O letišti Puerto Vallarta

  • PVR (IATA)
  • MMPR (ICAO)
  • Mexiko

Populární dovolenkové letiště se nachází 4 km od centra letního střediska Puerto Vallarta oblíbeného především mezi Kanaďany a Brity. Turistické resorty se nachází v těsné blízkosti letiště. Většina letů také míří do Kanady, USA a Evropy, menší část pak do vnitrostátních destinací. V Puerto Vallarta najdete dva malé terminály, vnitrostátní a mezinárodní, oba spojené chodbou. Orientace není nijak složitá, v letních špičkách však bývá letiště často přetížené.

Terminál na noc zavírá, a proto není možné zde přenocovat.

Průvodce pro tebe napsal Kryštof Hájek
10167 km
od Prahy
? °C
aktuální počasí
03:06 (-7 )
aktuální čas

Letenky

Nejlevnější letenky do Puerto Vallarta nakupujte ideálně 2–3 měsíce před odletem. Z Prahy se běžná cena pohybuje od 20.000 do 22.000 Kč. Akční letenky se čas od času objevují z Londýna, kdy se můžete dostat i na 12.000 Kč, většinou se však jedná o velmi omezený počet míst v letadle na jeden až dva termíny v roce.

Doba letu z Česka a okolí závisí na přestupech, většinou trvá okolo 30 hodin.

Inspirujte se akcemi na letenky do Puerta Vallarta, nebo využijte náš vyhledávač letenek a podívejte se na aktuální ceny. Porovnáváme nabídky více než 500 leteckých společností.

Doprava z/na letiště

Určitě nejlepší a nejrychlejší volbou cesty do centra je taxi. Cena by neměla být vyšší než 230 pesos.

Okolo letiště projíždí i městské autobusové linky, jezdí sice často, ale některé zastaví jen u hlavní silnice, odkud se těžko dostává k terminálu, využijte je pouze, pokud máte dostatek času a chcete si užít trochu zábavy. Ve směru z centra zastavují u letiště autobusy označené konečnou zastávkou „Ixtapa“, „Juntas“ nebo „Las Palmas“. Cena jízdenky činí 7 pesos.

Služby na letišti

Wifi je zdarma na prvních 15 minut.

Letiště v okolí

Odhalte naše tipy k dopravě, přestupům i letenkám na další nejbližší letiště v okolí:

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Průvodce pro vás napsal
Poslední aktualizace před rokem
Navrhni úpravu