Vánoční ulice v Basileji

Adventní víkendy v Basileji s hotelem, snídaní i MHD. Balíček od 3 000 Kč

9 komentářů
2019-07-25T14:30:00+02:00
Notifikace nově i na Messengeru Buď mezi prvními, kdo se dozví o našich akcích

O akci

Ano, všichni jsme to chtěli slyšet, Vánoce se nezadržitelně blíží. Pokud se i vy už nemůžete dočkat vůně svařeného vína či grilovaných pochutin a všudypřítomné adventní nálady, začněte plánovat. Nejkrásněji vyzdobené městečko do vánočního hávu najdete ve Švýcarsku. Adventní trhy zde začínají 28. listopadu.

Letenky do Basileje najdete na všechny adventní víkendy od pátku do neděle okolo 1 000 Kč u easyJetu. Letí se vždy okolo poledne a cena platí při cestě 2 osob, letí–li vás více, budou letenky mírně levnější.

Ubytování v Basileji nejlevněji nabídne hotel Alfa na kraji města za 4 300 Kč včetně snídaně (pokud máte status .genius, tak 3 887 Kč). Zvážil bych ale i nabídku ze skupiny Accorhotels, kdy najdete Ibis Styles u hlavního nádraží za 197 EUR taktéž se snídaní, či dokonce luxusní 4* Pullman v samotném centru města za 195 EUR, ale bez snídaně. Ceny jsou uvedené za pokoj pro 2 osoby a 2 noci od pátku do neděle. Platí na všechny adventní víkendy.

* pokud se rozhodnete pro Ibis či Pullman, nezapomeňte se registrovat do věrnostního programu Le Club pro členskou slevu a samozřejmě i získání bodů za pobyt

Hotely v Basileji navíc dávají k pobytu i tzv. Mobility Card, což je klasická lítačka na veřejnou dopravu, která platí i pro cestu z/na letiště a obsahuje zdarma i 1 plavbu přívozem přes řeku Rýn. Více tipů k návštěvě města najdete v našem průvodci Basilejí.

V ideálním případě se tak dostanete na 3 000 Kč za víkend v Basileji s letenkami, hotelem, snídaní i lítačkou na MHD. I když ale zvolíte kvalitnější hotel, nepřesáhnete hranici 4 tisíc.

Kde koupit

PRG/Praha
BSL/Basilej
Zpáteční letenky
2 hodin letu (přímý let)
3 hvězdičky
Snídaně
3 887 Kč
  • Hledej v období Adventní víkendy
  • Poletíš s aeroliniemi easyJet
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je V ceně je příruční zavazadlo o rozměru 56 x 4ř x 25 cm
Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2019-07-25T10:34:31+02:00

9 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce