Průvodce letištěm

Letiště Vídeň

Chceš vědět, jak se dostat z letiště nebo mezi terminály?
Projdi si průvodce, který tě na letiště připraví
1 osoba
Dospělý věk 25+
- +
Junior věk 12-24
- +
Dítě věk 2-11
- +
Kojenec 1-23 měsíců
- +
Preferovaný dopravce
0 vybraných zrušit výběr Potvrdit

O letišti Vídeň

Vídeňské letiště je jedno z největších ve střední Evropě s širokou nabídkou přímých spojení a pro svoji blízkost slovenským i českým hranicím je velmi oblíbené pro obyvatele Bratislavy a okolí nebo Moravy.

Hlavní základnu zde má Austrian Airlines a základny také společnosti Laudamotion, Wizz Air, Level nebo Eurowings.

Otevírací doba je 24 hodin.

Průvodce pro tebe napsal Kryštof Hájek
278 km
od Prahy
10.6 °C
aktuální počasí
20:34
aktuální čas

Letenky

Vídeň sice není známá svými extrémně levnými letenkami, nicméně se i odsud dají objevit akční ceny do destinací, kam se z Česka nebo Slovenska nelétá. Ceny nejlevnějších zpátečních letenek z Vídně po Evropě většinou začínají na 1.500 Kč a levnější neseženete ani v akci. 

Vídeňské letiště Schwechat je však oblíbeným startovacím bodem pro lety do celého světa, relativně často se odsud objevují zajímavější tarify do dálkových destinací než například z Prahy.

Přímé lety z Prahy a Košic slouží spíše jako napaječ dálkových linek a samostatné letenky na těchto trasách jsou velmi drahé (obvykle přes 200 €).

Inspirujte se akcemi na letenky do Vídně, nebo využijte náš vyhledávač letenek a podívejte se na aktuální ceny. Porovnáváme nabídky více než 500 leteckých společností.

Přestup

Především cestující z Prahy nebo Košic, kteří využijí spojení Austrian Airlines přes Vídeň, ocení informace o přestupu.

V současnosti najdete ve Vídni dva terminály. Letiště se pyšní jedním z nejkratších přestupních časů v Evropě – na přestup stačí 25 minut. Mezi odletovými branami B/C a F/G, které jsou pěšky vzdálené asi 15 minut, jezdí i kyvadlový autobus zdarma.

Hlavně přestupy mezi lety Austrian Airlines bývají skutečně bezproblémové, pokud máte předem daný velmi krátký transferový čas, u gatu vás většinou bude čekat pracovník aerolinií, který vás letištěm provede.

Doprava z/na letiště

Nejrychlejší doprava do centra města (za 16 minut) je vlakem „City Airport Train“ (CAT) . Ve městě zastavuje na stanici Wien-Mitte, která je v pěší docházkové vzdálenosti od historického centra Vídně. Vlaky jezdí od 5:30 do 23:30 a jízdenka stojí 12 € (zpáteční 19 €).

Levnější způsob cesty do centra je městská železnice S-Bahn, konkrétně linka S7. Ta jezdí rovněž do centra (stanice Wien Mitte), pokračuje dál na Floridsdorf, na druhou stranu ke slovenským hranicím do obce Wolfsthal. Vybrané spoje přímo jezdí i na hlavní nádraží. Interval činí 10–30 minut, cesta do centra trvá 25 minut a jízdenka stojí 4,20 €, resp. 4,60 € skupinová pro dva. Pokud máte jízdenku za 5,80 € pro kalendářní den, resp. za 8 € na 24 hodin, je nutné si při cestě na letiště dokoupit lístek pro zónu mimo Vídeň za 1,80 €. První spoj z centra jede ve 4:19, poslední spoj z letiště pak 0:15.

Dopravu s vybranými místy v centru zajišťují i expresní letištní autobusy "Vienna Airport Bus", s jednotnou cenou 8 €, resp. 5 € u spojení Flixbusu k autobusovému nádraží Erdberg, viz mapa níže. Detailní jízdní řády a spoje na webu flughafenbus.wien.

Na letiště je i stanice dálkových vlaků, jimiž se přímo dostanete například na vídeňské hlavní nádraží (4,20 €), do Lince, Salcburku nebo Mnichova.

Celonoční doprava na letiště neexistuje.

