Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Vydejte se do Země vycházejícího slunce na křídlech nejlepší aerolinie v Evropě, a to za cenu, kterou nelze v žádném případě odmítnout. Zpáteční letenky z Prahy do Ósaky nebo Tokia pořídíte za těžko uvěřitelnou cenu 7.190 Kč, resp. 7.380 Kč. O pár stokorun nižších cen však dosáhnete při odletu z Budapešti.

Zdůrazňujeme, že se jedná o kiks v tarifu v podobě nižšího palivového příplatku při nákupu skrze jakéhokoli japonského prodejce. Sázkou na jistotu je v tomto případě japonská mutace nejznámějšího prodejce na světě - Expedia. Letenky budete platit v japonských jenech, jiná alternativa není. Pravděpodobnost storna takových letenek je velmi malá, nicméně je možná, proto vyčkejte několik dnů s rezervací hotelů a dalších služeb. V neposlední řadě musíte počítat s tím, že v případě jakéhokoli požadavku na změnu budete muset komunikovat s tímto japonským prodejcem.

Aktualizace 4.12. - došlo ke snížení ceny, aktuálně zpáteční letenky z Prahy do Tokia pořídíte v červnu za 5.120 Kč!

Rezervuj letenku:

  • Praha – Tokio za 25.410 JPY / 7.380 5120 Kč rezervuj >>
  • Praha  Ósaka za 24.650 JPY / 7.190 4.990 Kč rezervuj >>
  • Budapešť – Tokio za 31.310 JPY / 6.495 Kč rezervuj >>
  • Budapešť – Ósaka za 31.740 JPY / 6.575 Kč rezervuj >>
Podmínky:
  • Tarif platí pro cesty do 31. října 2016 mimo Vánoc a letních prázdnin
Prodej do opravy tarifu. Máte-li o letenky zájem, nákup neodkládejte. Platba kartou je bez poplatku, letenky budou vystaveny automaticky. V letence je standardně zahrnuta přeprava zavazadel do podpalubí o celkové hmotnosti do 30 kg.

TIP: Letíte do Japonska? Začněte mými sedmi tipy z Tokia, také malá ochutnávka fotek z letošního Tokia.

 

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

658 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele PULPAN
PULPAN

Díky Dave a všem diskutujícím, krásně jsme si ožili, bohužel nás letos podobná poznávačka již nečeká (PRG-OSA + KYOTO + TYO + YAMANAKAKO + OSA (by JR) - IST-PRG. Suprová záležitost hned bych zopák klidně jiný itinerář.

Odpovědět
před 6 lety
Avatar uživatele k.marik
k.marik

Zdravím, koupili jsme si v prosinci taky letenky (odlet ve středu 8.6.2016 na cca 14 dní) a nemůžeme odletět - jen pro jistotu - letenky se nedají zrušit, přebookovat nebo přepsat na někoho jiného - je to tak? díky

Odpovědět
před 6 lety
Avatar uživatele
marttusha

Ahoj, nedávno jsem se koukala na můj itinerář na stránkách Expedie a všimla jsem si, že nám přehodili let z Prahy na o den později než letíme z Istanbulu do Tokia, nicméně v emailech, kde se zmiňovali o změnách letů nebyla nikdy zmíněna změna dne odletu, vždy jen změnili čas příletu. V posledním emailu, co mi od nich přišel byl stále správný datum odletu (1.6. z Prahy a 2.6. z Istanbulu -> stejně je to i na mém e-ticketu na stránkách TA). Mám se něčeho strachovat? Poslední týden se snažím komunikovat s Expedií, ale zatím bez odezvy..

Odpovědět
před 6 lety
Avatar uživatele tom_8
tom_8

Ahoj, bookoval jsem taky letenky pres expedia.co.jp nicméně teď jsem zjistil na webu Turkish airlines, že mám na letence prohozené jméno a příjmení (jsem si na 99% jistý že jsem formulář vyplňoval správně). Stalo se vám to taky? Myslíte že s tím bude na letišti problém?

před 6 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Jednoduše jsi to vyplnil opačně :-) ale absolutně to ničemu nevadí.

