Saklikent

Jarní přímé lety z Vídně do jižního Turecka. Letenky od 39 €

6 komentářů
2020-01-26T20:01:26+01:00

O akci

Na jarní putování po horách, soutěskách i antických památkách jižního Turecka lákají letenky Ryanairu na přímé lince z Vídně na letiště Dalaman. Ceny zpátečních letů na dubnové a květnové termíny činí sympatických 39 EUR s výběrem termínů od úterý do soboty, od soboty do úterý nebo třeba na celý týden. 

A co dělat na Turecké riviéře během jara? Vypravte se na putování po liduprázdných horách s úchvatnými výhledy, do skalních soutěsek Saklikent, navštivte antické památky rozeseté po celém tureckém pobřeží nebo se vypravte do 220 km vzdáleného Pamukkale, jedné z největších tureckých atrakcí.

Co se před cestou bude hodit?

Příklady termínů:

 • 14. – 18.4.
 • 21. – 25.4.
 • 2. – 5.5.
 • 5. – 9.5.
 • 12. – 16.5.
 • Ušetříš až 40 % oproti obvyklé ceně 65 €
 • Hledej v období Duben a květen
 • Čeká tě přestup na letišti Přímé lety z Vídně na letiště Dalaman
 • Poletíš s aeroliniemi Ryanair
 • Čeká tě přímý let
 • V ceně je V ceně malé příruční zavazadlo 40x25x20 cm
VIE/Vídeň
DLM/Dalaman
Zpáteční letenky
2.5 hodin letu (přímý let)

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Vídeň, letiště Dalaman.

Kryštof Hájek
naposledy aktualizováno 2020-01-26T19:39:30+01:00

6 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
Jakub _1
před 4 lety

...a lze se do Kurdistánu dostat podobně lowcostově? Z Dalamanu je to dálka a s Pegasus přes Istanbul to nevychází taky nejlevněji. Díky.

Avatar uživatele
MiHa
před 4 lety

Dobrý den, ještě bych doplnil ke každé levné letence, kolik stojí druhé malé zavazadlo 10kg, např. na trasách z Prahy 625 Kč za jeden směr, za 1 osobu, to je pro 2 na zpáteční letence celkem horentních 2.500 Kč.

Avatar uživatele Blešák
Blešák
před 4 lety

MiHa

S Ryanem je blbost kupovat 2x10kg. Pořád je to jen příruční zavazadlo, které má omezení (tekutiny, ostré předměty...). My když potřebujeme nějakou bagáž tak výhradně bereme 1x20kg. Ale až v poslední fázi nákupu (ne priorita). Obvykle to vyjde na 650kč jedním směrem...

Avatar uživatele
Jirka
před 4 lety

Máte někdo zkušenosti s pronájmem auta v Turecku - dá se čekat "normální" přístup a nebo je problém s neodmítnutelným připojištěním a podobnými dodatečnými poplatky. Případně, jaký lze očekávat standard dopravy v jižním Turecku. Předem díky.

Avatar uživatele
cali
před 4 lety

Ten Van mě hrozně láká i kvůli kočkám, navíc v okolí Nemrut , jezero... Stojí za to se tam vypravit?

Avatar uživatele lemming46
lemming46
před 4 lety

Já jsem si půjčoval auto v Kayseri (kvůli Kapadokii - Goreme a okolí) a v Mardinu pro prozkoumání blízkého okolí. V obou případech byla rezervace na full-to-full a v obou případech jsem dostal auto s prázdnou nádrží. ;) Jinak půjčení i vrácení proběhlo bez problémů, kromě hodně základní až nulové angličtiny s nimi nebyl žádný problém. Doprava na jihovýchodě mi nepřišla nijak divoká, akorát při cestě mimo města mě navigace jednou zavedla na nějakou polní cestu vhodnou spíš pro traktory než auta, takže je dobré jí trochu korigovat zdravým selským rozumem. ;) Poblíž syrských hranic byly nějaké oplocené vojenské prostory, vjezd do města Dara kontrolovali vojáci se samopaly, ale nikde mě nikdo nestavěl ani jinak nekontroloval. Policie mě zastavila jednou v Kapadokii jižně od Nevsehir, ale když zjistili, že jsem cizinec, tak jenom mávli rukou ať jedu dál.

Další akce