* použité barvy linek jsou pouze ilustrační a neodpovídají oficiálnímu označení dopravního podniku

Jak se sem dostat

Přímo na letiště

Z několika měst v Česku i na Slovensku existuje velmi časté autobusové spojení přímo na vídeňské letiště:

 • Bratislava: Autobusy Regiojet nebo Slovak Lines jezdí co půl hodinu, jízdenky jsou s předstihem dostupné již od 1 €,
 • Brno: Na letiště se nejlevněji dostaname s Leo Express (150 Kč), mnohem častjěší spojení však zajišťuje RegioJet (340 Kč) nebo alternativně Tourbus, který zastavuje i v Mikulově,
 • Praha: Přímé spojení Prahy a vídeňského letiště obstarává pouze Regiojet (590 Kč),

Několikrát denně spojují letiště Vídeň autobusy Leo Express také s městy Bohumín, Nový Jičín, Prostějov, Olomouc Ostrava, ceny se pohybují od 250 do 800 Kč za jednosměrnou jízdenku.

Dvakrát za den jezdí na letiště společnost Eurobus z Košic Prešova se zastávkami v Trnavě, Zvolenu, Nitře a dalších městech. Ceny jízdenky se pohybují od 10 do 20 € dle vzálenosti.

Do centra Vídně

Všechny výše zmíněné společnosti zastavují i ve Vídni. Cena jízdenek bývá v některých případech výrazně nižší, může se tak vyplatit vystoupit v centru a na letiště dojet S-Bahnem linky S7.

Do centra Vídně navíc můžete využít služby Eurolines z Prahy (290 Kč) a Brna (190 Kč), Flixbus z Prahy a Brna (380 Kč), nebo České dráhy z více měst.

Často se objevují různé akční nabídky, proto nás pravidelně sledujte, aby vám žádná neunikla.

Tip jak ušetřit na dopravě z Prahy nebo Brna

Máte-li víc čas nechcete-li platit přehnaně vysoké jízdné za jízdenky do Vídně, využijte linky Regiojet do Bratislavy za stabilních 250 Kč, kde přestoupíte opět na Regiojet nebo Slovak Lines, u kterých se ceny pohybují od 1 € do 5 € a dovezou nás přímo na letiště. Cesta bude trvat asi o hodinu a půl déle a stát o více než polovinu méně.

Kde parkovat

Rozhodnete-li se vyrazit na letiště autem, můžeme využít oficiální parkování na letišti s možností rezervace online. Standardní ceny se pohybují od 80 do 100 € za týden.

Nejlevnější hlídané parkoviště Parktiger se nachází v obci Schwechat a je dostupné za 4 € na den. Rezervaci proveďte online na Parktiger.at. Na rozdíl od ostatních (a výrazně dražších) parkovišť nenabízí odvoz k terminálu. Využijte vlak, nádraží je sotva 100 metrů od parkoviště. Jízdenka jedním směrem vyjde na 1,80 €, vlaky jezdí jednou za 10 až 20 minut. První spoj ve směru na letiště jede ze Schwechatu ve 4:36, poslední v 0:06. Opačným směrem z letiště jede první spoj ve 4:42 a poslední v 0:18.

Dalšími možnostmi v poměru ceny vs. blízkost k letišti pak bývají soukromá parkoviště. Mezi ty patří Panda Parken se sazbou 59 € na týden (rezervace online) nebo parkoviště Mazur poblíž dálnice, které zajišťuje k terminálu kyvadlovou dopravu zdarma a ceny se zde pohybují od 70 € za týden. Online rezervujme na webu Mazur.at.

Alternativě zaparkujte na vídeňských záchytných parkovištích P+R u stanice metra. Denní parkování stojí 3,40 €, týdenní pak vzroste na 17,10 €.

 • Tím nejbližším, které umožňuje parkování i déle než 24 hodin, je to v Erdbergu poblíž autobusového nádraží Flixbusu a stanice metra linky U3. Na letiště se odsud dostanete přímým autobusem AIR-LINER jezdícím jednou za hodinu od 5:05 do 22:05 za cenu 5 €.
 • Při cestě z ČR bude výhodnější zaparkovat na P+R Leopoldau na severu města. Nasedněte na kteroukoliv linku městské železnice S-Bahn směr centrum a ve stanici Floridsdorf přestupte na S-Bahn S7, který vás od 4:19 do 23:49 doveze až na letiště. Jízdenka stojí 4,40 € a je přestupní.
 • Při cestě z Bratislavy je možno zdarma zaparkovat auto na nehlídaném P+R Wolfsthal kousek za hranicemi, odkud jezdí od 3:55 přímá linka S-Bahnu S7 na letiště. Jízdenka stojí 9,90 €.