Přidat odpověď
před 6 lety
Avatar uživatele charvat.andrew
charvat.andrew

Vy, kteří jste se už vrátili a přiletěli na Naritu,jak dlouho trval proces customs a imigrační? Máme ETA kolem 19hod. a check-in na hotelu v Tokyu max do 0:00,tak mám obavy,abysme to stihli. Dík

před 6 lety
Avatar uživatele sylt
sylt

Přiletěli jsme v pátek 29. 4. cca v 19 hodin a ve 20:44 odjeli Narita expresem. Cesta do centra Tokia trvala hodinu. Náš vlak číslo 52 se ve Tokyo station dělil. Museli jsme do přední části, která zastavovala i v Shinagawě. Před pasovou kontrolou je třeba vyplnit přihlašovací lístek + malé celní prohlášení. Tyto formuláře rozdávali již v letadle, případně jsou k dispozici na letišti před pasovkou. Celní kontrola zdvořilá a rychlá, jen krátká kontrola batohu. Byli jsme u odbavení jako jediní, asi poslední letadlo toho dne :-). V klidu jsme si stihli koupit zvýhodněné zpáteční jízdenky z/na letiště. Ti, kteří si registrovali JRpassy přímo na letišti, museli čekat ve frontě, ovšem nevím jak dlouho. Náš check-inn byl ve 23:00 a v pohodě jsme to stihli. Ubytování jsme měli na Tennozu Isle, 20 minut chůze od nádraží Shinagawa. Zpáteční let z Tokia posunuli na 22:00 hodin.

před 6 lety
Avatar uživatele LiborS
LiborS

Dokážu někde zjistit jaký typ letadla bude na mém letu? TA mají check in až 24 hodin před odletem a na lince mi pouze rezervovali sedadla bez označení letadla. Jde čistě o mou zvědavost :-)

před 6 lety
Avatar uživatele charvat.andrew
charvat.andrew

Pavel: Díky za info. Ješte otázka, kupovali jste na Narite taky zvýhodněné lístky (72 hodin) na metro? Libor: Podle mých informaci léta IST-NRT A330.

před 6 lety
Avatar uživatele sylt
sylt

Jízdenky na metro/72 hodin jsme nekupovali. Vedle zpáteční zvýhodněné jízdenky z/na letiště jsme používali dobíjecí kartu SUICA (vlaky JR, metro, vlaky Monorail, platba v nápojových automatech, obchodech, zkrátka všude kde je logo SUICy). Síťový Japan Rail Pass jsme nepoužívali, takže nemohu srovnat. IST-NRT-IST byl typ A330. Chtěli jsme si rezervovat sedadla v řadě 25 vedle nouzových východů kvůli prostoru pro nohy. Expedia nám to dokonce takto zarezervovala u všech požadovaných letů PRG-IST-NRT-IST-PRG, ale ve finále to bylo o fous, neboť na rozdíl od SEAT GURU, kde jsme hledali uspořádání podle data a čísla letu, byla v letadle ještě jedna řada navíc a místo 25 byla u nouz. vých. řada 24. Takže smůla. A při pokusu o změnu 24 h. před odletem v Tokiu bylo, zcela pochopitelně, již obsazeno. Stejně tak při letu z PRG do IST byl místo A321 nasazený A320, takže taky smůla. Dle mého soudu je jistota typu letadla mezi PRG a IST až po ověření na FLYRADARu co aktuálně letí.

před 6 lety
Avatar uživatele v.sibrinova
v.sibrinova

Ahoj, my jsme cca za 1,5 hodiny od přistání odjížděli z letiště. Všechno tam běží jak po drátkách, ostatně jako v celým Japonsku.

před 6 lety
Avatar uživatele sylt
sylt

Důležitý vzkaz: Děkujeme za tip! Byl to super výlet.

před 6 lety
Avatar uživatele RamonCosta
RamonCosta

Prosím zkušené o radu s kartou SUICA (PASMO). Jak si ji pořídit v automatu, to jsem už na youtube vysledoval, ale nemůžu nikde najít, jak se při odjezdu z Japonska karta vrací. To je tam v automatu nějaká funkce "return" nebo podobně... Děkuji za odpověď!

před 6 lety
Avatar uživatele sylt
sylt

Náš postup: Kartu jme vyčerpali do nuly nákupem v obchodě a doplatili rozdíl v hotovosti.Potom jsme ji u přepážky v kanceláři Japan Railway odevzdali a oni nám vrátili zálohu 500,- jenů. Zůstatek nad zálohu 500,- jenů nevracejí, případně propadá.

