Basilej

Curych a Basilej na jeden prázdninový zátah. Balíček od 1 975 Kč

0 komentářů
2017-06-05T07:56:16+02:00

O akci

Využijte levných letenek do Švýcarska nejen k prázdninovém tripu po urbanistických skvostech. Při správné kombinaci letenek z Prahy do Curychu za 35 €, vlaku z Curychu do Basileje za 17 franků a letenek z Basileje do Prahy za 635 Kč získáte skvělou příležitost, jak během jediného zátahu poznat dvě překrásná města a svést se proslulými švýcarskými drahami.

Co víc, nejnižší ceny vychází ideálně na víkendové pobyty od čtvrtka do neděle/pondělí a vzhledem k vysokým cenám všeho, si ve Švýcarsku vystačíme s pouze 2 nebo 3 noci. Za 2.000 Kč komplet se dostanete na tato data:

  • srpen: 18.–20/21., 25.–27/28. a 28.–30.
  • září: 1.-3/4. a 8.-10/11.

V pátek dopoledne přiletíme do Curychu, užijte si Curyšské jezero a pod rouškou noci osvětlené centrum. Během druhého dne (sobota) se přesuneme krátkou hodinovou jízdou do Basileje – buďte na perónu včas, vlaky odjíždějí s přesností švýcarských hodinek. V Basileji si projděte všechna náměstíčka, užijte si výhled z katedrály a poseďte si na chvíli u břehu řeky Rýn. V neděli k večeru letíme zpět do Prahy. Komu by to nestačilo, cestu si prodlouží do pondělí. Města jsou ale malá a stačíte je v poklidu projít během nastíněného itineráře.

Hotely rezervujte s předstihem:

TIP pro vlak: zatímco letenky kupujeme nyní, jízdenku na vlak nejdříve 30 dní před plánovanou cestou. V tu dobu totiž v rezervačním systému najdete akční 50% slevu Supersaver. Dříve ne.

TIP pro Basilej: V Basileji rozdávají hotely tzv. Mobility pass (kartičku na MHD). Napište na recepci email, aby vám ji poslali před samotným příjezdem. Nemusíte ji tisknout, postačí vám v mobilu. Městskou hromadnou dopravou dojedete i za hranice do Německa k Mostu tří zemí, kde se zároveň o poznání levněji najíte.

  • Ušetříš až 44 % oproti obvyklé ceně 3 500 Kč
  • Hledej v období Nejlevnější kombinace termínů jsou uvedeny výše, další za příplatek.
  • Poletíš s aeroliniemi Na cestu do Curychu využijete Vueling, z Basileje pak EasyJet.
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je V ceně je pouze příruční zavazadlo o rozměrech 55 x 40 x 20 cm.
PRG/Praha
ZRH/Curych
Jednosměrná letenky
2 hodin letu (přímý let)
BSL/Basilej
PRG/Praha
Jednosměrná letenky
2 hodin letu (přímý let)
Curych
Basilej
Zpáteční jízdenky
1 hodin jízdy (bez přestupu)
415 Kč
Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2017-06-05T06:59:29+02:00

0 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce