IATA (ICAO) kód letiště
YQR (CYQR)
Aktuální počasí
? °C
Aktuální čas
00:37 (-8)
Vzdálenost od Prahy
7431 km

O letišti Regina

Malé mezinárodní letiště najdeme na jihozápadním okraji města Regina v kanadské provincii Saskatchewan. Letiště Regina je významné pouze regionálně, převládá zde vnitrostátní provoz do velkých kanadských měst doplněný o několik málo sezonních linek do Karibiku. Terminál je velmi malý, snadný pro zorientování se a proces odbavení je v Regině rychlý, od výstupu z letadla po východ z terminálu uplyne maximálně 10 minut.

Terminál je v provozu 24 hodin denně.

Letenky

Zpáteční cesta z Prahy do Reginy na jedné letence nejčastěji stojí kolem 20.000 Kč, výhodněji tak může vyjít koupě letenky do Toronta, odkud doletíme nízkonákladovým Westjetem. Obvykle se ale ani při této variantě nedostaneme pod 17.000 Kč. Akční letenky v tomto případě takřka nelze čekat, konkurence je velmi omezená.

Doba letu ze střední Evropy do Reginy činí kolem 22 hodin i s přestupy.

Inspirujte se akcemi na letenky do Reginy, nebo využijte náš vyhledávač letenek a podívejte se na aktuální ceny. Porovnáváme nabídky více než 500 leteckých společností.

Doprava z/na letiště

Na letiště překvapivě nezajíždí žádná forma MHD. Cena taxi do centra města se pohybuje kolem 15 CAD, ve většině případů však bude nejlepší půjčení auta přímo v terminálu, sídlí zde většina nadnárodních autopůjčoven.

Nejbližší zastávka MHD "Regina Ave & Pasqua Street" se nachází asi 350 metrů od terminálu. Projíždí tudy každou půlhodinu linka číslo 8, která jede do centra. Jízdenka přijde na 3,25 CAD a platí se u řidiče pouze v přesné hotovosti.

Služby na letišti

Wifi je na letišti dostupná zdarma a bez časového omezení.

Ostatní služby odpovídají velikosti letiště. Najdete tu pár bankomatů, občerstvení a několik stánků autopůjčoven.

Letiště v okolí

Odhalte naše tipy k dopravě, přestupům i letenkám na další nejbližší letiště v okolí:

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele