Trápí vás nevýhodné kurzy zahraniční měny u vaší banky? Máme pro vás jednoduché řešení. Založte si nový účet u Revolutu. Získáte středové kurzy, tedy ty nejvýhodnější na trhu, a bankovní účet založený skutečně na moderních technologií. Starou banku přitom můžete dál používat, jen při cestách vytasíte kartu, která vám šetří.

Představte si, že platíte hotel v zahraničí za 100 EUR. U té nejběžnější banky České spořitelny se vám z účtu strhne 2 646 Kč. S Revolutem pak jen 2 586 Kč. Rozdíl 60 Kč (kurz k datu 12.8.2019) na pouhé stovce v eurech. Co teprv, když byste měli platit třeba 800 EUR nebo snad částku v exotické měně?

Revolutka by neměla chybět v peněžence či mobilu žádného cestovatele. Ještě ji nemáte? Pak získejte bonus 300 Kč a kartu zdarma založte zde.

Velmi dobře se hodí také těm, kteří pobírají výplatu v eurech či jiné měně. Netraťte na kurzu a směňte si peníze na české koruny za nejlepší kurz.

(ne)výhody Revolutu v krátkosti

Nebaví–li vás čtení, shrnul jsem pro vás ty nejdůležitější výhody, co Revolut nabízí, do následujících řádků:

 • středový (nejvýhodnější) kurz při směně měny
 • platby kartou či výběry v zahraničí zdarma
 • okamžité přeposílání peněz kamarádům
 • zabezpečení na základě polohy
 • virtuální karty k platbám u méně důvěryhodných prodejců
 • vedení účtu zdarma
 • aktuální bonusy: doručení karty zdarma a 300 Kč k založení účtu

Oproti tomu mezi nevýhody můžeme zařadit:

 • nutnost mobilní aplikace
 • směna o víkendu je s 2 % poplatkem
 • výběry z bankomatu zdarma do 4 500 Kč / měsíc (poté +2 % poplatek)
 • směna do 120 000 Kč / měsíc (poté +0,5 % poplatek)
 • nevýhodné kurzy u rizikových měn (thajské bahty THB, gruzínské lari GEL či ukrajinské hřivny UAH)

Ve skutečnosti nejsou nevýhody nevýhodami, ale jen omezením u bezplatného účtu. K dispozici jsou též placené verze Premium (175 Kč/měs.) či Metal (300 Kč/měs.), které vás těchto neduh zbavují.

300 Kč za založení i doporučení

Od 8.10.2019 není v platnosti bonus 300 Kč. O případné nové promo akci vás budeme informovat.

V současné době probíhá promo akce ze strany Revolutu k akvizici nových uživatelů. Rozdává 300 Kč pro všechny nové zákazníky, kteří se zaregistrují prostřednictvím doporučujícího odkazu. Dáváme jich tentokrát více, protože naposledy jste dosáhli kapacity promo akce během pár hodin:

Pokud jste nad Revolutkou přemýšleli, právě teď je ideální chvíle k založení účtu.

Po pár dnech používání budete pravděpodobně i vy součástí kampaně a budete moci doporučit pomocí vašeho odkazu Revolut svým přátelům. Získáte 300 Kč vy i oni.

Co je Revolut?

Revolut je anglická banka založená na moderních technologií. Založení i správa účtu probíhá pouze skrze mobilní aplikaci, kterou si stáhnete v App Storu i Google Play.

Je plně přeložena do českého jazyka, proto se založením i jeho správou nebudete mít absolutně žádné problémy a zvládne ji naprosto každý běžný uživatel mobilních telefonů. Jedná se prakticky o klasickou banku, kdy místo návštěvy pobočky vezmete do ruky mobil.

Revolut umí klasické platby kartou u obchodníka, online či výběry z bankomatu. Mimo to nabídne možnost i nákupu a platby pomocí kryptoměny či nákup akcií na burze.

