Cinqueterre

Apulie: zpáteční letenky z Katovic do Bari od 475 Kč.

8 komentářů
2016-12-09T11:26:36+01:00

O akci

Přemýšlíte-li o nenáročné zimní poznávačce v krajích, kde nebudete mrznout a kde se nebudete tísnit s davy dalších cestovatelů, vyrazte až k samému podpatku Apeninského poloostrova, do italské Apulie. K rozhodování vám jistě pomohou zpáteční letenky z polských Katovic do Bari za 78 zlotých, tedy 475 Kč.

A co vlastně v zimních měsících dělat na jihu Itálie? Určitě si nesmíte nechat ujít malebné městečko Alberobello zapsané na seznam UNESCO (viz úvodní foto), kde na rozdíl od letních měsíců budete prakticky sami. Užijte si poklidnou atmosféru italského jihu, na chvíli vypněte, sedněte si na espresso nebo pizzu a nic neřešte. Vyrazit také můžete do národního parku Alta Murgia vzdáleného asi 20 km od Bari, kde se ráz krajiny změní a budete se cítit jako ve Skotsku nebo severní Anglii.

  • Katovice – Bari od 78 zl / 475 Kč rezervuj na Wizzair.com >>
  • Snížená cena platí pro členy WDC
  • Cestovní období leden až březen 2017
  • Platí do vyprodání míst
V ceně je zavazadlo o rozměrech 42x35x25 cm, větší za doplatek.

Užitečné odkazy:

Příklady termínů

  • tam: 17., 31. ledna, 14., 18., 21., 25., 28. února, 7., 11., 14., 21. března
  • zpět: 21., 24. ledna, 4., 7., 18., 21., 25. února, 4., 7., 18., 28. března

Parkování v Katovicích s 90% slevou

Nebojte se na letiště v Katovicích vyrazit autem – české a slovenské SPZ mají slevu na parkovišti P1 (přímo před terminálem) ve výši 90%! Stačí si do mobilu stáhnout slevový kupón Fly Silesia. Podmínkou je akorát minimální doba stání po dobu 2 dnů. Parking pak například na týden vyjde na 13 zł / 82 Kč.

Kryštof Hájek
naposledy aktualizováno 2016-12-09T12:26:36+01:00

8 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele dasa.przeczkova
dasa.przeczkova
před 6 lety

Ahoj, prosím o radu. Do Bari letíme příští víkend, chtěli bychom si půjčit auto, ale nemáme kreditní kartu. Zatím jsme ji v Evropě nikdy nepotřebovali....existuje nějaká autopůjčovna, kde kreditka není vyžadována? Moc děkuji!

Avatar uživatele roman.stodulka119
roman.stodulka119
před 6 lety

Ahoj Ahoj, potřebuji prosím poradit s parkováním v Katowicích, jestli si parkování s 90% slevou můžu booknout přes net nebo až na letišti? Díky moc za odpověď

Avatar uživatele
David Eiselt
před 6 lety

Není potřeba cokoliv bookovat, na parkingu jen zaparkuj a je to :)

Avatar uživatele roman.stodulka119
roman.stodulka119
před 6 lety

diky moc dave za rychlou odpověď :)

Avatar uživatele
Rob Foxx
před 6 lety

Kupuji letenky sobotu až úterý a chci se zeptat jak je to s půjčením auta. Máte nějaký tip, kde přes co půjčit auto ? Vyplatí se tam mít auto ?

Avatar uživatele vts.vts
vts.vts
před 6 lety

Díky, je to tam, prodloužený víkend 28. - 31. ledna :)

Avatar uživatele tomas.bartonik
tomas.bartonik
před 6 lety

Ahoj, jak se například v Itálii tváří na spaní ve stanu nebo prostě jen venku ve spacáku? Nebo celkově jak na to pohlíží evropské země? :) díky

Avatar uživatele xkapi
xkapi
před 6 lety

Ahoj já byl s ženou v Bari v létě a byli jsme nadšeni. Obava z uprchlíků zbytečná. Žádné stany ani nikoho spát ve spacáku jsme neviděli. Ubytovaní jsem byli ve staré části Bari u přístavu v soukromí - měli jsme byt pro sebe. Sousedé ze začátku na nás hleděli divně, ale pak super. Zdravili jsme se a dokonce nás učili dělat ty jejich těstoviny "orichiety", paní v obchodě když nás viděla už z dálky se na nás smála a učila nás některé italské slovíčka ač my uměli jen anglicky. Když to shrnu, byli na nás hodní a dost vstřícní a pomáhali. Moc se nám tam líbilo a určitě se někdy zase vrátíme.

Další akce