před 6 lety
Avatar uživatele RamonCosta
RamonCosta

No to je trochu problém, protože my dorazíme na Naritu až cca 20:30 hod. (odlet 22:30 hod.), a to kancelář Japan Railway je už zavřená (mají otevřeno jen do 19:00 hodin). Nejde ta karta vrátit v jiné kanceláři (u jiné společnosti) nebo "okénku", kde bude otevřeno?

před 6 lety
Avatar uživatele RamonCosta
RamonCosta

To je pravda, ale nás je více... Pak tedy otázka, jestli je SUICA (PASMO) přenosná, neboli můžou jednu kartu hned za sebou použít např. 2 lidé při vstupu do metra. Např. v Istanbulu s jejich Istanbulcard to lze...

před 6 lety
Avatar uživatele sylt
sylt

To jsme nezkoušeli, ale to snad ani ne. Ovšem je třeba se zeptat přímo na místě. Možné je všechno.

Přidat odpověď
před 6 lety
Avatar uživatele lukaspalic
lukaspalic

Ahoj, odlétáme v úterý do Tokya s TA a pokoušeli jsem se on-line odbavit, ale nepodařilo se, mají to TA tak nastaveno nebo jen nějaký dočasný výpadek systému? Díky za odpověď

před 6 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Zadáváš správný kód pro turkish - dostaneš se vůbec ke správě své rezervace?

před 6 lety
Avatar uživatele
DAJ

Ahoj. Zkus jiny prohlizec. Ja kdyz jsem se jednou s TA zkousel udelat check in. Tak me ne to neslo z mobilni aplikace, pak jsem zkousel pres PC,.. Pres Chrome mi to neslo, pres IE to neslo, az z Mozilly jsem se tam dostal. Prijde mi jejich system takovy jak kdy,..

před 6 lety
Avatar uživatele lukaspalic
lukaspalic

Ještě doplnění máme objednáno přes Expedii

Přidat odpověď
před 6 lety
Avatar uživatele petr1ab
petr1ab

Můžete mi prosím potvrdit že zavazadlo je 1x 30kg? koukám na web a vidím tam 20kg pro economy a 30 kg pro busines.. A mam pocit ze bussiness za tuhle cenu urco nemame... Díky

před 6 lety
Avatar uživatele lukas_5
lukas_5

Platí to, co stojí na letence. Jinak stačí najít jakýkoli let s TK do Japonska v economy, kde je limit pro zapsané zavazadlo 30 kg. http://prntscr.com/ax1o1n

před 6 lety
Avatar uživatele mijamoto
mijamoto

Ahoj je to 30kg na osobu a počet zavazadel je neomezený, součet ale těch 30kg. V sobotu jsme se vrátili, bylo to super, děkujeme za tip!

Přidat odpověď
před 6 lety
Avatar uživatele sova
sova

Zdravím všechny chtěl bych se zeptat jestli někdo sleduje tu situaci kolem japonska a zemětřesení . Tak se ptám jestli není lepší zrušit letenky. Dik za každý nazor

před 6 lety
Avatar uživatele mijamoto
mijamoto

Letenky sem!!! ;-)

Přidat odpověď
před 6 lety
Avatar uživatele BarboraH
BarboraH

Zdravím, nepamatujete si někdo prosím, zda se při rezervaci letenek vyplňovaly i údaje o cestujících - konkrétně čísla pasu? Jeden cestující si teď požádal o výměnu pasu, protože mu končí platnost na konci léta. A já si nemůžu vzpomenout, jestli se to číslo pasu při rezervaci někam zapisovalo. v E-ticketu napsané není a ani jinde v mailech jsem ho nenašla. Nevíte prosím, jak to mají TA s čísly pasu? Zadávají se vždy až při check-in, takže můžu být klidná? Moc díky za rady a názory, na stránkách TA jsem o tom žádné informace nenašla.

před 6 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Nikam se nic nezapisuje :) A i kdyby jo, je jedno když se poletí na jiný.

před 6 lety
Avatar uživatele mijamoto
mijamoto

Pas se nezadával, taky jsem si dělal nový až po rezervaci letenek.

Přidat odpověď
před 6 lety
Avatar uživatele charvat.andrew
charvat.andrew

Jak je to s vízy do Turecka? Jako český turista je nepotřebuju, ale jak je to při transferu na letišti v Istanbulu? Dík

před 6 lety
Avatar uživatele lukas_5
lukas_5

Turecko je pro Čechy bezvízové, tzn. i při tranzitu v Istanbulu ;-)

Přidat odpověď
před 6 lety
Avatar uživatele Darecek
Darecek

Zdravím, zrovna mi došel od Expedie mail: It is important that we speak to you as soon as possible to review changes from the carrier so that we can discuss alternatives. Please contact us at +81 3 6743 6590 open between 7am–12am (JST) seven days a week. kontroloval jsem si rezervace a na expedii uplně zmizel zpáteční let z Istanbulu do Prahy na Turkish ho stále vidím. Došlo někomu něco podobného? Večer asi zavoláme.. Díky

před 7 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Zrušili ti let, nabídnou jiný termín.

před 7 lety
Avatar uživatele J+M
J+M

mohu se zeptat, prosím, co to bylo za let ?

před 7 lety
Avatar uživatele Tony _1
Tony _1

Přišlo nám to samé, 20. dubna letíme z Tokia, už máte vyřešeno?

před 7 lety
Avatar uživatele Frape
Frape

Volal jsem tam a jedná se zase pouze o posunutí letu cca o 15 min. Dnes mi na mail poslali itinerář.

před 7 lety
Avatar uživatele Tony _1
Tony _1

Taktéž jsem volal a let posunut jen o pár minut. Pětiminutový rozhovor úplně v pohodě a bez potíží.

před 7 lety
Avatar uživatele Darecek
Darecek

Hovor v pohodě borka říkala že se jedná jen o posunutí času ale stejný den o kolik nám nebyla schopná sdělit a že nám ještě do 72 hodin zavolají z Turkish tak čekáme co bude. Máte lety stejné po zalogování jak u Turkish tak u Expedie? Mě u Expedie stále chybí poslední let IST-PRG u Turkish OK... letíme 14-24.6

před 7 lety
Avatar uživatele Cuza
Cuza

My letíme v dubnu Osaku a zatím nám lety změnili 2 x. Ale vždycky kosmetická změna o 5 minut apod.

před 7 lety
Avatar uživatele Honsik
Honsik

Asi jsme rekordmani, od Expedie nám přišlo od rezervace 2 letenek do Osaky už 12 mailů s různým posunutím letu, včera přišel mail, že nám byl zrušen úsek Praha - Istanbul a ať zavoláme do Japonska a dáme řeč o jiném termínu. To jsou kšefty :-D

Přidat odpověď
před 6 lety
Avatar uživatele dominikcenek28
dominikcenek28

ahoj chtěl sem se zeptat jestli je možné posunout odlet o pár dní dříve. Děkuji za odpověď :)

před 7 lety
Avatar uživatele Cuza
Cuza

Myslím, že termín je "na tvrdo". Za tu cenu bych do toho radši nerýpala :-)

před 7 lety
Avatar uživatele cenda.dom.b
cenda.dom.b

Dekuju moc za odpoved. Moc sem nepredpokladal ze by to slo, ale stejne sem to chtel zkusit. Cim vice o Japonsku zjistuji, tim delsi dobu bych tam chtel stravit :)

Přidat odpověď
před 7 lety
Avatar uživatele martin.taschner
martin.taschner

Ahoj všichni, v posledních 14 dnech nám ty letenky 4x (!) změnili (vždycky pro nás nepříznivě - zkrátili čas v Japonsku, přiblížili odlet z Prahy, prodloužili čekání v Istanbulu), nevíte, jestli se dá proti tomu nějak bránít? Je to fakt otrava, skoro jako by nás chtěli potrestat za tak výhodnou cenu :) Díky za případný info, Martin

před 7 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Mě se tedy lety mění vždy o 10 minut :D takže to neřeším... Nic s tím neuděláš, i kdyby tě stály letenky 15 tisíc, tohle je prostě běžná situace na leteckém trhu.. Letí letadlo, ne ty ;)

před 7 lety
Avatar uživatele Tom_x
Tom_x

Neboj nejsi v tom sám, taky mě to posunujou a o hodiny. Sice nechápu proč teď nevědí přesně kdy to poletí, ale za ty prachy :-)) Ať to měněj třeba 10x a hlavně ať to nezrušej. Těma změnana defekto potvrzujou, že ta letenka je platná.