Proč si Revolut zřídit?

Tím nejhlavnějším důvodem je jeden z nejvýhodnějších směnových kurzů, které můžete vůbec od bank dostat. Názorně to ukážeme na nákupu eur a rozdílem mezi nejčastějšími bankami v ČR a u Revolutu.

Pokud budeme platit službu či zboží v hodnotě 100 EUR, poté u Revolutu zaplatíme 2 586 Kč. U následujících bank přeplatíme následovně:

 • Air Bank – 2 642 Kč (přeplatíte 56 Kč)
 • Equa Bank – 2 643 Kč (přeplatíte 57 Kč)
 • Česká spořitelna – 2 646 Kč (přeplatíte 60 Kč)
 • Moneta Money Bank – 2 647 Kč (přeplatíte 61 Kč)
 • FIO – 2 647 Kč (přeplatíte 61 Kč)
 • Komerční banka – 2 652 Kč (přeplatíte 66 Kč)
 • Reiffeisen Bank – 2 660 Kč (přeplatíte 74 Kč)

* srovnání je uvedeno ke dni 12.8.2019 a aktuálnímu kurzovnímu lístku jednotlivých bank

Průměrně lze říci, že placením Revolutkou ušetříte 2,5 % z každé transakce v eurech. Při útratě 10 000 Kč na dovolené ušetříte 250 Kč, při 40 000 Kč je to 1 000 Kč.

Navíc pokud cestujete za hranice Evropy, musíte počítat s dvojí směnnou. Platíte třeba v Malajsii 100 MYR, které se nejprve musí převést na EUR a následně podle bankovního směnného kurzu na CZK. Kdežto u Revolutu jde směna rovnou za středový kurz na CZK.

Revolutkou plaťte v zahraničí. Na domácí platby můžete, ale nemusíte, stále používat váš primární účet.

Návod jak si Revolut založit

Skvěle zvládnuté moderní technologie návod nepotřebují. A to je právě případ Revolutu.

Registrujte se pomocí tohoto odkazu, kde zadáte vaše telefonní číslo a přijde vám SMS s odkazem pro stažení mobilní aplikace.

V mobilní aplikaci už jen vyplníte údaje jako je jméno, příjmení, email a trvalé bydliště. Nahrajete (vyfotíte) občanský průkaz či jakýkoliv jiný doklad s fotkou, vyfotíte si selfie a vyčkáte pár minut až hodin na potvrzení účtu.

Mezitím dobijte minimálně 300 Kč pro aktivaci vašeho účtu prostřednictvím platební karty, kterou aktuálně používáte. Je to zdarma, bez jakéhokoliv poplatku.

Nyní už je téměř hotovo. Stačí jen požádat o plastovou platební kartu Revolut a nechat si ji zdarma zaslat do 14 dní. Ihned si ale můžete do Apple Pay či Google Pay tuto kartu uložit a začít s ní platit (300 Kč bonus se připíše až po zaplacení s fyzickou kartou).

Vychytávky a na co si dát pozor

Jednou z hlavních výhod je možný nákup a prodej většiny dostupných měn. Váš účet můžete vést nejen v korunách, ale i 25 dalších světových měn.

S tím si ale lámat hlavu nemusíte, jednoduše si dobíjejte české koruny, které se už automaticky za nejvýhodnější kurz budou při platbách u obchodníka samy převádět. Více měnových účtů se vám může hodit ale třeba u víkendových platbách, viz následující.

Pozor na to, že o víkendech jsou zavřené burzy a proto u Revolutu narazíte na povinný poplatek 2 % z celkové směny či platby u obchodníka, kterým se kryjí u nenadálého výkyvu kurzu. Jednoduše ale 2 % poplatku předejte tím, že si v pátek směníte v rámci aplikace předpokládanou víkendovou útratu do cizí měny. Třeba 3 000 Kč převedete na EUR, BGN, HKG, CAD, USD, DKK, CHF, JPY, QAR, RUB a další. Revolut nebude peníze strhávat z vašeho hlavního CZK účtu, ale z účtu lokální měny.

