3. Polsko
  4. Překvápko!!

Překvápko!!

Výlet do Krakova, dceřin splněný sen, zase letět letadlem.
Cestopis z roku 2018 napsala Lucka _5

Zážitky pro tebe sepsala Lucka _5

26. 03. 2019, poslední aktualizace 2019-03-26T22:00:18+01:00

Lucka _5 a procestovala 12 zemí světa, nejvíce Evropu a Afriku. Na Cestujlevne je už 3 roky, napsala pro tebe 1 cestopis .

Lucie Bernhartová

Super překvapení! 🤩 Něco podobného jsme udělali naší Markétce, když jí bylo 6 - naši ji vzali autem "na výlet" a když se probudila, byla v Itálii u moře. 😆 Taky dětem připravuji podobná překvapení ráda, musím zase něco vymyslet. 😁😁

Luděk Švanda

Je to všechno pěkné, ale ty doly (Wieliczka) bych tam přece jen zařadil.

Mamablog. Podobné překvápko jsem dělal manželce ke 40 , protože nikdy neletěla. Děti měli 7 a 5 let a pochopili to už na letišti že se něco děje. Vidět výskat třináctiletou slečnu na letišti čekat na vlak ????

Možná sebrat mobil ať se dívá a vnímá svět kolem sebe , zvláště pokud by měla být zvyklá na překvapení i na procházce. A holuba taky n

Lucka _5

Tady byla super kombinace, že je vlaková zastávka přímo v budově letiště o patro níž, než letištní hala, proto myslela, že čekáme na další vlakové spojení a pak nastoupíme zpět do toho vlaku, který nás tam přivezl.

hmm tak na to že pojede z letiště vlakem by mi neskočil ani můj 5-letý syn ..

Lucka _5

Ale vlaková zastávka je v budově letiště , vystoupili jsme z něj a vyjeli po schodech o patro výš, kde je letištní hala, myslela, že tam čekáme na spoj a zase sjedeme o patro níž na vlakovou zastávku.

Avatar uživatele niemandos_1
niemandos_1

Lucko, z podobných komentářů si nic nedělej. Takových chytráků se vždycky najde spousta. Ví o tom kulové a budou blbě kecat.

Lucka _5

V pohodě, pro někoho to je běžná věc, jsem ráda, že se moje dítě dokáže radovat a děkovat, přeci jen, začíná ji puberta :-) A to že se nechá ve 13 utáhnout na vařenou nudli? Pokud nemá něco zažité, nebo to nezná, tak ji o tom můžu napovídat co chci.... tady nám hodně do karet hrálo to, že vlak zastaví přímo v budově letiště.

Avatar uživatele Marek Sourak
Marek Sourak

Ja uz jsem v takovem bodu, ze je pro me let jako cesta mhd 😀 nic extra, ale je radost cist takovyhle cestopis.

Na jednu stranu ano, ale na druhou stranu by se člověk o dítě trochu bál, když se ve 13 nechá takhle utáhnout na vařené nudli. :-D

Lucka _5

Moc všem děkuji, nejsem spisovatel, poprvé jsem něco veřejně napsala, jen jak se to prostě stalo. Kdyby letěly letadlem Hello Kitty, .... neletěli bychom :-D Rozebraly by ho! Adélce děláme takové menší šoky každou chvilku, dojímá mě, jak je pak rozhozená a šťastná, že třeba nejdeme kolem toho kina jen na procházku, ale jdeme na pohádku. Myslím, že děti by neměli spoustu věcí v dnešní době brát jako samozřejmost, ale jako nevšední zážitky. Nyní se připravujeme na dovolenou do Egypta All inclusive.... vše tajně... pokud nám to neprokoukne cestou na letiště, tak až tam ji řekneme.... jen "výlet"....nějaké obyč město v Evropě.... Pak napíši, jak to dopadlo :-) Mějte krásný den

Avatar uživatele Petr76
Petr76

Příště jenom prosím nekrmte holuby. Jsou to létající krysy, roznašeči nemocí a pohroma pro památky.

Andrea_Pernik

suhlasim s Petrom ;) inak je to super a musi byt radost byt vasa dcera :)

Marek _26

Snad každý město v Evropě je lepší než allin v Egyptě. 🤦🏼‍♂️🙄

Lukáš Horák

Moc hezký cestopis, kde radost dělají úplně obyčejné věci a všední zážitky...

Marek _24

Tak to je paráda. Když si to čtu, jsem úplně dojatý, jak jste to perfektně pripravili. Díky. M

Barneyho víkendové (ú)lety: Tenerife
Barney1987 2022-05-18T00:09:09+02:00 6 komentářů
Španělsko 2022

48hodin na Tenerife. Předmluva:Rozhodl jsem se sepsat seriál cestopisů s názvem " Bárneyho víkendové (ú)lety".  Jak tyto výlety a tento nápad vznikl?... Vlastně úplně náhodou. Jako bežný smrtelník a zaměstnanec, mám…

Polární trek dalekým Laponskem, aneb prvně na běžkách
Jan Pešek 2022-05-17T19:58:36+02:00 0 komentářů
Švédsko 2022

Je to marný, je to marný, je to marný. Funím ve sněhu daleko za polárním kruhem ve Švédsku poblíž Norska a není cesty zpět. Nebo možná je, ale zase to bude do cíle přede mnou asi kratší. Vlastně ani…

Aprílový Cyprus a Paphos
Kopapiesku 2022-05-13T21:55:16+02:00 0 komentářů
Kypr 2022

Pohodové a maximálne odpočinkové štyri dni na takmer letnom Cypre.. Toto nie je žiadny cestopis, skôr iba zápisky z obyčajného výletu. Úprimne, aj som dosť rozmýšľal, či vôbec má zmysel dávať to sem medzi tie naozaj parádne a skutočné cestopisy. Ale hovorím si, že…

„Easy-peasy“ velikonoční Milán
Avatar uživatele Jan Chrastina
Jan Chrastina 2022-05-13T10:13:50+02:00 4 komentáře
Itálie 2022

V „easy-peasy“ cestách pokračujeme a vydáváme se do italského Milána, hlavního města oblasti Lombardie. Do druhého největšího italského města se vydáváme s WizzAir, v termínu 15. – 19. 4. 2022. Z…