Služby na letišti

Wi-fi je na letišti zdarma a bez časového omezení.

Úschovnu zavazadel najdete v příletové hale terminálu 3, otevřeno je od 5:00 do 23:00 a za celý den úschovy zaplatíte 3 €.

Letištní salónky SKY lounge a Jet lounge jsou na letišti ve Vídni zdarma pro držitele platebních karet Master Card World a World Elite. K dispozici je neomezené občerstvení a pohodlná sedadla před odletem. Vstup zdarma je platný pouze pro držitele platební karty.

Letiště nabízí prohlídky zázemí a letištních ploch. Návštěvnické centrum „VISITAIR“ se nachází v terminálu 3, prohlídky probíhají od 8:30 do 18:00 (kromě neděle) a cena činí 9,90 €.

Letiště v okolí

Odhalte naše tipy k dopravě, přestupům i letenkám na další nejbližší letiště v okolí:

68 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Můj syn odlétá 2.5.2019 ve 10.45 hod.na Rhodos, k letišti přijede autobusem v 8.50 hod. , stačí to na odbavení. Děkuji

před 2 dny
Kryštof Hájek

Ano, na odbavení to stačí bohatě, pokud autobus přijede včas :)

Dobrý den, rád bych ae zeptal, zda při příjezdu vlakem ve 12:57, lze stihnout let do Barcelony ve 14:30. Zavazadlo k odbavení nemáme, jen kočárek (nevím, jestli s ním musíme na přepážku). Děkuju

Odpovědět
před 16 dny

Ahojte, nevíte jestli jsou pořád u Gate G a F kuřárny? Díky

Odpovědět
před měs

Dobrý den,

chtěl bych využít pravidelnou linku z Vídně do Tel Avivu. Problém vidim v odletu v 5:50, ale jediné nejbližší spojení je bus s příjezdem ve 4:50, který jede z Prahy.

Nemá někdo nápad, jak se s tím nejlépe poprat?

Děkuji

před měs
Avatar uživatele Marek Sourak
Marek Sourak
 • Přidal se před 7 měs
 • Napsal 317 komentářů
 • Poslat zprávu
 • (upraveno 2019-02-08T17:22:50+01:00)

Cus, ject o den driv a prohlednout si Viden :) nebo jet busem do Blavy, kterej je tam ve 2:25 a pockat na Slovak Lines, tak bys tam mel bejt ve 3:50 na letisti

před měs
Avatar uživatele Majka
Majka

pokud přijede včas, tak je to OK, ne???

před měs
Kryštof Hájek

U linky do Izraele je rozhodně lepší být na letišti dřív než hodinu před odletem.

před měs
Leonard

spaní na letišti, klasika ;)

před měs

Krystofe,

vím ze při letu z Prahy do Izraele je potřeba být na letišti dříve, kvůli pohovoru už v Praze.

Ale při cestě z Vídně jsem zatím žádné informace o pohovoru nenašel.

Myslíte ze by mi 70 minut před odletem dorazit na letiště nestačilo? S přírucnim zavazadlem.

Děkuji

Přidat odpověď
před 27 dny

Dobrý den,

přilétáme na Vídeň Schwechat v 17:10 (Bogota-Frankfurt-Vídeň). Je reálné stihnout vlak v 19:10 v Wien Hauptbahnhof (odjezd vlak z letiště v 18:39 nejpozději). Je možné stihnout vyzvednout zavazadla, projít letištěm a na vlak za čas 17:10 - 18:39??

před 2 měs
Jakub Langer

Risknout to muzete, ale v kolik presne letadlo prileti, to Ti nikdo dopredu nezaruci ...