Karta dokáže být maximálně zabezpečená. Líbí se nám hlavně dohled nad aktuální polohou. Jednoduše pokud povolíte mobilní aplikaci přístup k GPS, tak kartu nikde jinde na světě nezneužijí. Bude fungovat jen v nejbližším okolí vašeho telefonu.

Jste na večeři s kámošema a servírka nechce rozpočítávat nebo jedete taxíkem ve vícero lidech? Jednoduše ať jeden zaplatí a zbytek party během několika vteřin pošle peníze tomu, kdo útratu hradil. Připojit můžete i GIF či vzkaz. Revolut vyhledá všechny vaše přátele, kteří už Revolutku mají nebo pomocí „nejbližší okolí“ vyhledá další uživatele. Kliknete a hotovo, bez poplatku samozřejmě.

Nezapomeňte jen na měsíční limity. Zejména v exotických zemí se mnohdy bez hotovosti neobejdete. Výběr z bankomatů je bezplatný, ale jen do výše 4 500 Kč za kalendářní měsíc. Jakoukoliv částku nad tento limit zatíží Revolut poplatkem 2 %, což je ale stále o dobré půlprocento nižší, než je běžný kurz u většiny bank.

Revolut se nehodí všude. Některé měny mají horší kurz než u klasických bank. Nejčastěji narazíte na ukrajinské hřivny, gruzínské lari a thajské bahty. Aktuální kurz u Revolutu najdete pod ikonkou Údaje a poté Kurzy.

Pokud se Revolut rozhodnete přestat používat, zbylé peníze si můžete kdykoliv zaslat zpátky na svůj primární účet u vaší banky bez poplatku.

Pokud využíváte cashback program Priceless Specials od Master Card, tak i přesto že platební karta Revolutu je Master Card, tak nepůjde do programu přidat. A to z důvodu, že je vystavena v Anglii, tedy mimo Česko a Slovensko.

Jak tedy Revolut používat?

Pokud nechcete Revolut využívat při denním běžném placení i doma, tak před odjezdem na dovolenou si na účet pošlete předpokládaný obnos peněz. Řekněme, že u víkendového pobytu v Evropě to bude třeba 6 000 Kč.

Následně s ní v zahraničí plaťte. Pokud bude peněz málo, zase rychle online a zdarma přepošlete peníze další.

Naopak po příjezdu domů si zbytek peněz můžete zaslat zpět na primární účet nebo je nechat u Revolutu a platit s nimi i doma. Manipulujete stále s českými korunami.

Závěr

Revolut je platební karta, která by neměla chybět v peněžence žádného cestovatele. Nestojí nic a jejím používám v zahraničí průměrně ušetříte 2,5 % oproti běžným platebním kartám tuzemských bank.

Nezapomeňte, do konce září 2019 získáte doručení karty zdarma a 300 Kč za založení nového účtu.

Sdílej článek s přáteli

113 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
CESTUJI za KAČKU

Dotaz - máte někdo Revolut, na níž máte peníze nebo třeba krypto? Pokud ano - necháváte osudu nebo stahujete na jiný účet? Viz článek níže. Díky za info!!

https://www.mesec.cz/clanky/v-ce...d=15595981

před 3 měs
Avatar uživatele Marek Sourak
Marek Sourak
 • Přidal se před 4 lety
 • Napsal 749 komentářů
 • Poslat zprávu
 • (upraveno 2022-02-27T19:08:15+01:00)

