Turismus na Guadeloupe

Karibské Guadeloupe z Paříže s termíny po celý rok. Letenky od 6 290 Kč

12 komentářů
2020-02-25T13:53:00+01:00

O akci

Naplánujte si zavčasu díky levným letenkám dovolenou v Karibiku. Zpáteční lety na Guadeloupe z Paříže zakoupíte s aeroliniemi Level po čas celého roku, ale i na ten příští až do března 2021, tedy včetně hlavní turistické sezóny, za 248 EUR.

Jedné se o nízkonákladového dopravce, proto v ceně letenky očekávejte jen sedadlo, příruční zavazadlo o rozměru 56 x 25 x 45 cm a jednu malou tašku či kabelku navíc. Za cokoliv jiného si připlatíte. Například za 23 kg zavazadlo k odbavení a občerstvení za letu o 45 EUR v jednom směru.

Přískok do Paříže aktuálně pořídíte do 2 500 Kč, a to s aeroliniemi ČSA na letiště Charles de Gaulle. Do Karibiku poletíte z letiště Orly, kam se snadno dopravíte veřejnou dopravou nebo rovnou přiletíte s aeroliniemi Transavia, které ovšem nelétají každý den.

Rychlý názor si na karibský ostrov uděláte z našeho průvodce po Guadeloupe a z velmi praktického cestopisu z Guadeloupe od Petra.

  • Ušetříš až 30 % oproti obvyklé ceně 9 000 Kč
  • Hledej v období Do března 2021
  • Poletíš s aeroliniemi Level
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je V ceně jsou příruční zavazadla 56 x 25 x 45 cm + jedno menší.
ORY/Paříž
PTP/Pointe-a-Pitre
Zpáteční letenky
8 hodin letu (přímý let)

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Paříž Orly, letiště Pointe-a-Pitre.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2020-02-25T14:40:18+01:00

12 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
Libor
před 4 lety

Ahoj, otazka na zkušenější...dá se mezi ostrovy nějak za rozumné peníze přepravovat ? Vím že tam líta Air Antilles ale maj to hrozně drahý. Ferry jsem našel jen Jeans For Freedom ale nejezdi moc často....

Avatar uživatele Bětka B
Bětka B
před 4 lety

Vyplatí se to spíš koupit příští rok na ten druhý ostrov. Já to hledala loni a nakonec jsem to vzdala, protože přeletové letenky stály jako let tam. Navíc teda ty ostrovy jsou opravdu velké, takže pokud nejedete na víc jak dva týdny, byla bych jen na jednom. Pokud budete na Guadeloupe, doporučuju jet na ostrov Marie Galante.

Avatar uživatele matej15
matej15
před 4 lety

Jednosměrný přelet se dá koupit i za 50 eur. Za tu cenu ale jen některé dny a časy a možná dlouho dopředu takové ceny nejsou k dispozici, srovnavej spíš s cenama za odlety za měsíc nebo za dva. Mimo Air Antilles to létá i Air Caraibes a pár letů denně i Air France. Lepší hledat přímo na webu jednotlivých aerolinek, srovnavace nemusí zobrazit všechny lety. Jinak Ferry vyjde ve většině případů dráž, hledej spíš u Express des iles, ten jezdí dvakrát denně.

edit:

Teď koukám na web Air Caraibes a PTP-FDF je tam za 61 eur na kdykoliv od konce dubna dál a FDF-PTP za 57 eur taky od konce dubna dál. Air Antilles FDF-PTP za 61 eur a ta samá cena i obráceně.

Avatar uživatele
Libor
před 4 lety

díky za tipy a postřehy

Avatar uživatele
Tomas
před 4 lety

Běžná cena je 9 000 Kč . Ušetříš přibližně 30 %. takže 6290 + 2500 = 8790kč :D

Avatar uživatele cestik
cestik
před 4 lety

Počítáš to blbě - 9000 - 2700 (30%) = 6300. Těch 10 Kč je oběť zaokrouhlení.

Avatar uživatele
Eva
před 4 lety

Bezna cena 9000 je z Pariza 😉 niekto celkom nepochopil

Avatar uživatele TG
TG
před 4 lety

myslite ze lonske akce za €150 at uz slo o Level nebo Corsair / Air Caraibes byly ulet, nebo je sance ze se budou opakovat?

Avatar uživatele
Alfik
před 4 lety

nevím co dělám špatně, ale odlet mi to nabízí jen z Vídně a cíl jen evropská města. Když pak najdu kam létají, kliknu Guadeloupe, najde letenky jen z Barcelony, zajímavé, že přes Paříž. Nechápu.

Avatar uživatele
Ivan
před 4 lety

Ten jejich web trochu blbne. Vymaž Vídeň, napiš Paris a hned ti to v kolonce cílových letišť nabídne jako první Fort de France

Avatar uživatele
Eva
před 4 lety

Chlapci, ja toto vyzerám na ich stránkach už mesiac :-) Konečne to dnes prišlo, jupiiiiiii, ďakujeeeem, letíme v novembri ako minulý rok Martinik

Avatar uživatele Taťána
Taťána
před 3 lety

Ahoj Evo, letíme taky stejně jako loni, jen o měsíc dříve, mám dotaz, letíš s levelem? ptám se, prtž to vypadá, že společnost jedná o vyhlášení bankrotu :(

Další akce