Bulharsko podle KAČKY

Cestopis, ve kterém se nedozvíte v podstatě nic, co už byste nevěděli od Kačky.

čtení na 19 minut
hodnoceno 36 x

Cestopis z roku 2020 napsal JardaM

Zážitky pro tebe sepsal JardaM
Cestopis byl naposledy aktualizován 2020-02-21T02:47:53+01:00

JardaM procestoval 64 zemí světa světa, nejvíce Evropu a Asii. Na Cestujlevne.com se přidal před 3 lety a napsal pro tebe 11 úžasných cestopisů.

Tania Spasova

Máte to moc hezky napsáno, já pocházím z Sofie, jsem ráda že se vám tam líbilo! Doporučuji navštívit města Veliko Tarnovo,Arbanasi.

JardaM

Tak to jsem moc rad, ze se cestopis libil a dekuju. A taky dekuju za tip, urcite tam zajedeme pri pristi navsteve.

Avatar uživatele Breathe
Breathe

Super cestopis Jardo, díky. Jinak teda já byl v Sofii hodněkrát, a musím říct, že v zimě a v létě je to úplně jiný město. V zimě to tam na mě působilo fakt depresivně, tak sovětsky ;-) , zatímco v létě se jsem se v Sofii cítil o hodně líp.

JardaM

Jsem rad, ze se cestopis libil, diky moc. Chapu, my meli zase brutalne jasno, kdyby prselo nebo bylo hnusne, tak je to urcite jiny. Ja mel hrozne hnusne v Kyjeve a moc se mi nelibil a vsichni jsou tu z nej nadseni... 😄

CESTUJI za KAČKU

Jardo boží!! 🔝👌👌 To je přesně Valentýn podle mého gusta! Za Kačku, originální, bulharský šopák zvýrazněný švédskou příchutí ✌️😂 Za Rilská jezera máš ode mě velkou poklonu – dostal ses k nim blíže než já! 💪 Sakra....škoda, že už jsi zadanej!😉

Jinak cestopis 1A! Já si teda stále myslím, že Sofie coby jedno z hlavních měst, je ošklivá a zanedbaná, až to oko bolí (a taky už jsem kousek toho Balkánu ukrojila) a hezká může snad být pouze pod nánosem sněhu, a to minimálně pod 5 metrovou pokrývkou. Nicméně s ostatním souhlasím a taky myslím, že jako příletové místo s letenkou za pětistovku, ji určitě ještě jednou zopakuji.

Kam letíte na MDŽ? ☺️ TĚŠENÍČKO 🙏

JardaM

Diky moc za chvalu! No snad si neprecte ten komentar pritelkyne, jak zminujes tu zadanost 😄 Ne, delam si srandu 😄 ... Na Sofii se neshodnem, tak uvidime co Kosovo 😉 ... MDZ? No ehm par dni po nem pro zmenu kopiruju tvoje Srbsko 😄

Jardo, abys nedopadl jako Cimrman - všade druhý.

CESTUJI za KAČKU

Valentýn v Sofii, MDŽ v Srbsku (vezmeš ji do toho koncentráku, viď??!) ... tak to chci vidět místo, kde ji požádáš o ruku 😂😂 A pak napiš cestopis/příručku pro muže “Jak na ženy za KAČKU”! Ti říkám, bude to bestseller! 🔝😂

A teď vážně – Srbsko je nádherný. Už se těším, až si jej v tvém dalším cestopise znovu připomenu!

JardaM

padrino - V Kosovu budu o 4 dny drive jak Kacka, tak aspon neco 😄 ... Kacko - Akorat teda do Srbska beru mamku, pritelkyne uz ho ma za sebou 😄 Ale i tak na tou priruckou zauvazuju 😄 No a dockame se nejakych dalsich cestopisu od tebe? Obzvlast ted po basnicce? 😄