Přidat odpověď
před 7 lety
Avatar uživatele
nikol.havlova

Zdravím! Tohle je naše první cesta mimo Evropu a jsme trochu zmatení z oněch letenek. Na expedii je máme potvrzené, na turkish airlines zdá se také, ale v těch e-ticketech není nic, co by se dalo naskenovat podobně jako má ryan air nebo wizz. Máme se začít stresovat? Plus máme i e-ticket na expedii, tak nevíme, co z toho tedy platí a skutečně nás s tím do letadla pustí...? Díky za rady :)

před 7 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Tady není potřeba žádný qr kód. Dojděte s pasem na letiště a zde obdržíte letenky :)

před 7 lety
Avatar uživatele anton11
anton11

par rokov doazdu vsetci stresovali s vytlacenim boarding passov pre lowcosty a teraz zase naopak, ked clovek ma nieco na checkine na letisku spravit, tak uz zle je :D

před 7 lety
Avatar uživatele
nikol.havlova

Supr, díky Dave :) @tonic - Tak pro mně jsou třeba letenky s kódy jednodušší a srozumitelnější než toto. Každému sedí prostě něco jiného a není nic špatného na tom se ptát těch zkušenějších ;)

Přidat odpověď
před 7 lety
Avatar uživatele vodochod
vodochod

Ahoj, máme dotaz ohledně ubytování. Zabookovali jsme si hotel Sunroute Higashi Shinjuku v Tokyu s možností zrušení rezervace zdarma bez požadované zálohy (do 1 dne před příjezdem). K našemu překvapení částku nejenom blokovali, ale poté i z účtu strhli. Rádi bychom ještě ubytování změnili kvůli cestám mimo Tokyo. Znamená to, že po změně peníze vrátí na účet? Děkujeme za skvělou práci na tomto serveru, všude ho doporučujeme.

před 7 lety
Avatar uživatele
DAJ

Ano. Presne tak. Hotely to tak nekdy delaji. Nedelal bych si z toho hlavu. Zajimalo by me, jestli budou Peach letat z Narity na Okinawu v kvetnu. Zatim na jejich webu prodavaji jen do brezna nebo dubna.

před 7 lety
Avatar uživatele Patrik Chadima
Patrik Chadima

Hele, jestli tam pisou, ze nepozaduji zalohu, tak radeji zavolej na booking a tam ri poradi. Ka si taky rezeevoval hotel bez pozadovane zalohy a nic mi nestrhli. Ale myslim, ze kdyby jsi to zrusil, tak ti penize vrati.

před 7 lety
Avatar uživatele vodochod
vodochod

Bylo přes Expedii stejně jako letenky

Přidat odpověď
před 7 lety
Avatar uživatele michala
michala

Ahojte, v prvom rade dakujeme za dalsi supet typ na letenky:) chcela by som zavolat do turkish ohladne rezervacie sedadiel- resp. to aspon skusit- je ok tam volat teraz,ked je uz po akcii?alebo netreba volat vobec aby nevideli nejaku podozrivu cenu? Diky;)

před 7 lety
Avatar uživatele
DAJ

Přijde mi to zbytečné, on line si můžeš vybrat sedadla při check in 24h předem a vyber byl vždy slušný. A ne úplně vždy rezervované sedadlo stejne vyjde. Stalo se mi, že změnili letadlo s jiným počtem sedaček a vše bylo jinak. Nebo nějaka rodina s malyma dětmi veškerý systém také rozvrtala,...

před 7 lety
Avatar uživatele
DAJ

Při výběru sedaček se dívám i na www.seatguru.com, abych si zrovna nahodou nevybral sedačku, kde je méně místa, pod nohama entertainment system, blízké záchody, ne sklápěcí sedačka atd

před 7 lety
Avatar uživatele RamonCosta
RamonCosta

Super, jak poznám, že po sedadlem není "entertainment"?

před 7 lety
Avatar uživatele
DAJ

Na těch Seatguru stránkách jsou všechny plánky letadel různých aerolinek podle čísel letu. Klikneš na konkrétní let a ukáže ti to mapku letadla se sedackama, je to rozdělené podle barev, zelené jsou super sedačky, žluté průměr a červené o nicem. A je tam pak i napsané, že třeba pod každou sedačkou v řadě J je krabice se systémem, což znamená poloviční místo na nohy (zažil jsem to i osobně, takže mohu potvrdit :)

před 7 lety
Avatar uživatele RamonCosta
RamonCosta

Ahoj, je mi líto, ale taková info, tedy kde je systém ukryt (pod kterým sedadlem), tam opravdu (běžným způsobem) nenaleznete. Pokud je pravidlem, že u letadla A330/300 vždy pod sedadly řady "J", tak OK, ale zatím se to tak nejeví... Děkuji za vysvětlení!