před 2 měs
Avatar uživatele Marek Sourak
Marek Sourak

Kdyz bude delay, tak se da prehodit na dalsi vlak pri nejhorsim, snad 15 min do odjezdzu puvodniho :)

před 2 měs
Avatar uživatele hugonovak
hugonovak

Málo pravdepodobné aj v prípade, že lietadlo priletí na čas. Dá sa to risknúť, ale osobne by som do toho nešiel. Ak priletí lietadlo na čas, na stanici ste asi za 1 hodinu (stanica je priamo v termináli), a stíhate railjet o 18:33. Dajte pozor, vlaky CAT nejazdia na Hauptbahnhof.

před 2 měs
Leonard

jenom domnenka, ale kufr z Bogoty muze byt taky negativni element v rychlosti procesu opusteni letiste :)

před 2 měs
Avatar uživatele hugonovak
hugonovak

Do Viedne priletia z Frankfurtu, colnicu budú prechádzať cez zelený koridor, to by museli mať buď smolu, alebo mať tašku z duty free shopu, aby si ich colníci vybrali.

před 2 měs

Přílet do Vídně je 17:10.

Je to jediný možný vlakový spoj ten den, později to již nejede (do Prahy). Jako alternativu (kdybychom to nestihli) mám Flixbus, ale upřímně se nechci po takovém letu ještě trmácet busem (nebo i autem). Ráda bych ten vlak.

Poletíme business, takže by teoreticky kufr mohl být vpředu (začínáme ale trip v economy a až od Bogoty máme business, tak je otázka, jak a kde se budou odbavovat).

Ještě lehká přítěž - budeme mít tři menší děti, takže určitě nepoběžíme.

Čistě teoreticky - mohu nastoupit do vlaku bez jízdenky? A koupit ji případně ve vlaku v automatu / u průvodčího?

před 2 měs
Avatar uživatele hugonovak
hugonovak

S touto appkou by sa mali dať kúpiť lístky aj pár minút pred odchodom: https://www.oebb.at/en/tickets-k...b-app.html

Do vlaku bez lístku sa nastúpiť dá, ale riskujete pokutu. Vo vlakoch S-bahn sa lístky väčšinou nekontrolujú, v railjete bude sprievodca kontrolovať lístky možno až za Hbf (z letiska na Hbf je to 15 min bez zastávky).

Ohľadom detí: nebude lepšie prespať vo Viedni alebo Bratislave a ráno pokračovať vlakom alebo busom do Prahy?

před 2 měs

Listky se daji koupit i pres ceske drahy.

Avatar uživatele J0x
J0x
 • Přidal se před 3 lety
 • Napsal 324 komentářů
 • Poslat zprávu
 • (upraveno 2019-01-06T18:27:07+01:00)

Podle čeho soudíte, že do salonku s MC World lze jít zdarma i po příletu? Po nás chtěli boarding pass, který jsme samozřejmě neměli, takže nás nepustili.

Do sekce Doprava navrhuji doplnit skupinovou jízdenku, v ceně €4.60 pro dva, mezi centrem a letištěm. Např. Hauptbahnhof-přestup na S7 na Rennwegu-letiště. Nejlevnější doprava...

Jinak s boarding passem na let druhý den ráno se mi podařilo jít do jednoho salonku večer a do jiného druhý den ráno před odletem, samozřejmě to vyžaduje mít jen příruční zavazadlo.

před 3 měs
Mailand

Dříve to opravdu šlo, to ani po mě BP nikdy nechtěli. Teď už ho většinou chtějí..

před 3 měs
Avatar uživatele Daniel
Daniel

já se ptal obsluhy (zrovna byla Slovenka) jestli můžu jít i při zpáteční cestě - řekla, že bych neměl, ale většina kolegů to toleruje.. takže opravdu je to asi jen a jen na obsluze, jestli zavře oči...:)

před 3 měs
Avatar uživatele J0x
J0x
 • Přidal se před 3 lety
 • Napsal 324 komentářů
 • Poslat zprávu
 • (upraveno 2019-01-07T13:00:21+01:00)

Zřejmě jsem slyšel to samé od té samé Slovenky. Jenže jeden Neslovák nás nepustil. :)

Každopádně bych tu informaci z průvodce vypustil, když se jaksi ví, že oficiálně to nejde. ;-)

Přidat odpověď
před 3 měs

Dobrý den,

měl bych dotaz pro znalejší letiště, pokud odlétáme v 7:20 ráno do NY přes Kodaň a uděláme si online check in předem, stačí dorazit busem na letiště ve 4:50?

před 3 měs
David Eiselt

Stačí klidně na 6 hodinu, pokud nebudete odbavovat zavazadla. Pokud to máte se zavazadly, tak 4:50 je OK.

