3. Polsko
  4. Překvápko!!

Překvápko!!

Výlet do Krakova, dceřin splněný sen, zase letět letadlem.
Cestopis z roku 2018 napsala Lucka

Zážitky pro tebe sepsala Lucka

26. 03. 2019, poslední aktualizace 2019-03-26T21:00:18+01:00

Lucka a procestovala 12 zemí světa, nejvíce Evropu a Afriku. Na Cestujlevne je už 1 rok, napsala pro tebe 1 cestopis .

Lucie Bernhartová

Super překvapení! 🤩 Něco podobného jsme udělali naší Markétce, když jí bylo 6 - naši ji vzali autem "na výlet" a když se probudila, byla v Itálii u moře. 😆 Taky dětem připravuji podobná překvapení ráda, musím zase něco vymyslet. 😁😁

Luděk Švanda

Je to všechno pěkné, ale ty doly (Wieliczka) bych tam přece jen zařadil.

Mamablog. Podobné překvápko jsem dělal manželce ke 40 , protože nikdy neletěla. Děti měli 7 a 5 let a pochopili to už na letišti že se něco děje. Vidět výskat třináctiletou slečnu na letišti čekat na vlak ????

Možná sebrat mobil ať se dívá a vnímá svět kolem sebe , zvláště pokud by měla být zvyklá na překvapení i na procházce. A holuba taky n

Lucka

Tady byla super kombinace, že je vlaková zastávka přímo v budově letiště o patro níž, než letištní hala, proto myslela, že čekáme na další vlakové spojení a pak nastoupíme zpět do toho vlaku, který nás tam přivezl.

hmm tak na to že pojede z letiště vlakem by mi neskočil ani můj 5-letý syn ..

Lucka

Ale vlaková zastávka je v budově letiště , vystoupili jsme z něj a vyjeli po schodech o patro výš, kde je letištní hala, myslela, že tam čekáme na spoj a zase sjedeme o patro níž na vlakovou zastávku.

Avatar uživatele niemandos
niemandos

Lucko, z podobných komentářů si nic nedělej. Takových chytráků se vždycky najde spousta. Ví o tom kulové a budou blbě kecat.

Lucka

V pohodě, pro někoho to je běžná věc, jsem ráda, že se moje dítě dokáže radovat a děkovat, přeci jen, začíná ji puberta :-) A to že se nechá ve 13 utáhnout na vařenou nudli? Pokud nemá něco zažité, nebo to nezná, tak ji o tom můžu napovídat co chci.... tady nám hodně do karet hrálo to, že vlak zastaví přímo v budově letiště.

Avatar uživatele Marek Sourak
Marek Sourak

Ja uz jsem v takovem bodu, ze je pro me let jako cesta mhd 😀 nic extra, ale je radost cist takovyhle cestopis.

Na jednu stranu ano, ale na druhou stranu by se člověk o dítě trochu bál, když se ve 13 nechá takhle utáhnout na vařené nudli. :-D

Lucka

Moc všem děkuji, nejsem spisovatel, poprvé jsem něco veřejně napsala, jen jak se to prostě stalo. Kdyby letěly letadlem Hello Kitty, .... neletěli bychom :-D Rozebraly by ho! Adélce děláme takové menší šoky každou chvilku, dojímá mě, jak je pak rozhozená a šťastná, že třeba nejdeme kolem toho kina jen na procházku, ale jdeme na pohádku. Myslím, že děti by neměli spoustu věcí v dnešní době brát jako samozřejmost, ale jako nevšední zážitky. Nyní se připravujeme na dovolenou do Egypta All inclusive.... vše tajně... pokud nám to neprokoukne cestou na letiště, tak až tam ji řekneme.... jen "výlet"....nějaké obyč město v Evropě.... Pak napíši, jak to dopadlo :-) Mějte krásný den

Avatar uživatele Petr76
Petr76

Příště jenom prosím nekrmte holuby. Jsou to létající krysy, roznašeči nemocí a pohroma pro památky.

Andrea_Pernik

suhlasim s Petrom ;) inak je to super a musi byt radost byt vasa dcera :)

Marek

Snad každý město v Evropě je lepší než allin v Egyptě. 🤦🏼‍♂️🙄

Lukáš Horák

Moc hezký cestopis, kde radost dělají úplně obyčejné věci a všední zážitky...

Marek

Tak to je paráda. Když si to čtu, jsem úplně dojatý, jak jste to perfektně pripravili. Díky. M

Na kole z Alp k Jadranu
Avatar uživatele Vercavlcek
Vercavlcek 2020-11-18T09:28:31+01:00 7 komentářů
Evropa 2020

750 km zážitků z Rakouska, Itálie, kousku Slovinska a Chorvatské Istrie. Celý tenhle výlet byla impulsivní akce. Doba koronavirová cestování nepřeje, přesto jsme prahli po nějakém dobrodružství. V Čechách na kole jezdíme rádi, tak proč nezkusit dojet k moři?  V pátek nám…

Afrika jednou Afrika navždy, nebo myslíte že né?
Andrea Kaucká 2020-11-16T15:15:00+01:00 9 komentářů
Afrika 2008

Napříč Afrikou Rok 2020 je divně divný. Svět se hodně zpomalil, pro mnohé dokonce zastavil. Na obloze na nějakou dobu zmizely bílé stopy plechových ptáků nesoucích osazenstvo prahnoucí po tajemství.…

Černá Hora za časů korony
Jarda 2020-11-15T17:13:13+01:00 12 komentářů
Evropa 2020

Černou Horou křížem krážem za nelehkých podmínek na hrozných silnicích. ÚvodemTenhle cestopis není, jak už u mě bývá zvykem, klasickým cestopisem, ale spíš průvodcem pro danou zemi. A tentokrát můžu s čistým svědomím prohlásit, že Černou Horu máme projetou křížem krážem…

Agadir - Vánoce v Africe
Tesna 2020-11-15T14:58:56+01:00 2 komentáře

Zimní výlet do Maroka, kde jsme strávili týden na Vánoce, a odvezli si spoustu spíše rozporuplných vzpomínek.. Vánoce v roce 2016 jsme strávili na Tenerife, poprvé mimo rodinu a domov.  A protože se ukázalo, že něco pro nás dříve tak nepředstavitelného, být v tuto zimní dobu někde v teple,…