Ja tam mam asi 20 korun, tak mi to je celkem jedno :D ale asi nejsem zrovna idealni vzorek

před 3 měs
Avatar uživatele
CESTUJI za KAČKU

To nejsi :D Asi nejvíc mě zajímá hlavě ten, kdo tam má peníze v kryptu, ale i tak děkuji! :)

před 3 měs
Avatar uživatele
Miki _3

Kupovat krypto přes revolut úplně postrádá myšlenku vytvoření kryptoměn. :-D

Přidat odpověď
před 3 měs
Avatar uživatele Miloš Machů
Miloš Machů

Aktualizace pro Metal uživatele, upgrade cestovního pojištění, navíc oproti stávajícímu by mělo být:

- Zrušené nebo zkrácené cesty až do výše 5 000 £ a zpožděný odlet až do výše 340 £

- Spoluúčast při pronájmu auta až do výše 2 000 £

- Ochranu nákupu až do výše 6 000 £ (v jakémkoli období 12 po sobě jdoucích měsíců) pro případ krádeže nebo náhodného poškození konkrétních věcí zakoupených prostřednictvím vašeho účtu Revolut Metal

- Krytí pro vaše nejbližší rodinné příslušníky, kteří trvale bydlí na vaší adrese a cestují s vámi

Odpovědět
před rokem

Dobrý den, neumím přidat číslo karty, se které plánuji posílat do své karty Revolut penízi do aplikace . Možná někdo ví, jak to v aplikaci funguje? Děkuji.

před rokem

se které ???? co tak zkusit Google.

před rokem
Avatar uživatele
cali

Účty - přidat peníze a tam kartu zadat?

Avatar uživatele Jana _45
Jana _45

Ahoj, má někdo aktuální zkušenost s objednáním karty? Někde jsem četla, že vzhledem ke krizi už nemají ani promo akci na zaslání karty zdarma. Je tomu tak, nebo se dá promo na kartu stále využít?

Případně za jak dlouho od objednání vám karta přišla?

Díky.

před rokem
Avatar uživatele J0x
J0x

Promo akci mají občas, nevím, jak to souvisí s koronavirem.

Avatar uživatele Rosm
Rosm

Nevím jestli někdo zaregistroval, že jsou v těchto dnech ideální kurzy pro nákup nejen exotických měn.

Spousta z nich je na 5-ti letém minimu a i když CZ koruna posiluje zlehka, mnoho ostatních vůči koruně významě oslabuje

( Indie, Gruzie, Čína, Turecko, Malajsie, Bělorusko, Ukrajina, Rusko...). Bohužel pro mnoho měn není Revolut optimální řešení.

před rokem
Avatar uživatele Libor_S
Libor_S

No a? Radíš snad kupovat měny do zásoby na cesty po koronaviru kvůli tomu, že jsou o pár procent levnější, než to bylo běžné v posledních 5 letech? To je díky jejich poklesu vůči dolaru v důsledku ekonomických problémů kvůli koronaviru a pokles vůči koruně za poslední týden nastal díky nárůstu eura vůči dolaru po schválení fondu obnovy. Nevypadá to, že by zanedlouho měly tyto měny zase vůči koruně růst. Po koronaviru budou asi růst vůči dolaru, ale koruna taky (a možná i rychleji).

Avatar uživatele
Miki _3

Přišel někomu už taky mail od Revolutu, že od srpna mění podmínky? Nejvíc mě zarazila změna u bezplatné směny ze 120000kč na 1250Kč za měsíc. To snad je nějaká chyba, né? 50eury za měsíc?

před rokem
Avatar uživatele
cali

To vypadá na nějakou chybu překladu, protože tam je 1000 liber nebo euro, podle lokality, I to je samozřejmě na pikaču.

před rokem
Avatar uživatele
Miki _3

Jo tak to vypadá na 25000Kč za měsíc.

před rokem
Avatar uživatele Ahmad Masúd
Ahmad Masúd

Opraveno na 25 000 Kč.

před rokem
Avatar uživatele Miloš Machů
Miloš Machů

Pro Metal uživatele navýšení výběru z bankomatů z 16500 Kč na 22000 Kč. Neomezené směny a upgrade cestovního pojištění s navýšením limitů.

