Last calls za polárním kruhem

Tentokrát jsme měli na všechno neuvěřitelný štěstí.

Cestopis z roku 2022 napsala terez_vodakova

Zážitky pro tebe sepsala terez_vodakova
Cestopis byl naposledy aktualizován 2023-01-15T11:44:00+01:00

terez_vodakova procestovala 14 zemí světa světa, nejvíce Evropu a Asii. Na Cestujlevne.com se přidala před 3 měsíci a napsala pro tebe 7 úžasných cestopisů.

Šárka Skrbková

přidej si úvodní fotku, vypadá to lépe :D jinak super :D

terez_vodakova

No konečně jsem přišla, jak na to 😅 moc děkuju! 😊

Avatar uživatele Reni85
Reni85

Vzdy ma pobavi, ked sa niekto udivuje, ze v severskych krajinach je draho :)

Inak, polarnu ziaru jednoducho odfotis aj mobilom. Fotila som Samsungom S21 a fotky slusne.

terez_vodakova

@reni85 mě zase vždy pobaví, když někdo nepochopí smysl sdělení a/nebo si ho nedočte celý, ale zato má potřebu psát hloupý komentáře 🥰

Neee, vážně? Já jsem totiž včera vylezla z jeskyně, takže mi takové věci naprosto unikají 🤯

Avatar uživatele Ahmad Masúd
Ahmad Masúd

Ta jeskyně by seděla.

terez_vodakova

@ahmad nedávno jste zmiňoval ironii a sarkasmus. Proč se vyjadřujete o věcech, kterým nerozumíte? Chápu, že mrzké zbytky vaší inteligence vám bohužel nezabraňují se prezentovat prostřednictvím hloupých a zbytečných komentářů, které nikoho nezajímají a postrádají jakýkoliv hlubší smysl (o konstruktivní kritice nemluvě), ale psát o věcech, jejichž význam vám zcela očividně není známý, to už chce hodně času a pouze jednomístnou hodnotu inteligenčního kvocientu.

Avatar uživatele floodland
floodland

Tady zase někdo propásl příležitost mlčet.

Avatar uživatele Azul
Azul

Ach, to hypertrofované ego❄️

terez_vodakova

@azul ach, ty naprosto zbytečné a nicneříkající komentáře...

Koho mi to jen připomíná? :-)

Matho

Reni, priznám sa, že tomuto ja nerozumiem. Terka pre nás napísala článok. Nemusela to vôbec robiť, nemá za to ani cent a nikto ju do toho nenútil. My si ho vo voľnom čase prečítame, zabavíme sa. Dozvieme sa niečo nové, pozrieme sa na fotky, ktoré my možno nikdy v živote nespravíme.
Vážme si to. Tu uštipačnosť nie je na mieste.

Avatar uživatele Ahmad Masúd
Ahmad Masúd

Reni tam měla smajlík, čili o uštěpačnost se určitě nejedná.

terez_vodakova

@matho mockrát děkuju za podporu! Obávám se, že bohužel ani tak to některý jedinci nebudou schopni pochopit... 🙃

@ahmad 😂😂😂 tak určitě! Smajlíky will save the world! (To kdyžtak znamená: smajlíky zachrání svět :) ) 😂😂😂

Avatar uživatele Beáta
Beáta

@mirjur   Koho vam to pripomina? Stacivi zkratka , mozna se dovtipim.

terez_vodakova

@beáta co takhle to jít řešit do soukromých zpráv? 💁🏼‍♀️