Přidat odpověď
před 3 měs

Nabízím až 5 míst z Brna na letiště do Vídně. Můj odlet je v sobotu 8.12.2018 v 10:10 hod, takže z Brna počítám odjezd v 6:00 hod. Možno přistoupit i kdekoliv po cestě, na trase Brno - Vídeň. Cenu si rozpočítáme. Tel.: 608 865 276

před 4 měs
Avatar uživatele Daniel
Daniel

sice do vídně nepotřebuji, ale už jsem si říkal před měsícem (když jsem taky jel s prázdným autem na letiště do Vídně..) jestli by toto "sdílení" nestálo za samostatné vlákno ...- myslím, že tady je spousta lidí, kteří místa v autě na letiště mají a spousta, kterým se to bude hodit....

Přidat odpověď
před 4 měs

tak aktuálně z Jet lounge letiště vídeň, 4 hosté zdarma ke kartě MC WE už zase nejsou...čím to je nevěděla ani obsluha salónku...možná je to konkrétní kartou ale před měsícem na tu samou kartu 4 zdarma byli... takže moc nespoléhat...

Odpovědět
před 4 měs

Nevíte prosím, zdali a kde je možné koupit levně jízdenku jen na úsek Letiště Schwechat - Wieb Hbf na ty jejich Rj dálkové vlaky, které od tama vyjíždějí? A pakliže ano, tak kde a za kolik?

Všeobecně mi přijde ten City Airport Train za 12€ vcelku drahý a navíc jede na Mitte. Já bych potřeboval levně a rychle na Hbf.

Díky moc!

před 4 měs
Kryštof Hájek

Jízdenka na Hbf stojí 4,20 €, dá se koupit online klasicky přes web rakouských drah https://www.oebb.at/, stačí ale na místě v automatu, stojí stejně.

Přidat odpověď
před 4 měs
Avatar uživatele Michal
Michal

Měl bych pitomý dotaz - jde po příletu jít do salónku na kreditku Mastercard World od České spořitelny? Sprcha by po 9 hodinovém letu bodla. Zavazadlo neřeším. Těch 15 minut na mě počká.

před 4 měs
cali

Podle posledních zpráv chtějí BP, takže asi ne... Ale zkus to:-)

před 4 měs
Avatar uživatele J0x
J0x

Zkoušel jsem už před časem, nezdařilo se.

před 4 měs
Avatar uživatele Michal
Michal

Dík za odpovědi. Aspoň se mi podařilo booknout dřívější Regiojet :)

Přidat odpověď
před 4 měs

Ahoj, nabízím 8-denní parkování na Mazuru - běžná cena 79 EUR, přes Student Agency 53 EUR, moje cena - kolik nabídnete. Platnost kupónu do 3/2020. Letěli jsme v září z Vídně a nakonec nevyužili. Pro toho, kdo chce mít klid, je Mazur ideální. Parkoviště je asi 3 km od terminálu a na jako jediné jezdí ZDARMA letištní shuttlebus 2-3x za hodinu. Honza, tel. 603 247 671.

před 5 měs
Avatar uživatele niemandos
niemandos

Víc vláken tím zaneřádit nechceš???

Přidat odpověď
před 5 měs

Dobrý den,

28. .30. letím v 8:15 z Prahy do Vídně s Austrian Airline a odtud v 12:40 na pokračuji na Maltu. Nevím, na jaký terminál ve Vídni letadlo letí a ze kterého terminálu odlétá spoj na Maltu. Máte proím někdo tuto informaci.

Děkuji.

před 5 měs
Avatar uživatele Petr76
Petr76
Přidat odpověď
před 5 měs

Dobry den, prosim, kdyby mel nekdo nahodou volna dve mista v aute pri ceste z Brna do Vidne na letiste dne 29.11.2018 v brzkych rannich hodinach, cca musim byt do 8hodiny ranni na letisti. Mela bych zajem spolupodilet se samozrejme za uplatu na ceste. Dekuji. Martina, 775 406 946

Odpovědět
před 6 měs
Avatar uživatele Kristýna
Kristýna

Dobrý den,

máme koupené letenky z Vídně na leden 2019. Odlet je ve všední den v 11 hodin ( to znamená 8:00 max 9:00 na letišti). Hledám spojení na letiště z Prahy vlakem. Nové jízdní řády nejsou pro rok 2019 schváleny, nicméně počítám, že se úplně měnit nebudou. Máte někdo tip na jiné vlakové spojení než uvádím níže? Nejlépe abychom byli na letišti v 8:00 - 9:00 a nestrávili na cestě z Prahy 8 hodin cesty.