Prosím poraďte, kam a jak si nechat poslat eura z Irska( EU ) do ČR - na kartu Revolut nebo do banky - mám FIO, mBank, Equa bank ? Jsem seniorka,čerstvá držitelka karty Revolut bez zkušeností, proto prosím o radu tzv." polopaticky". Děkuji předem

před 2 lety
Avatar uživatele
Honza Čermák

Příchozí euro platby máte zdarma u všech zmíněných bank. Najděte IBAN a ten předejte bance v Irsku. S revolutem ušetříte za konverzi měny, ale převod potrvá. Polopaticky: dobít Revolut, konverze měny v jejich appce, převod na CZ účet (opět bude třeba IBAN).

před 2 lety
Avatar uživatele
Lukáš Horák

Rozhodně udělejte směnu EUR/CZK už v Revolut aplikaci, bude za středový kurz, následný převod trvá maximálně 5 pracovních dnů, nikdy jsem déle nečekal. Peníze přijdou z českého účtu. Na české straně pádem tím nejde o mezinárodní příchozí platbu, takže nemusíte řešit poplatky.

Pokud chcete mít i na českém účtu jen eura, rozhodně si založte na českém účtu další měnovou složku, jinak na převodu skrze českou banku proděláte boty.

Přidat odpověď
před 2 lety
Bič boží

jen pro info, neděje se to jen u mé banky , ale dle fora na Revolut community u vicero společností. Ještě do konce ledna všechny mé Revolut top upy z HSBC kreditky byly bankou vnímány jako VISA purchase s 0% interestem, od února 2020 je to cash advance transakce s nemalým úrokem. Takže bacha na topování s kreditkou!!

Odpovědět
před 2 lety

Ahoj,

pokud budu mít na revolut uctu penize v CZK a budu revolut kartou platit v Indonesii, bude konverze probihat primo z IDR na CZK za vyhodnejsi kurz? Pujde vubec takto platit? A je to vyhodnejsi takto pres Revolut nez napr. smenit penize z CZK na USD v hotovosti v Cesku a nasledne v Indonesii smenit z USD na IDR v hotovosti pri vyuziti hotovostni smenarny? Dekuji predem za odpoved.

Odpovědět
před 2 lety
Avatar uživatele Miloš Machů
Miloš Machů

Pro Premium a Metal uživatele novinka v podobě bezplatných vstupů do salonků při hodinovém a delším zpoždění letu. Vztahuje se i na spolucestující.

před 2 lety
Bič boží

kurňa, zase jdu pozdě. Akorát nevím kolik Premium a Metal zákazníků Revolutu nemá jinak ošetřené salonky -PP, LK, DragonPass, super trooper credit card etc. Premium 1 spolunávštěvník lounge, metal 3 spolunávštěcníci. https://blog.revolut.com/free-lounge-access/

Přidat odpověď
před 2 lety

Je možné převést na kartu Revolut fyzicky Eura, která nemám na eurovém účtu?

Děkuji

před 2 lety
Jan Vidim

Jestli chápu správně dotaz, tak vklad v hotovosti na Revolut nejde.

Přidat odpověď
před 2 lety
Avatar uživatele J0x
J0x

Tak zase měli výpadek a že by se obtěžovali poslat notifikaci, to né...

Mám teď díky nim nezaplacenou letenku u AirAsia, která se ale zatím tváří jako zaplacená, jsem zvědavý, jak to dopadne a jesli ji půjde zaplatit znova kartou.

