Jarní Ázerbájdžán

Cestopis z roku 2022 napsal Batuzkar

Zážitky pro tebe sepsal Batuzkar
Cestopis byl naposledy aktualizován 2022-10-22T10:27:38+02:00

Batuzkar procestoval 38 zemí světa světa, nejvíce Evropu a Asii. Na Cestujlevne.com se přidal před 3 lety a napsal pro tebe 24 úžasných cestopisů.

Avatar uživatele janicek
janicek

Pozeram aktualne ceny z BUD, tak Wizzair sa asi zblaznil :D som zvedavy ci tie ceny pojdu naspat dole....

Patrik Č

Akorát jsem na to taky koukal, že bych v září/říjnu o Baku uvažoval, ale ty ceny mě teď momentálně odrazují :D

Batuzkar

Není to ideální. Na červenec jsem kupoval asi za 5 tis. zpáteční. Ale drahý byl teď i Ryan z Prahy do Bud (3,5 tis.), tak to tentokrát zkusím autobusem (1 tis). Ale pořád je to jen polovina toho, co chce Azal za přímý spoj z Prahy. Mnohem víc Wizz blázní na trase Praha - Kutaisi, tam teď jednoduchá letenka stojí i 13 tis. Podzim je do Baku tak kolem 3500 - 4500 Kč.

Batuzkar

Víza udělují, žádá se elektronicky zde https://evisa.gov.az/en/

Do země se lze dostat jen letecky. Pozemní přechody jsou pro turistické cesty zavřené.

Stačí 3 dávky očkování. V dubnu ještě chtěli i test

Ďakujem!

Michal Zhor

Jaro, do Ázerbájdžánu až příští rok. Mám tam jeden nej kopec a místního člověka. Tak na 8-10dní.

To berem!

Jaroslav Flídr

Ako je to aktuálne s vízami a protikovidovými opatreniami? Zdá sa, že informácie na stránkach ministerstva aj tu: https://www.cestujlevne.com/pruv...oronavirus, sú zastaralé.