před 7 lety
Avatar uživatele
lma

Tak spoléhat se na dálkových letech až na online checkin není dobré může to být už tvrdě přebrané! U Turkish je problém,že seating lze udělat jen v případě rezervace přes jejich web....loni jsem to udělal přes pražskou kanceléř Turkish,ale letos mě odkázali na prodejce letenek což je v mém případě Student Agency(nejedná se o tuto "akci") a tam nebyl problém a dostal jsem sedadla,které jsem si vybral! U Expedie ale pochybuji,že se tím bude zaobírat..

před 7 lety
Avatar uživatele michala
michala

No ja sa na ten online checkin tiez nechcem spoliehat a vzhladom na dlhy let by som si rada vybrala ak to bude aspon trochu mozne. Preto aspon skusim zavolat do turkish,mozno natrafim na niekoho ochotneho. Ide mi hlavne o to, ci je ok tam volat ked ide o takuto "akciu"

před 7 lety
Avatar uživatele
DAJ

Ramon: Ale ano, pise se to tam, musite se podivat i do review /I think they often use the A330-300 for this flight, but this A330-203 was one of the most uncomfortable ever. All economy window and aisle seats (A,B,J,K) plus E and F seats have HUGE boxes for entertainment system, so almost no leg room for a 12-hour flight. The worst ever experience on Turkish airlines. So bad I upgraded to Business on return flight; much better, but still only narrow angle lie-flat seats. Beware!/. Nekolikrat jsem se presvedcil, ze je to pravdive. Ale jak jsem psal, obcas aeorolinky na posledni chvili zmeni typ letadla a vse je jinak. A vyber sedacek pri on line check in 24h predem byva samozrejme take slusny. Samozrejme ty nejlepsi u exitu, kde je vice mista na nohy uz tam nebudou asi volne nebudou, ale vzdy tak pulka letadla sla bez problemu vybrat. Zakladem je nesedet u zachodu /velka frekvence lidi postavaji v ulicce vedle vas a smrad + posledni rada nejde vetsinou sklopit/

Přidat odpověď
před 7 lety
Avatar uživatele sk.dynamo
sk.dynamo

hmmm,tak polákům už to začínají rušit - vrací peníze ?!

před 7 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Zdroj? Hledám 5 minut a nic nevidím..

před 7 lety
Avatar uživatele IceMan
IceMan

Na manage my booking THY k nenalezení a na expedii: Price Change Your ticket price changed from ¥76,560 to ¥302,250. The airline could not confirm the original price due to pricing or availability changes that occurred after we posted the latest prices on our site. Continue booking or look for a different flight.

před 7 lety
Avatar uživatele
Mandarinka

Bohužel se mi ale nedaří dostat do rezervací přímo u TA, přičemž hned po rezervování letenek to šlo:-(

před 7 lety
Avatar uživatele Patrik Chadima
Patrik Chadima

Mně to pořád jde.....

před 7 lety
Avatar uživatele
Mandarinka

Fakt divné- teď jsem se tam dostala- nejsem blázen:-)

před 7 lety
Avatar uživatele info_52
info_52

Teď jsem volal do TA a všechno je prý v pořádku, rezervace se neruší tak snad je to oka

před 7 lety
Avatar uživatele gdfhdfhdgfhdsf
gdfhdfhdgfhdsf

mandarinka: taky mi to nejak zlobi u TA, poprvy se mi to nenacte, hodi to chybu 404 a pak to jde...

před 7 lety
Avatar uživatele marekstach
marekstach

U mě na Expedii i TA bez problému u obou se dostanu ihned k E-ticketu. Pokud to chápu správně tak Honza měl provedenou pouze rezervaci zde k navýšení samozřejmě dojít mohlo..

před 7 lety
Avatar uživatele Boroone
Boroone

Stejná chyba 404 i u mě. Ale nemyslím si, že by ty letenky rušili. Řešil jsem to na začátku týdne s kolegou Turkem a ten mi říkal, že TA měly v turecké televizi nějaké prohlášení k této chybě a prohlášení znělo, že nic rušit nebudou, a že jsou všechny letenky platné.

před 7 lety
Avatar uživatele
Mandarinka

Miras:jj, chyba 404, ale snad to nic neznamená:-) A u Honzy bych si to taky vysvětlovala pouze tou blokací.