1) Odjezd v 18:51 z Prahy a příjezd ve 22:459 na hl.nádraží ve Vídni. Ale to by bylo dlouhé čekání na letišti. Samozřejmě dá se přespat.

2) Odjezd ve 23:57 z Prahy a příjezd na hl. nádraží v 7:00 (1 h čeká v Brně a 2 h v Břeclavi).

A pak ještě dotaz - nevíte zda je na letišti ve Vídni k dispozici sprcha? ( mimo salonek)

Děkuji za odpověď.

před 6 měs
Kryštof Hájek

To jsou bohužel opravdu jediné možnosti železničního spojení, nic jiného tu asi nikdo nevymyslí.

Pokud vím, tak sprchy mimo salonky k dispozici nejsou.

před 6 měs
Avatar uživatele Tom
Tom

Zkus se podívat ještě na spojení přes Bratislavu. Z Bratislavy jezdí pote Slovak Lines přímo na letiště ve Vídni za 1 euro (zakoupeno musí být v předstihu). Z Bratislavy to jezdí každou hodinu.

před 6 měs
Avatar uživatele zachama2
zachama2

EN 477 s odjezdem v 23:57 z Prahy dle návrhu jízdního řádu od nového grafikonu nepojede, takže na ten bych rozhodně nespoléhal.

před 6 měs
Martin

Nebudeš mít pohodlnější budeme studentem který zastavuje rovnou u terminálu ....

Přidat odpověď
před 6 měs
Avatar uživatele honzaweimer
honzaweimer

Dobrý den pozítří letím poprvé z Vídně do Larnaky s Vuelingem/Levelem/ na letence není psán terminal nemáte někdo informace z kterého terminálu let VK 3030 dne 23.8.2018 v 5:30 se je možné odbavit a kde se nachází?

před 7 měs
Kryštof Hájek

Dobrý den, lety Vuelingu se odbavují z 1A, jedná se ale jen o označení části jediného terminálu, ve Vídni jich víc není.

Přidat odpověď
před 7 měs

Dobrý den, v kolik jede poslední vlakovy nebo autobusovy spoj z hlavního nádraží na letiště prosím? Prijedu ve 22.00 do Vidne a odlet mam 5.30 ráno. A nevíte nekdo kolik stojí cca z centra taxi na letiště v nocnich hodinách? Moc děkuji za info, letim z Vidne poprvé :-)

před 8 měs
Kryštof Hájek

Dobrý den, poslední přímý vlak jede 22:12, pak až cca do půlnoci je možné jet běžným městským S-Bahnem s jedním přestupem (Linka S1 na Rennweg, dál na letiště linkou S7).

Přidat odpověď
před 8 měs

Dobrý den,

nevíte někdo prosím zda je pořád aktuální akce Parkline a world champion ,kdy prvních 100 zájemců má parkování v daném měsíci na letišti za 1 euro ?

Děkuji za info

Odpovědět
před 8 měs

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak je to se spoji z Vidně HBF na Vídeňské letiště? Jsou zde nějaké přímé spoje? Děkuji za odpověď

před 8 měs
Kryštof Hájek

Dobrý den, viz výše v sekci "Doprava". Na hlavní nádraží se dostanete klasickými dálkovými vlaky za 3,90 €, jezdí každou půlhodinku.

Přidat odpověď
před 8 měs

Dobrý den,

Mohu se zeptat, jak je to ve Vídni se spaním? Přílet máme 23:15 a bus do Prahy nám jede až 5:30. Diky! PŘ

před 8 měs

Naprosto v pohodě. Sedačky ideální na spaní, zásuvky na nabíjeníjsou zde také.

Přidat odpověď
před 8 měs
Načíst všechny komentáře
Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Průvodce pro vás napsal
Poslední aktualizace před měs
Navrhni úpravu