O aerolince Vietnam Airlines

Rychle se rozvíjející Vietnam Airlines jsou největší a hlavní aerolinkou v zemi se dvěma významnými uzly v Hanoji a Ho Či Minově Městě. Aerolinky hrají poměrně významnou roli v ekonomickém růstu Vietnamu, rovnice funguje i opačně, rozvoj letectví zažívá v posledních letech boom.

Flotila je moderní skládající se s Airbusů A321, A330, Boeingu 777 i dvou nejnovějších typů Boeing 787 a Airbus A350. Letadla poznáme snadno podle celého modrého trupu a lotosového květu na směrovce.

Průvodce pro tebe napsal Kryštof Hájek

Letenky

Vietnam Airlines jsou silní především na vnitrostátním a regionálním trhu s širokým výběrem destinací po celé východní Asii. Zajímavou alternativou můžou být i na cestě z Evropy do Austrálie s přestupem ve Vietnamu.

Na čistě vnitrostátních trasách bývá obvykle Vietnam Airlines nejdražší ze všech aerolinek, naopak na mezinárodních linkách do Vietnamu se objevují často výhodné letenky, především při odletu z Frankfurtu nebo Paříže. Nejlevnější letenky zakoupíte 2–4 měsíce před odletem.

Najdi nejlevnější letenky

Zavazadla

Povolené příruční zavazadlo zdarma musí mít rozměry 56 x 36 x 23 cm (nebo ekvivalent, jehož součet nepřesáhne 115 cm) a hmotnost do 7 kg.

Na všech trasách platí jednotný váhový limit 32 kg za odbavené zavazadlo. Jeden kus je vždy zdarma.

Zvířata se přepravují pouze na vybraných linkách (z Hanoje a Ho Či Minova Města do Jižní Koreje, Moskvy, Kantonu a Paříže) a výhradně v zavazadlovém prostoru.

Odbavení

Odbavení na letištní přepážce je bez poplatku, dostavte se k němu alespoň 2 hodiny před odletem.

Online check-in je proveditelný pouze při odletu z vybraných letišť 24 hodin před odletem. Palubní vstupenku je nutné vytisknout, ať už doma, nebo v automatickém kiosku na letišti, mobilní odbavení Vietnam Airlines neumožňují.

Služby během letu

Občerstvení během letu je bez poplatku, na delších letech dostanete teplé jídlo.

Osobní systém palubní zábavy je k dispozici ve všech dálkových letadlech.

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
Avatar uživatele
Průvodce pro vás napsal
Poslední aktualizace před 4 lety
Navrhni úpravu