Lvov - tour po zážitkových podnicích

čtení na 6 minut
hodnoceno 5 x

Cestopis z roku 2019 napsal out of queue

Zážitky pro tebe sepsal(a) out of queue
Cestopis byl naposledy aktualizován 2020-08-18T19:23:32+02:00

out of queue procestoval(a) 0 zemí světa světa, nejvíce . Na Cestujlevne.com se přidal(a) před 2 lety a napsal(a) pro tebe 5 úžasných cestopisů.

Mráza

zajímalo by mě, když řeknou kolik jsem ochoten zaplatit v restauraci tak jak se to dělá to handrkování? Kolik mám říct?

Avatar uživatele kickass1
kickass1

Musim rict ze se ti povedlo to co uz dlouho nikomu - a to jest ze si ve me fakt vzbudil chut tam osobne zajet !

Michal

Ve většině z uvedených restaurací jsem byl a mohu jen doporučit, je to opravdu zážitek a takových různorodých je tam mnoho dalších, je z čeho vybírat.

Jojo, např. Café Masoch, Rebernya pid Arsenalom, Meat and Justice, Pravda Beer Theater, Salo (sushi ze sádla!!! Švejkova hlava ze sádla!!!) a Lvivski Plyatski, kde může člověk pozorovat, jak vyrábí štrůdl, taky nejsou úplně k zahození. I lvovská nádražka přinejmenším pobaví - osobně jsem takového křížence málem honosné restaurace a nádražní hospody ještě neviděl. 😂 Lviv Handmade Chocolate sice úplně není zábavní podnik, ale neprojít si 5 pater čokolády by byla myslím taky škoda. A Katka tu popisovala i kočičí kavárnu https://www.cestujlevne.com/cest...-kacku-901

Ještě bych zmínil Fixage - kavárnu s muzeem foťáků ve sklepě (nadšený fotograf jistě ocení) a nakonec pivovar s muzeem a ochutnávkou - Lvivarnya.

Mıchal

Zajímavá exkurze do ukrajinských restaurací a barů. Avšak podle názvu jsem to tipoval na další inkarnaci padrina a jinou zážitkovou tour a la náměstek co dostal na zadek od jedné děvy... 😂

K úplné dokonalosti chybí jen, na kolik kde vyjde útrata 😁

I to by šlo zařídit, např Café Masoch bylo rozšířeno o tématický hotel. 🤣