TUIfly Belgium

Letecká společnost
z
do
od
do
z
do
od
do
1 osoba
Dospělý věk 25+
- +
Junior věk 12-24
- +
Dítě věk 2-11
- +
Kojenec 1-23 měsíců
- +

O aerolince

TB (IATA)
JAF (ICAO)
Belgie
Od 23. 11. 2005

TUI fly Belgium je belgická pobočka nadnárodní skupiny TUI a jako všechny aerolinky z této skupiny se specializuje na dovolenkové lety k moři. Aerolinka působí především v Belgii, setkat se s nimi můžete i na některých linkách z Francie.

Do roku 2016 nesla společnost název Jetairfly.


Letenky

Nejlevnější letenky zakoupíte vždy na webu www.tuifly.be. Vzhledem k tomu, že společnost má základnu v poměrně vzdáleném Bruselu, výhodně zakoupíte u společnosti především letenky mimo Evropu, nejlepší ceny bývají obvykle na Zanzibar nebo do Karibiku.

Pro nejlevnější letenky je ideální čas na rezervaci asi 2–4 měsíce před odletem, v mimosezonním období se však často objevují last-minute letenky při odletu z Bruselu, a to především do destinací v Karibiku.

Vyhledat letenky


Zavazadla

Příruční zavazadlo si na palubu můžete vzít vždy zdarma, splnit musí rozměry 55 x 40 x 20 cm a hmotnost do 10 kg.

Odbavené zavazadlo stojí 15 € na jeden let včetně dálkových linek, maximální hmotnost činí 20 kg na evropských linkách a 25 kg na dálkových spojích.


Odbavení

Online se odbavit můžete 30 hodin před odletem (24 hodin při letu do USA). Palubní vstupenku buď vytisknete, nebo necháte v mobilním telefonu a při kontrole pouze oskenujete čárový kód.

Odbavit se je možné i na letišti bez poplatku.


Služby během letu

Na krátkých letech po Evropě je veškeré občerstvení na palubě zpoplatněno. Za poplatek 50 € si můžete zajistit nadstandardní služby během letu i na letišti, jako je přednostní odbavení nebo speciální menu na palubě.

Dálkové linky nabízí komfort v podobě individuální zábavy v podobě monitorů v každém sedadle s výčtem filmů a muziky. Stejně tak jsou zdarma podávána dvě teplá jídla a nealkoholické nápoje jsou dostupné po celou dobu letu.


Logo TUIfly

 

Hledáš levné letenky? Nastav si hlídače