Lanovky v Čiatuře

Na konci května na 3 dny do Gruzie. Letenky od 1 905 Kč

19 komentářů
2018-02-28T10:47:00+01:00

O akci

Mílovými kroky se nám blíží zahájení nové linky aerolinií Wizz Air z Prahy do gruzínského Kutaisi a pomalu se začínají objevovat i lákavější ceny letenek. Na jediný termín 26.–29.5. dnes dosáhneme ceny pod 2 tisíce korun, přičemž první dva cestovatelé poletí dokonce za 1.697 Kč.

Cena je platná pro držitele Wizz Discount klubu, ostatní jej přikoupí během rezervace za 799 Kč pro 2 na celý rok.

Itinerář

Vzhledem k jedinému termínu si dovolím nastínit i detailní itinerář. Po půlnočním příletu se maršrutkou přesuneme k hlavnímu autobusovému nádraží v Kutaisi, kde hned za rohem budeme bydlet v hotelu Okriba. Na 3 noci stojí 2.035 Kč pro dva. Bydlet samozřejmě můžete i kdekoliv jinde.

Jakmile se probudíme, zamíříme znovu na autobusové nádraží, kde v některé z uliček posnídáme vynikající sladké pečivo a zakoupíme si lístek do Tskaltubo, bývalého lázeňského města. Nikoliv samotné město, ale nedaleká Prometheova jeskyně bude naším cílem. Večer si poseďte nad sklenkou dobrého gruzínského vína.

V pondělí se vydáme do Čiatury. Města, kde se ukrýval Stalin v uhelných dolech, jenž je dnes propletené spletí lanovek. Některé z nich se mají bohužel rekonstruovat, tak dejte vědět jaké aktuálně jezdí. Cestou tam však vystupte o pár kilometrů dříve u vesničky Katskhi, kde se tyčí 40 metrový vápencový útvar s klášterem na samotném vrcholku.

Poslední den v úterý věnujte samotnému Kutaisi. Nakupte suvenýry, dojděte ke katedrále Bagrati a dobře poobědvejte. Odpoledne už zamíříme zpět na letiště Kutaisi.

PRG/Praha
KUT/Kutaisi
Zpáteční letenky
3 hodin letu (přímý let)
1 905 Kč
  • Ušetříš až 65 % oproti obvyklé ceně 5 500 Kč
  • Hledej v období Aktuálně jen 26.–29. května.
  • Poletíš s aeroliniemi Wizz Air
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je V ceně je příruční zavazadlo o rozměrech 55 x 40 x 25 cm.

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Praha, letiště Kutaisi.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2018-02-28T10:25:33+01:00

19 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce