Honička na hranicích a Koupákem v Malajsii (4. díl)

Jak jsem honil čas na singapursko-malajsijské hranici, navštívil Kuala Lumpur i Penang a na Langkawi se ze mě stal pravý koupák

čtení na 16 minut
1 komentář
hodnoceno 14 x

Cestopis z roku 2019 napsal Kryštof Hájek

Zážitky pro tebe sepsal Kryštof Hájek
Cestopis byl naposledy aktualizován 2019-05-30T00:14:39+02:00

Kryštof Hájek procestoval 69 zemí světa světa, nejvíce Evropu a Asii. Na Cestujlevne.com se přidal před 6 lety a napsal pro tebe 13 úžasných cestopisů.

1 komentář

Tato malajska trasa mi dost pripomina tu nasi koncem ledna 2019. Myslim, ze pasovou kontrolou v Johor Bahru jsi prosel svizne, nebot jsi tam nebyl od patku do nedele, ze? To jsou tam nekonecne fronty i na par hodin. Na Penangu jsme byli prekvapeni roztahanym mestem, ale nakonec toulky pralesem okolo opici a zelvi plaze byly uzasne. A vidis, o tom obrim chramu Kek Lok Si jsme tenkrat ani neuvazovali, drobna skoda. Pro dalsi cestu Penang-Langkawi-Satun jsme zvolili ferry, i kdyz take radi letame. Rovnez diky za potvzeni, ze SkyBridge je pouhou proflanutou turistickou atrakci, nezbyl to cas. Oproti moznemu ubytovani na Cenang Beach jsme byli velmi spokojeni s jinym ubytovanim primo v Kuahu, kde byl clovek jaksi blize k realite malajskeho zivota vsedniho dne, kor kdyz na vsechy plaze lze dojet snadno skutrem. Prima pocteni, tesim se na dalsi. Salamat Datang!