3. Polsko
  4. Překvápko!!

Překvápko!!

Výlet do Krakova, dceřin splněný sen, zase letět letadlem.
Cestopis z roku 2018 napsala Lucka

Zážitky pro tebe sepsala Lucka

26. 03. 2019, poslední aktualizace 2019-03-26T22:00:18+01:00

Lucka a procestovala 12 zemí světa, nejvíce Evropu a Afriku. Na Cestujlevne je už 2 roky, napsala pro tebe 1 cestopis .

Lucie Bernhartová

Super překvapení! 🤩 Něco podobného jsme udělali naší Markétce, když jí bylo 6 - naši ji vzali autem "na výlet" a když se probudila, byla v Itálii u moře. 😆 Taky dětem připravuji podobná překvapení ráda, musím zase něco vymyslet. 😁😁

Luděk Švanda

Je to všechno pěkné, ale ty doly (Wieliczka) bych tam přece jen zařadil.

Mamablog. Podobné překvápko jsem dělal manželce ke 40 , protože nikdy neletěla. Děti měli 7 a 5 let a pochopili to už na letišti že se něco děje. Vidět výskat třináctiletou slečnu na letišti čekat na vlak ????

Možná sebrat mobil ať se dívá a vnímá svět kolem sebe , zvláště pokud by měla být zvyklá na překvapení i na procházce. A holuba taky n

Lucka

Tady byla super kombinace, že je vlaková zastávka přímo v budově letiště o patro níž, než letištní hala, proto myslela, že čekáme na další vlakové spojení a pak nastoupíme zpět do toho vlaku, který nás tam přivezl.

hmm tak na to že pojede z letiště vlakem by mi neskočil ani můj 5-letý syn ..

Lucka

Ale vlaková zastávka je v budově letiště , vystoupili jsme z něj a vyjeli po schodech o patro výš, kde je letištní hala, myslela, že tam čekáme na spoj a zase sjedeme o patro níž na vlakovou zastávku.

Avatar uživatele niemandos
niemandos

Lucko, z podobných komentářů si nic nedělej. Takových chytráků se vždycky najde spousta. Ví o tom kulové a budou blbě kecat.

Lucka

V pohodě, pro někoho to je běžná věc, jsem ráda, že se moje dítě dokáže radovat a děkovat, přeci jen, začíná ji puberta :-) A to že se nechá ve 13 utáhnout na vařenou nudli? Pokud nemá něco zažité, nebo to nezná, tak ji o tom můžu napovídat co chci.... tady nám hodně do karet hrálo to, že vlak zastaví přímo v budově letiště.

Avatar uživatele Marek Sourak
Marek Sourak

Ja uz jsem v takovem bodu, ze je pro me let jako cesta mhd 😀 nic extra, ale je radost cist takovyhle cestopis.

Na jednu stranu ano, ale na druhou stranu by se člověk o dítě trochu bál, když se ve 13 nechá takhle utáhnout na vařené nudli. :-D

Lucka

Moc všem děkuji, nejsem spisovatel, poprvé jsem něco veřejně napsala, jen jak se to prostě stalo. Kdyby letěly letadlem Hello Kitty, .... neletěli bychom :-D Rozebraly by ho! Adélce děláme takové menší šoky každou chvilku, dojímá mě, jak je pak rozhozená a šťastná, že třeba nejdeme kolem toho kina jen na procházku, ale jdeme na pohádku. Myslím, že děti by neměli spoustu věcí v dnešní době brát jako samozřejmost, ale jako nevšední zážitky. Nyní se připravujeme na dovolenou do Egypta All inclusive.... vše tajně... pokud nám to neprokoukne cestou na letiště, tak až tam ji řekneme.... jen "výlet"....nějaké obyč město v Evropě.... Pak napíši, jak to dopadlo :-) Mějte krásný den

Avatar uživatele Petr76
Petr76

Příště jenom prosím nekrmte holuby. Jsou to létající krysy, roznašeči nemocí a pohroma pro památky.

Andrea_Pernik

suhlasim s Petrom ;) inak je to super a musi byt radost byt vasa dcera :)

Marek

Snad každý město v Evropě je lepší než allin v Egyptě. 🤦🏼‍♂️🙄

Lukáš Horák

Moc hezký cestopis, kde radost dělají úplně obyčejné věci a všední zážitky...

Marek

Tak to je paráda. Když si to čtu, jsem úplně dojatý, jak jste to perfektně pripravili. Díky. M

Kyrgyzstán 2021
Petr Parizek 2021-08-02T13:30:03+02:00 0 komentářů
Kyrgyzstán 2021

aneb úchvatná země, v této době bez turistů. Naše plánování začalo v době, kdy cestovat po světě bylo povoleno a normální. Bohužel vyšší moc tomu chtěla a náš odlet se posunoval a posunoval. Ale neb nic netrvá věčně, i naše cesta mohla začít.…

Nejstrmější ostrov světa: kanárská La Palma
Avatar uživatele Jan Chrastina
Jan Chrastina 2021-08-01T14:16:13+02:00 2 komentáře

La Palma je ostrovem mnoha NEJ. Je rozmanitý, každému může nabídnout něco jiného a vždy půjde o nezapomenutelné zážitky. Jelikož není kanárská La Palma ještě tak moc zasažena přívalem turismu, jedná…

Stromboli & Vulcano [Sicílie]
Jan Klíma 2021-07-28T18:31:35+02:00 17 komentářů
Itálie 2021

Sopečné ostrovy u severního pobřeží Sicílie jsou tím největším klenotem Itálie, jaký jsem doposud objevil.... Vždy mě fascinovaly přírodní živly. Před pár týdny jsem si tak řekl, že je čas konečně zvednout zadek a jít se mrknout na nějaké aktivní sopky – no a svou zvědavost jsem upřel, po chvíli dumání, k…

LIPARSKÉ OSTROVY za KAČKU
Kateřina Ostrá 2021-07-28T15:11:44+02:00 68 komentářů
Itálie 2021

Šest Liparských ostrovů ze sedmi a kousek Sicílie za jeden tyden: dechberoucí a neškodné erupce legendární sopky Stromboli, historické centrum Lipari, úžasnej kráter a termální prameny Vulcana, odlehl. Šest Liparských ostrovů ze sedmi a kousek Sicílie za jeden tyden: dechberoucí erupce legendární sopky Stromboli, historické centrum Lipari, úžasnej kráter a termální prameny Vulcana, odlehlé Filicudi…