3. Od Kyjeva po Kišinev (alebo posledný vostok roku 2019)

Od Kyjeva po Kišinev (alebo posledný vostok roku 2019)

Zápisky z posledného tohtoročného výletu na východ - podzemie Kyjeva, parádne Černivci, osobák do Moldavska, koňaky v Balti a skoro letný Kišinev.
Cestopis z roku 2019 napsal tonic

Zážitky pro tebe sepsal tonic

13. 11. 2019, poslední aktualizace 2019-11-13T12:13:32+01:00

tonic žije na Slovensku a procestoval 59 zemí světa, nejvíce Evropu a Asii. Na Cestujlevne je už 7 let, napsal pro tebe 40 cestopisů . Má své stránky http://tonicove.sk.

Avatar uživatele Breathe
Breathe

Díky za zajímavý cestopis do exotiky. :-) Respekt už jenom za to, co jste stihli za první den - to by měl leckterý cestovatel na dny tři.

tonic

ale nebolo to az toho tak vela, v Kyjeve len presun z letiska na urbex a naspat :) a Cernivcoch tam vsetko blizko :D

tonic

diky :) rad by som pridaval aj sem cele cestopisy, no keby to islo len tak nejak lahko "skonvertovat"

CESTUJI za KAČKU

Skvělý cestopis! Fotky 1 A a za ty s pejskama tisíc plusových bodů k tomu. Navíc jsem zjistila, že jsou ještě lepší cestovatelské webovky než CL. Včera u Tondy 2 a dnes u tebe. Boží! I tobě závidím (ale ještě víc přeji) krásnej web, přehlednost a hlavně milion zážitků za každým článekm. Hned večer k tomu sednu a pročtu všechno na jeden zátah :)

Srovnáváš nesrovnatelné - cestovatelský web a webovou stránku (blog) individuálního cestovatele. Navíc tonic sem dává odkazy na své cestopisy už roky a osobně je považuju, spolu např. s cizy(ho) cestopisy za to nej, co se tu objevuje...

CESTUJI za KAČKU

Máš pravdu. Já jsem to našla až dnes... Ale nikdy není pozdě začít... číst na správné adrese :)

• (upraveno 2019-11-13T14:59:44+01:00)

Určitě to bude velmi příjemně strávený večer, doporučuji i blog (web) Romana Herdy (cizy zde na fóru).

Avatar uživatele Karel
Karel

U Tonica nesmíš vynechat Dolynu, to by byla chyba :D

CESTUJI za KAČKU

Tonica přečtu od A po Z a když jsem teď kukla na Petrohrad Romana Herdy - bude to dnes sakra dlouhý večer!! Děkuji :)

cizy

vdaka za pochvalu eremi :)))

Další cestopisy, které napsal tonic

Faszination Mallorca (na jeden deň)
tonic 2022-04-14T11:45:59+02:00 1 komentář
Španělsko 2022

Jarná stretávka na plážach a výhľadoch Barcelony a Malorky. Viac na mojom blogu:https://tonicove.sk/faszination-...-fotoblog/

Balkánsky roadtrip na fialovom vysávači
tonic 2022-03-28T13:45:37+02:00 0 komentářů
Evropa 2022

Zážitky a fotografie zo spanilej jazdy necelých 44 koní a dvoch starých capov na Balkán. Pokračovanie:https://tonicove.sk/tico-balkan/

Riga, vodka, dážď a sneh
tonic 2022-03-06T11:03:41+01:00 0 komentářů
Lotyšsko 2022

Zvyčajne mám cestopis spísaný do pár dní po návrate. No tento z Rigy mi trval dva týždne ... predsa som bol mysľou u našich východných susedov a pôvodný plán nebolo Lotyšsko, ale ukrajinský Mariupoľ... Viac na mojom blogu:https://tonicove.sk/riga-vodka-dazd-a-sneh/

Expresný výlet za španielskymi rýchlovlakmi
tonic 2022-02-12T09:49:30+01:00 0 komentářů
Španělsko 2022

S príchodom OUIGO od SNCF sa Španielsko stalo krajinou zasľúbenou pre milovníkov rýchlych vlakov. Otestoval som teda aj ja 300km/h na trati medzi Barcelonou a Zaragozou.. Pokračovanie na mojom blogu:https://tonicove.sk/spanielsky-r...-fotoblog/