Odpovědět
před 2 lety

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli kartu můžu využít k převodu EUR z FR banky na CZK u České banky?

před 2 lety

Ano, můžete. Peníze si přidáte na váš účet Revolut, tam je převedete z EUR na CZK a poté na český účet. Převod na český účet je zdarma, ale trvá pár dní, pokud nemáte premium účet nebo si nezaplatí expres převod. Převáděl jsem takto peníze z DK do ČR a mohu jen doporučit, vyšlo to mnohem lépe, než třeba přes TransferWise.

před 2 lety

P.S. dávejte si pozor, bez prémiového účtu můžete zdarma převést asi jen 120 000 Kč měsíčně. Poté poplatek 0,5%, pokud si pamatuji správně.

před 2 lety

Výborné, děkuji vám mockrát!! 😊

Přidat odpověď
před 2 lety

Zdravím, Revolutku jsem si pořídil před časem přes manželčin telefon i telefonní číslo (na mém starším nebyla požadovaná verze systému - min. Android 6). V současnosti mám nový telefon. Existuje způsob, jak vyřešit, aby vše fungovalo na novém telefonu s jiným tel. číslem?

Za radu děkuji.

Odpovědět
před 3 lety

Děkuji za velmi užitečné informace. Snažil jsme se další zjistit i přímo na stránkách Revolutu. Nicméně přece jen si nejsem ještě jistý, jak fungují mezibankovní převody. Pokud chci poukázat platbu ze svého účtu v CZK na účet Revolut v CZK, je tento převod považován za mezinárodní platbu a CZ banka účtuje poplatek za SEPA platbu?

Následně CZK konvertuji na EUR a chci provést platbu v EUR do banky v ČR (samozřejmě na účet vedený v EUR). Jak je to zde s poplatky (na straně Revolutu a popř. bank v ČR)? Předem děkuji za odpověď.

před 3 lety
Avatar uživatele Petr76
Petr76

To se musíte zeptat vaší banky. Revolut má britskou licenci, tz. měla by to být platba (stále ještě) v rámci EU.

před 3 lety
Avatar uživatele
Honza Čermák

Regulované europlatby jsou jen v měně EUR.

před 3 lety
Avatar uživatele
Audit
 • Přidal se před 7 lety
 • Napsal 23 komentářů
 • Poslat zprávu
 • (upraveno 2019-11-25T12:13:44+01:00)

Mám Revolutku, banky v ČR - ČSOB, Erste - prémiové účty, banku v zahraničí Španělsko Sabadell bank.

Revolut dobíjím z českých účtu, koruny, eura, dolary - bez poplatku - převod okamžitě.

Z Revolutu si posílám eura do Španělské banky - bez poplatku během cca 5 hodin připsáno, když bylo odesláno odpoledne, tak následující den.

Když jsem odeslal z Revolutu dolary na svůj dolarový účet u Erste - 100,-Kč poplatek za příchozí zahraniční platbu!!!

Když jsem přeposlal z Revolut do Erste Kč, tak to bylo bez poplatku???

Stejně je to u ČSOB.

Převod Eur z Revolut účtu na eurový účet u ČSOB je polatek 5,- Kč.

před 2 lety
Avatar uživatele
Audit

Tak jsem komunikoval s podporou Erste - platba Kč z Revolut na můj korunový účet u Erste byl veden, jako platba kartou.

Převod dolarů z Revolut na můj dolarový Erste účet byl veden jako bankovní převod - tudíž poplatek u Erste.

Dotaz na Revolut, proč nebyl převod dolarů veden, jako platba kartou a tím pádem bez poplatku - samé automatické odpovědi, bez řešení provést to jako platbu kartou bez poplatku!

Přidat odpověď
před 2 lety

Dobrý den,

Máte prosím zkušenosti s cestovním pojištěním ke kartě? Doporučili byste ho?

Díky.

Odpovědět
před 3 lety
Avatar uživatele sty
sty

kvůli 300 kč byh si revolut určitě nezakládala, v mém okolí mám pár lidí, kteří měli trochu problémy s penězi, viz pár případů výše/níže. Já teď objednala kartu svět od mbank , kurzy vypadají dost dobře, ale zatím nemám vyzkoušeno na sobě :-) Budu ji testovat na Martiniqu, v Paříži a Kanárech, tak jsem zvědává, co to udělá :-) Ale zatím jsem na ni četla pozitivní ohlasy :-)

před 3 lety
Avatar uživatele tmx
tmx

Ta je super a až zavedou okamžité platby, bude ještě lepší. Jen u mBank nikdy člověk neví, kdy změní podmínky a dobrou službu zabijí.

před 3 lety
Avatar uživatele Gigo15
Gigo15

Blahopřeji. Doporučuji číst emaily od mBank, je jejich dobrou tradicí, že často mění podmínky a co funguje, tak zlikvidují. Rozhodně si vzít s sebou jinou platební kartu od jiné banky.

před 3 lety
Jan Vidim

Kurzy má výhodnější Revolut celkem o dost. Zejména u EUR GPB USD PLN. mKarta je lepší jenom u měn které nemá na svém kurzovním lístku, u těchto exotických měn využívá totiž kurzy Visa.

před 3 lety
Jan Vidim

Tzn. ve Francii určitě Revolut.

před 3 lety
Avatar uživatele Kajman77
Kajman77

Tak já jsem si mSvět pořídil, z exotických měn jsem s ní zatím platil v eurech a librách a za mě maximální spokojenost, kurs ještě lepší než v nejlevnější směnárně, co znám. Tak snad to mBanka nezavraždí jako spoustu svých dobrých myšlenek.

Přidat odpověď
před 3 lety

Dobrý den, jsem starší ročník a chci Revolut používat při cestách do zahraničí - momentálně do Vietnamu. Pokud nebudu mít v mobilu zapnuté datové služby při roamingu, tak jestli tomu rozumím, tak kartou nic nezaplatím. A druhý dotaz, platím v české měně a karta si převede sama na vietnamskou měnu, nebo to musím - proklikat - sám? Děkuji

před 3 lety
Avatar uživatele
Kryštof Hájek

Dobrý den, karta není závislá na použití internetu. Ten jen potřebujete k jejímu nabití, tj. převedení peněz na ní. To můžete udělat buď doma nebo kdekoliv na wi-fi. A sám nic proklikávat nemusíte, je to jako placení jakoukoliv jinou kartou - přepočet se provede automaticky.

před 3 lety
Avatar uživatele J0x
J0x

Pozor na nastavení limitu. Mimochodem, vietnamská SIM karta s daty je dost levná.

před 3 lety
Avatar uživatele fbechyne
fbechyne

Děkuji

před 3 lety
Avatar uživatele superweb .
superweb .

Taky jsem koukal na mistni turisticke SIM a ceny dat. Na letisti v Hanoji jsme u stanku koupili nejakou tourist Viettel kartu, platnost 30 dni, limit 1,5GB/den asi za 200 Kc v prepoctu. Bylo k tomu jen asi 30min volani a zadne sms.

Pokryti velmi dobre, vetsinou 4G. Sem tam nekde v dzungli bylo jen 2G bez dat, tam se pak jako nouzovka mohlo hodit tech 30min na volani.

Přidat odpověď
před 3 lety

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zdali je 2% poplatek za výběr z bankomatu o víkendu účtován, i když mám již v aplikaci konvertovány české peníze na eura z pracovního týdne a tyto eura chci o víkendu vybrat? Předem děkuji za odpověď.

před 3 lety

Poplatok 2% Revolut uctuje vzdy az po vybere 200 eur (resp. ekvivalentu v inej mene) mesacne v programe Standard. Pri platenych programoch je limit vyssi. Do 200 eur sa ziaden poplatok neuctuje, nech uz vyberate v ktorejkolvek mene v ktorykolvek den.

