3. Španělsko
  4. Barneyho víkendové (ú)lety: Mallorca Jumbem na 24hod.

Barneyho víkendové (ú)lety: Mallorca Jumbem na 24hod.

Palma de Mallorca, Jumbo Jet a Sóller za 24hod.
Cestopis z roku 2022 napsal Barney1987

Zážitky pro tebe sepsal Barney1987

05. 06. 2022, poslední aktualizace 2022-06-05T15:49:21+02:00

Barney1987 žije v České republice a procestoval 27 zemí světa, nejvíce Evropu a Asii. Na Cestujlevne je už 1 rok, napsal pro tebe 3 cestopisy .

lma

Já letěl 747 v roce 2013 z Auclandu do Soulu (Y) a neviděl jsem na tom nic zvláštního - prostě letadlo .. ale do letadel fanda nejsem ,takže to asi nechápu ))

Jinak opět čtivý cestopis já sice co ty jsi zvládnul za den potřeboval čtyři ,ale proti gustu ..

Barney1987

Ano jsem fanda do letadel. Měl jsem s ním už letět z Phuketu do Bangkoku v roce 2019, bohužel to neklaplo a museli jsem letět z Krabi. Už jen tím, že to letadlo létá od roku 1969 je neuvěřitelné (ty co dnes létají jsou samozřejmě mladší). Letadlo uplně změnilo letectví, jedná se o naprostou legendu a za pár let už ta pravděpodobnost se proletět bude velmi malá. Takže jsem musel (navíc proletět se na Mallorku, nebo kdekoli po Evropě není čímkoliv takto velkým téměř možné). Každopádně děkuji za zpětnou vazbu :-) Budou další podobné cestopisy :-)

lma

Docela se těším na Tvé cestopisy jen doufám ,že to Thajsko nebylo taky na 48.hodin ))

Expresná kúpačka v Tivate s Air Serbia
tonic 2022-07-03T08:59:20+02:00 0 komentářů
Evropa 2022

Expresný trip autom/busom/lietadlom cez Belehrad a Niš na legendárne jadranské letisko v čiernohorskom Tivate. Balkán nikdy nesklame. . Pokračovanie na mojom blogu:https://tonicove.sk/tivat-expresne/

Ragazza di Martinsicuro aneb zápisník jedné delegátky
Avatar uživatele Tereza Klaudová
Tereza Klaudová 2022-06-30T15:03:47+02:00 2 komentáře
Itálie 2021

,,Martinsicuro? To neznám." Přesně takhle vypadá reakce, když někomu řeknu, kam jezdím už několik let pracovat jako delegátka jedné české cestovní kanceláře. Ano, Martinsicuro. Malé přímořské…

Mongolsko od shora dolů
Pavel K 2022-06-30T12:06:01+02:00 2 komentáře
Mongolsko 2018

Těch 28 dní, které jsme na Mongolsko měli, ani zdaleka nestačilo na jeho projetí. Není ani divu, když je tak velké a když jsme spoustu času trávili na cestě ve vlacích, autobusech či minivanech.…

Low Cost Mauricius
Avatar uživatele Low-cost cestovatel
Low-cost cestovatel 2022-06-28T13:02:56+02:00 0 komentářů
Mauricius 2021

Mauricius je nejbohatší zemí na africkém kontinentu🥇I přesto se zde dá vyžít s 700kc na den, nebo s 9000 na celých 14 dní.. Jak? velice snadno a příjemně🥃. Půjčte si auto předem.. Kontaktujte na Whatsapp pronajímatele... My jsme usmlouvali na 10 dní za 4000,- (1000kc/os :4)  benzín na projetí skrz na skrz 2400,- (600kc/os)  stravujte se jako místní!…