před 7 lety
Avatar uživatele fox_cz
fox_cz

U mě OK.

před 7 lety
Avatar uživatele J+M
J+M

TK i Expedia OK, koukla jsem i na Amadeus, mám i tam je status confirmed (máme Osaku 16.6.-30.6) tak nevím, budu se proto těšit, je to moje první podobná akce a doufám,že se vydaří všem

před 7 lety
Avatar uživatele pepax
pepax

Na TK to po zadání rezervačního hodí chybu 404, ale když couvnu o stránku, už to tam vidím. Hledání podle čísla letenky funguje bez chyby. CheckMyTrip ani ViewTrip rezervaci nenajdou. TK telefonicky před pár dny potvrdilo platnost jedné letenky (nakupoval jsem pro víc lidí na několikrát), dnes mailem odpovídá na něco, na co jsem se neptal. :) Blokace pořád visí a visí.... Nevím, co si mám myslet.

před 7 lety
Avatar uživatele marekvk
marekvk

Blokácia od Turkish airlines Tokyo mi dnes ráno bola uvoľnená. Letenky kupované 3.12.2015 o 10:45.

před 7 lety
Avatar uživatele
DAJ

Když jsem na podzim letel s TA do Jakarty, tak jsem se často ke své rezervaci nemohl dostat a pri odletu z Jakarty mi nešel udělat ani check in. Nešlo se přihlásit z Google chromu, Exploreru aniž Edge. Nakonec jsem se ke své rezervaci dostal přes prohlížeč Mozilla. Podobně mi blbnul i Easyjet, přes Explorer to haprovalo a přes Chrome v pohodě. Minimálně u TA je to normální, buď to slo přes rezervační kód, nebo přes flight ticket number

před 7 lety
Avatar uživatele info_52
info_52

Super, dnes se peníze konečně ztrhli

před 7 lety
Avatar uživatele info_52
info_52

Super, dnes se peníze konečně ztrhli

před 7 lety
Avatar uživatele RamonCosta
RamonCosta

Potvrzuji, dnes mi také (konečně) strhli peníze z blokace. Zaplaceno, tak už snad nenastanou potíže... Jen aby to nedopadlo jak v Benátkách, kdy v rámci akce "poletíte s námi zadarmo" vše bylo OK, ale před zpátečním odletem nás chtěla Alitaia na tom letišti téměř prohnat torturou a byl opravdu velký problém! Ale já se nedal, pod hrozbou soudu a "černých ovcí" (:-)) vše mi do halíře vrátili, šmejdi...

před 7 lety
Avatar uživatele sloup.jan
sloup.jan

Ahoj chci se zeptat THY japan si strhlo za letenku částku, ale i TURKISH AIRLINE má zablokovanou částku na kartě nevíte co to má znamenat?

Přidat odpověď
před 7 lety
Avatar uživatele radkap
radkap

Chtěla bych se zeptat. Máte ještě někdo peníze v blokaci? Kupovala jsem kreditkou 4 letenky a částku mám stále v blokaci. Nemám tam tak velký limit, aby to mohli strhnout znova po jedné a to původní zůstalo v blokaci a odeznělo, jak to mají někteří z vás a co se mi také již dříve u nákupu letenek stalo. Nijak to zatím neřeším a čekám, jen vidím, že většina z vás již zaúčtováno. Díky za názory.

před 7 lety
Avatar uživatele Patrik Chadima
Patrik Chadima

Taky stale cekam.

před 7 lety
Avatar uživatele charvat.andrew
charvat.andrew

Máme stejný problém. Blokace platná jen do zítra 11.2. Myslíte,ze je to problém?Kupovano 4.12. Letenky máme na mailu.

před 7 lety
Avatar uživatele
DAJ

Take jeste blokace porad. Ale to je věc spíš banky, mívám tam běžné blokaci u plateb X dní než se platba zuctuje.

před 7 lety
Avatar uživatele Patrik Chadima
Patrik Chadima

Tak já už mám peníze stržené z obou účtů, ze kterých jsem letenky platil (zuno a GE)

před 7 lety
Avatar uživatele charvat.andrew
charvat.andrew

Update: Už také zaúčtováno! účet KB

před 7 lety
Avatar uživatele
DAJ

Tak pred chvili to zuctovali i me /Raifka/. Blokace trvala docela dost dlouho, to nebylo uplne standardni. Vetsinou co jsem se dival do historie, tak vzdy bylo zuctovane tak maximalne do 3 dnu i v zahranici.