Pri vybere z bankomatu ale pozor na to, ze spolocnost, ktora bankomat prevadzkuje, moze chciet poplatok za vyber. Vtedy treba ist hladat iny bankomat a dufat ze poplatok nebude chciet.

před 3 lety
Avatar uživatele J0x
J0x
 • Přidal se před 6 lety
 • Napsal 1137 komentářů
 • Poslat zprávu
 • (upraveno 2019-08-31T22:57:16+02:00)

1. Když už tam eura má, tak poplatek do 200 eur opravdu nebude. 2. Že se žádný poplatek na měny neúčtuje, bych úplně neřekl. Možná to není poplatek, ale přirážka to je. 😁 Viz https://www.revolut.com/help/get...will-i-get

před 3 lety

@J0x Otazka bola na "vyber z bankomatu cez vikend". Ziaden taky poplatok ani prirazka neexistuje.

Uvedeny link nijako nesuvisi s vybermi z bankomatu. Suvisi s kurzom pocas vikendov pri akychkolvek zmenovych operaciach.

před 3 lety
Avatar uživatele J0x
J0x

Ano, za samotný "výběr z bankomatu" žádný poplatek ze strany Revolutu do 200 eur nebude. Za "výběr o víkendu", přesněji řečeno cokoli o víkendu, bude přirážka. Uvedený link tudíž nesouvisí se slovem "bankomat", ale se slovem "víkend". Pravda, když už má zkonvertováno z pracovního dne, tak ji to stejně nemusí zajímat. Vlastně jsem to uvedl jen pro pořádek, když už byla řeč o tom víkendu. Dotyčná se sice ptala úplně zbytečně, ale třeba se aspoň něco dozvěděla o víkendu, který ji tak strašil. 😊

Přidat odpověď
před 3 lety
Avatar uživatele Gigo15
Gigo15

Pokud máte starší typ občanského průkazu, ale stále platný více než 3 měsíce, tak Revolut vás zamítne při verifikaci. Podpora na Revolut je mizerná, musíte čekat přes hodinu, než se nějaký agent ozve.

před 3 lety

Stejný problém jsem měl také a vyřešil ověření pasem.

Přidat odpověď
před 3 lety
Načíst všechny komentáře
Avatar uživatele

Přečti si také ...

LOT
Čtení na 1 minutu
Praha získá přímé lety do thajského Krabi a na Madagaskar
David Eiselt 2022-04-12T15:30:43+02:00 9 komentářů

Cestovní kancelář Čedok dnes oznámila zimní novinky v rámci exotiky. Obnovuje plány s přímými lety z Prahy na Madagaskar a zcela nově zařadí do nabídky i přímé lety do Thajska, konkrétně do oblíbené…

Čaj na Hedvábné stezce
Čtení na 5 minut
Ničí superlevné letenky smysl cestování?
David Eiselt 2022-04-08T08:31:41+02:00 51 komentářů

Na začátku dubna nám přišlo do sídla firmy pravidelné nevyžádané čtivo v podobě cestovatelského čtvrtletníků TravelLife. Vždy si jej alespoň prolistuji a prohlédnu fotky, než skončí ve sběru.…

Ukrajinská vlajka ve tmě
Čtení na 1 minutu
Rezervujte si Airbnb na Ukrajině a cestu neplánujte
David Eiselt 2022-03-06T11:03:43+01:00 3 komentáře

Dnes ráno jsem četl článek na CNN o tom, jak lidé po celém světě rezervují soukromé ubytování na Ukrajině i přesto, že cestu do země z logických důvodů neplánují a plánovat ani nemohou. Jedná se o…

#ukraine
Čtení na 1 minutu
Končíme s aktivní propagací ruských aerolinií i cestovního ruchu
David Eiselt 2022-02-25T13:03:00+01:00 41 komentářů

V životě nastalo mnoho chvil, kdy jsme se mohli vyjádřit k politickému či společenskému dění. Neudělali jsme to, neboť jsme se snažili být neutrální a neříkat nahlas naše názory vám,…

170 dalších článků