Nakonec přeci jenom Thajsko

Cestopis z roku 2018 napsala Ivuša

Zážitky pro tebe sepsala Ivuša
Cestopis byl naposledy aktualizován 2020-02-10T09:21:11+01:00

Ivuša procestovala 8 zemí světa světa, nejvíce Evropu a Asii. Na Cestujlevne.com se přidala před 4 lety a napsala pro tebe 1 úžasný cestopis.

Milan V

Na první návštěvu Thajska určitě super a je vidět, že jste si to docela užili... Bohužel se Thajsko za poslední léta dost změnilo, lidi jsou víc na prachy, turistů jezdí víc, takže někteří místní si myslí, že mají víc terčů k odrbání a podle toho se chovají. Porovnávám dvě návštěvy 2007 a 2017. Já byl vyloženě zklamaný z Ko Samui, a to všichni tvrdili jak je to top destinace oproti Phuketu a nedejbože Pattayi. Krátce, Ko Samui je továrna na prachy a turistické peklo, minimum prostoru, skoro celý ostrov obestavěný, miliony Číňanů. Vedlejší Ko Phangan výrazně příjemnější. Mě obecně v Thajsku vytáčí ta jejich chaotičnost a nelogičnost ve službách - a ještě se u toho dost lidí tváří, že by jim měl vlastně turista zaplatit víc. Ale je to samozřejmě nejvíc "dostupná" exotika v rámci JV Asie, levnější ceny letenek tam, protože konkurence, místní přelety za pakatel, skvělý památky a jídlo. Celkově nezavrhovat, ale dobře si vybírat. Tak ať se vám příště líbí víc.

Martsela

Phuket old town je krásné místo. Vždy když jsem v Thajsku tam tam alespoň 2 noci strávím. Každou neděli večer skvělý night market.

Godfred

Tak když se chce člověk večer trochu pobavit a přes den si užít moře, tak je Phuket celkem dobrá volba. Rozhodně lepší než Pattaya. Cestopis je prima, sam jsem tuhle cestu absolvoval 11/2018

Ivuša

Děkuji pěkně :) pro nás to bylo spíš obrovská zkušenost, jasně že až poletíme příště, budeme chytřejší :)

lma

Phuket ?? Horší destinace v Thajsku určitě neexistuje! Možná stačilo přečíst recenze ..

Ivuša

Od znamych jsem slysela i pozitivni reakce. :) Kazdy sveho stesti strujce, jak se rika... ale dik za "podporu" ;)