3. Polsko
  4. Překvápko!!

Překvápko!!

Výlet do Krakova, dceřin splněný sen, zase letět letadlem.
Cestopis z roku 2018 napsala Lucka

Zážitky pro tebe sepsala Lucka

26. 03. 2019, poslední aktualizace 2019-03-26T22:00:18+01:00

Lucka a procestovala 12 zemí světa, nejvíce Evropu a Afriku. Na Cestujlevne je už 1 rok, napsala pro tebe 1 cestopis .

Lucie Bernhartová

Super překvapení! 🤩 Něco podobného jsme udělali naší Markétce, když jí bylo 6 - naši ji vzali autem "na výlet" a když se probudila, byla v Itálii u moře. 😆 Taky dětem připravuji podobná překvapení ráda, musím zase něco vymyslet. 😁😁

Luděk Švanda

Je to všechno pěkné, ale ty doly (Wieliczka) bych tam přece jen zařadil.

Mamablog. Podobné překvápko jsem dělal manželce ke 40 , protože nikdy neletěla. Děti měli 7 a 5 let a pochopili to už na letišti že se něco děje. Vidět výskat třináctiletou slečnu na letišti čekat na vlak ????

Možná sebrat mobil ať se dívá a vnímá svět kolem sebe , zvláště pokud by měla být zvyklá na překvapení i na procházce. A holuba taky n

Lucka

Tady byla super kombinace, že je vlaková zastávka přímo v budově letiště o patro níž, než letištní hala, proto myslela, že čekáme na další vlakové spojení a pak nastoupíme zpět do toho vlaku, který nás tam přivezl.

hmm tak na to že pojede z letiště vlakem by mi neskočil ani můj 5-letý syn ..

Lucka

Ale vlaková zastávka je v budově letiště , vystoupili jsme z něj a vyjeli po schodech o patro výš, kde je letištní hala, myslela, že tam čekáme na spoj a zase sjedeme o patro níž na vlakovou zastávku.

Avatar uživatele niemandos
niemandos

Lucko, z podobných komentářů si nic nedělej. Takových chytráků se vždycky najde spousta. Ví o tom kulové a budou blbě kecat.

Lucka

V pohodě, pro někoho to je běžná věc, jsem ráda, že se moje dítě dokáže radovat a děkovat, přeci jen, začíná ji puberta :-) A to že se nechá ve 13 utáhnout na vařenou nudli? Pokud nemá něco zažité, nebo to nezná, tak ji o tom můžu napovídat co chci.... tady nám hodně do karet hrálo to, že vlak zastaví přímo v budově letiště.

Avatar uživatele Marek Sourak
Marek Sourak

Ja uz jsem v takovem bodu, ze je pro me let jako cesta mhd 😀 nic extra, ale je radost cist takovyhle cestopis.

Na jednu stranu ano, ale na druhou stranu by se člověk o dítě trochu bál, když se ve 13 nechá takhle utáhnout na vařené nudli. :-D

Lucka

Moc všem děkuji, nejsem spisovatel, poprvé jsem něco veřejně napsala, jen jak se to prostě stalo. Kdyby letěly letadlem Hello Kitty, .... neletěli bychom :-D Rozebraly by ho! Adélce děláme takové menší šoky každou chvilku, dojímá mě, jak je pak rozhozená a šťastná, že třeba nejdeme kolem toho kina jen na procházku, ale jdeme na pohádku. Myslím, že děti by neměli spoustu věcí v dnešní době brát jako samozřejmost, ale jako nevšední zážitky. Nyní se připravujeme na dovolenou do Egypta All inclusive.... vše tajně... pokud nám to neprokoukne cestou na letiště, tak až tam ji řekneme.... jen "výlet"....nějaké obyč město v Evropě.... Pak napíši, jak to dopadlo :-) Mějte krásný den

Avatar uživatele Petr76
Petr76

Příště jenom prosím nekrmte holuby. Jsou to létající krysy, roznašeči nemocí a pohroma pro památky.

Andrea_Pernik

suhlasim s Petrom ;) inak je to super a musi byt radost byt vasa dcera :)

Marek

Snad každý město v Evropě je lepší než allin v Egyptě. 🤦🏼‍♂️🙄

Lukáš Horák

Moc hezký cestopis, kde radost dělají úplně obyčejné věci a všední zážitky...

Marek

Tak to je paráda. Když si to čtu, jsem úplně dojatý, jak jste to perfektně pripravili. Díky. M

Mongolsko
Avatar uživatele Gabe
Gabe 2020-04-10T00:43:05+02:00 0 komentářů
Mongolsko 2019

Trek po liduprázdných horách a taky nekonečné pláně mongolských stepí.. 11.9.-5.10.2019Do Mongolska jsme se vydali z Kataru přes jihokorejský Soul, kde jsme strávili jeden den a potom dva další dny při návratu. Dále s Asiana Airlines do Ulánbátaru, z něhož jsme se rovnou…

Z Limy na sever a pak zase na jih
David 2020-04-08T15:18:26+02:00 1 komentář
Peru 2020

16 dní roadtripem po Peru a výměna tradičního Machu Picchu za spoustu výhledů na vrcholky And.. Spousta lidí má Peru na jedné z předních příček v seznamu míst, kam se chce podívat. My to tak úplně neměli. Respektive spíše jsme neměli a zatím ani nemáme žádný seznam. Prostě, když se zrovna…

Brest
Jakub Vonšovský 2020-04-08T11:30:59+02:00 4 komentáře
Bělorusko 2018

Cesta na neprostupný východ. Tam daleko na východě, za devatero řekami, horami a jedním pralesem, kde stále vanou sovětské větry, žila byla stěží prostupná země v čele se samozvaným panem diktátorem. Ale jednoho dne se tento…

Madeira a Porto Santo - dva naprosto odlišné ostrovy.
Kuba Humlíček 2020-04-05T12:59:59+02:00 5 komentářů

Madeira za 14 dní s vlastním autem a jednodenní úprk za bílou pláží na Porto Santo.. Madeira je živý, zelený ostrov v Atlantiku, spadající pod Portugalsko. Je to ideální místo pro aktivní nebo poznávací dovolenou, na druhou stranu pro čistě válecí typy to asi není úplně ono. Voda…