Přidat odpověď
před 7 lety
Avatar uživatele fox_cz
fox_cz

MOTIVACE PRO CESTU DO JAPONSKA Ahoj všem, máte link na nějakou dobrou stránku o Japonsku, která by mě motivovala k návštěvě? Koupil jsem letenku s TA, ale nějak nemám pro cestu motivaci (už jsem byl v HongKongu, Soulu, Pekingu a ve Vietnamu).

před 7 lety
Avatar uživatele lukas_5
lukas_5

:-D Na co potřebuješ motivaci? Myslím, že samotnou motivací už musel být nákup letenky, ne? Japonsko je úžasná země, tam se musíš těšit..., ne hledat motivaci! Začni na http://www.japan-guide.com/

před 7 lety
Avatar uživatele fox_cz
fox_cz

Prvotní motivací byla cena letenky a vzdálená destinace :-) . Teď procházím stránky o Japonsku a zatím mě tam vyloženě neuchvátilo. Snad to přijde časem (letenku mám až na podzim). Např. o Vietnamu jsem přečetl dva české weby a hned jsem věděl, že tohle dobrodružství chci zažít.

před 7 lety
Avatar uživatele
Lenka _1

2 Josef: na kdy to mas?

před 7 lety
Avatar uživatele fox_cz
fox_cz

2 Lenka: Na konec října.

před 7 lety
Avatar uživatele
Lenka _1

2 Josef: 19.-26.10. a jeste jeden clovek leti takhle (snad o den driv). Mas Tokio nebo Osaku?

před 7 lety
Avatar uživatele fox_cz
fox_cz

Tokio 18.-27.10. Už se těším až tady hodí někdo nějaký travel report :-)

před 7 lety
Avatar uživatele
Mandarinka

Na chlup přesně náš termín:-)

před 7 lety
Avatar uživatele radek.ryska
radek.ryska

Já si koupil průvodce LP Poznáváme Japonsko, hltám každou stránku a zjišťuji, že dva týdny je zřejmě málo. Těšíme se moc!

před 7 lety
Avatar uživatele cestovnidenikham
cestovnidenikham

@Josef Cestopis (Tokio) ze září 2014, třeba bude motivující :-) https://www.cestujlevne.com/diskuze/viewtopic.php?f=29&t=1727&p=8427#p8427

Přidat odpověď
před 7 lety
Avatar uživatele radek.ryska
radek.ryska

Ahoj, chtěl bych se zeptat, jestli stále existuje možnost, že budou letenky zrušeny, když už mám etickety, u Turkish vše confirmed a peníze strženy. U akce https://www.cestujlevne.com/chybny-tarif-letenky-indie-prahy-6-250-kc/ se také rušily už vystavené letenky po 5 týdnech, tak jen zhruba jaká je šance zrušení, třeba v %. Díky.

před 7 lety
Avatar uživatele
DAJ

Osobně si myslím, že to nikdo neví. Záleží jak se rozhodne Expadie a TA. Proste z toho udělají třeba promo a je to(treba jako BA s Hawai). Nebo to vyhodnotí jako velmi ztratove a zruší. Spíš bych ocenil, kdyby byla nějaká deadline do kdy můžou letenky zrušit.

před 7 lety
Avatar uživatele info_52
info_52

Taky by mě to zajímalo, alespoň máš už peníze stržené, já jen stále bloklé

před 7 lety
Avatar uživatele savrc
savrc

Cau, volal jsem na Japonska, a do Turkish Air. a bude to platit...

před 7 lety
Avatar uživatele radakubis
radakubis

:D :D

Přidat odpověď
před 7 lety
Načíst všechny komentáře
Avatar uživatele

Další akční letenky

Cedulka GR-221
ušetříš až 63%
Hurá za zážitky!
Přístav v Göteborgu
ušetříš až 56%
Tam jsi vždycky chtěl!
Bavaro Punta Cana
ušetříš až 54%
Tam to bude krásný!
Sofie
ušetříš až 60%
Jedem!
5562 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Japonsko
Japonsko

Střet moderní kultury i staré tradice, to je země vycházejícího slunce

Země vycházejícího slunce se nachází na východním okraji asijského kontinentu. Japonsko je země plná tradic a nezaměnitelné kultury. Setkává se zde moderní popkultura i staré tradice.

Průvodce pro Japonsko