Akční letenky z Bruselu do Mexico City i přes Vánoce a Nový rok od 8.655 Kč.

Mexiko
Před měs

Jak akci využít?

S parádní cenou při cestách do Mexika vyrukovaly společnosti Air France a KLM ve spolupráci s rychlovlaky Thalys či TGV z Bruselu. I při započítání nákladů na cestu do Bruselu výsledná cena bude pořád řádově o 30 až 40% levnější než je obvyklé při odletu z Prahy či okolí. O pár stokorun dráž lze pořídit i termíny přes Vánoce či Nový rok, což z nabídky činí takřka hit.

Věnujte pozornost místu odletu! Všechny cesty vedou s přestupem v Amsterdamu či Paříži, u mnoha letů je ale při cestě tam či zpět úsek z/do Bruselu na letiště operován vlakem. Vždy je nutné cestu nastoupit v místě odjezdu/odletu.

  • Brusel – Mexico City od 8.655 Kč rezervuj >>
  • Cestovní období do dubna od listopadu 2017 do ledna 2018 (od cca 9.200 Kč)
  • Platí do aktualizace tarifu
V ceně letenky je vždy jeden kus odbaveného zavazadla na osobu do 23 kg.

Přípoje

Z Prahy do Bruselu můžete využít přímé spoje společností Brussles Airlines, u kterých zpáteční letenka obvykle nevyjde na víc než 3.000 Kč. Alternativně zvolte levnější lety s Ryanairem na letiště Charleroi, které jsou dostupné jak z Prahy, tak z Bratislavy a jejich cena obvykle nepřesáhne 1.200 Kč za zpáteční let. K cestě je nutné připočítat přesun mezi letišti Charleroi a Brusel (cca 10 € jedním směrem).

Při cestách s odbaveným zavazadlem je na zvážení i jízda po zemi autobusy Regiojet či Eurolines, případně vlastním autem.

Průvodce destinacemi

Klikni na destinace a ponoř se do skvělých cestovatelských tipů

16 komentářů

Avatar uživatele tervagne

dobrý den, nabídka je již bezplatná, nebo se dívám špatně?

Avatar uživatele hruba995

Dobrý den, dívám se na termín 2.1.18-19.1.18. Nabízí mně to Brusel-Paříž vlakem, dále přímý let do Mexiko. To samé při cestě zpět. za 9.5tis. Otázka. Musím nastoupit na ten vlak v Bruselu, aby nepropadla letenka? Nebo můžu si dokoupit letenku Prh-Pařiž, a nastoupit do letadla již v Paříži? Abych nemusela vlakem z Bruselu?

Nastoupit raději ano, vystoupit už ne. Cena letenek Brusel/Paříž je stejná.

Avatar uživatele ver76

Nevíte někdo, zda se dá stihnout přestup, když mají ČSA přílet na letiště Brusel v 9:35 a odlet do MEX je 10:40?

Avatar uživatele wellock

Listopad 2017 Pha - Mex City nebo München - Mex City. 14-28 dnu pro 2 dospele a 1 dite (3,5 let). Ted jsem to zkousela hledat, a nachazi mi to same drahe, rozhodne ne za 8 tis :-/

Avatar uživatele DobesovaMagda

No asi proto, že tohle byla akce z Bruselu a ne z Prahy

Avatar uživatele adelkahaskova

Dobry den, nejde mi bohuzel letenka nastavit. Potrebovala bych 8.4-22.4

Avatar uživatele vetvickovatereza

Ahoj chci se zeptat, u některých termínů je přestup v NY. Je možné nějak naplánovat například jednodenní stop over právě v New Yorku? Přijde mi škoda toho nevyužít, protože jsem v NY nikdy nebyla, ale nevím jak do toho ten stopover dostat, respektive jak se to kdyžtak dělá. Moc děkuji za radu :-)

Avatar uživatele 7boy

Na 99% to nepůjde, Terezko. Takhle by to chtělo hodně lidi, i já, ale nepočítal byl bych, že se Ti to podaří nastavit.... já New York taky poznal jen na letišti a před ním...

Avatar uživatele kelas

Není tam nějaký termín přes Vánoce 2017? Děkuji

Odkaz je uveden přímo v článku: http://bit.ly/2mhNWcT, funguje i na jiná data, stačí změnit dle potřeby.

Avatar uživatele kelas

Díky moc. Ale ... mohl bych přidat ještě jedno kritérium? Nebyl by tam přes Vánoce (nejlépe i Silvestra 2017) nějaký let kde se nepřesedá v USA? Jde mi totiž o to, že za týden letíme do Íránu a potom už zřejmě nedostanu el. víza ... a možná ani ne ta normální. Rozhodně to nechci riskovat. Děkuji moc

Avatar uživatele Michal.kokes512

Stačí si zažádat o druhý pas. Každý má nárok na dva pasy zároveň. No a pak stačí ukázat ten správný. Známý to udělal takhle a vyšlo mu to.

Avatar uživatele data7

Těch pasů může být dokonce i více než jen dva, Zákon v tomto směru nedává žádný limit, ač jsem před lety někde našel že maximum by údajen měli být 4 platné pasy. Při žádosti však stačí říci ten důvod (cestování do dvou zemí které nejsou zrovna kámoši). Případně by i mělo stačit říci, že ho máš plný razítek a nemáš prázdné stránky na další. Každopádně druhý pas je i výhodný jako záložní (dát na dvě místa), pro případ okradení v zahraničí - ztráta pasu může značně zkomplikovat cestovatelské plány. Případně i jako jistota když se dává pas do zástavy.

Avatar uživatele michael.postulka

Jen bych upozornil na "Při cestách z odbaveným zavazadlem" by mělo být pravděpodobně " s odbaveným zavazadlem" :)

Mělo :D Díky, opraveno!

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Zavřít
Ikona pinu
Mexiko  

Země plná kontrastů s příchutí tequilly

Co se vám vybaví, když se řekne Mexiko? Jistě to jsou aztécké pyramidy, kaktusy, sombréra ...  Mnohem méně se Mexiko se pojí s horskými hřbety a vulkány. Kromě toho se zde nachází i nejvyšší hora Pico de Orizaba. Turistickou atrakcí je i nejstarší strom na světě, který sahá do výše 12 metrů. 

V Mexiku existují obrovské sociální rozdíly, korupce, ale i navzdory tomuto faktu můžete cítit v zemi pohodu a radost. Lidé jsou usměvaví, všechno řeší maňánou, tancují, mají rádi hudbu. Mexiko je proslulé svou fiestou. Patří mezi země s nejvyšším počtem festivalů. Tak tradiční, skvěle přátelskou a energickou atmosféru najdete právě zde, možná i proto je vyhledávanou destinací Střední Ameriky. 

Mexiko má co nabídnout i z hlediska uměleckých a kulturních památek. Je vhodnou destinací  pro aktivní turisty i pro lidi hledající odpočinek na písečných plážích. 

Průvodce pro Mexiko