3. Polsko
  4. Překvápko!!

Překvápko!!

Výlet do Krakova, dceřin splněný sen, zase letět letadlem.
Cestopis z roku 2018 napsala Lucka

Zážitky pro tebe sepsala Lucka

26. 03. 2019, poslední aktualizace 2019-03-26T22:00:18+01:00

Lucka a procestovala 12 zemí světa, nejvíce Evropu a Afriku. Na Cestujlevne je už 1 rok, napsala pro tebe 1 cestopis .

Lucie Bernhartová

Super překvapení! 🤩 Něco podobného jsme udělali naší Markétce, když jí bylo 6 - naši ji vzali autem "na výlet" a když se probudila, byla v Itálii u moře. 😆 Taky dětem připravuji podobná překvapení ráda, musím zase něco vymyslet. 😁😁

Luděk Švanda

Je to všechno pěkné, ale ty doly (Wieliczka) bych tam přece jen zařadil.

Mamablog. Podobné překvápko jsem dělal manželce ke 40 , protože nikdy neletěla. Děti měli 7 a 5 let a pochopili to už na letišti že se něco děje. Vidět výskat třináctiletou slečnu na letišti čekat na vlak ????

Možná sebrat mobil ať se dívá a vnímá svět kolem sebe , zvláště pokud by měla být zvyklá na překvapení i na procházce. A holuba taky n

Lucka

Tady byla super kombinace, že je vlaková zastávka přímo v budově letiště o patro níž, než letištní hala, proto myslela, že čekáme na další vlakové spojení a pak nastoupíme zpět do toho vlaku, který nás tam přivezl.

hmm tak na to že pojede z letiště vlakem by mi neskočil ani můj 5-letý syn ..

Lucka

Ale vlaková zastávka je v budově letiště , vystoupili jsme z něj a vyjeli po schodech o patro výš, kde je letištní hala, myslela, že tam čekáme na spoj a zase sjedeme o patro níž na vlakovou zastávku.

Avatar uživatele niemandos
niemandos

Lucko, z podobných komentářů si nic nedělej. Takových chytráků se vždycky najde spousta. Ví o tom kulové a budou blbě kecat.

Lucka

V pohodě, pro někoho to je běžná věc, jsem ráda, že se moje dítě dokáže radovat a děkovat, přeci jen, začíná ji puberta :-) A to že se nechá ve 13 utáhnout na vařenou nudli? Pokud nemá něco zažité, nebo to nezná, tak ji o tom můžu napovídat co chci.... tady nám hodně do karet hrálo to, že vlak zastaví přímo v budově letiště.

Avatar uživatele Marek Sourak
Marek Sourak

Ja uz jsem v takovem bodu, ze je pro me let jako cesta mhd 😀 nic extra, ale je radost cist takovyhle cestopis.

Na jednu stranu ano, ale na druhou stranu by se člověk o dítě trochu bál, když se ve 13 nechá takhle utáhnout na vařené nudli. :-D

Lucka

Moc všem děkuji, nejsem spisovatel, poprvé jsem něco veřejně napsala, jen jak se to prostě stalo. Kdyby letěly letadlem Hello Kitty, .... neletěli bychom :-D Rozebraly by ho! Adélce děláme takové menší šoky každou chvilku, dojímá mě, jak je pak rozhozená a šťastná, že třeba nejdeme kolem toho kina jen na procházku, ale jdeme na pohádku. Myslím, že děti by neměli spoustu věcí v dnešní době brát jako samozřejmost, ale jako nevšední zážitky. Nyní se připravujeme na dovolenou do Egypta All inclusive.... vše tajně... pokud nám to neprokoukne cestou na letiště, tak až tam ji řekneme.... jen "výlet"....nějaké obyč město v Evropě.... Pak napíši, jak to dopadlo :-) Mějte krásný den

Avatar uživatele Petr76
Petr76

Příště jenom prosím nekrmte holuby. Jsou to létající krysy, roznašeči nemocí a pohroma pro památky.

Andrea_Pernik

suhlasim s Petrom ;) inak je to super a musi byt radost byt vasa dcera :)

Marek

Snad každý město v Evropě je lepší než allin v Egyptě. 🤦🏼‍♂️🙄

Lukáš Horák

Moc hezký cestopis, kde radost dělají úplně obyčejné věci a všední zážitky...

Marek

Tak to je paráda. Když si to čtu, jsem úplně dojatý, jak jste to perfektně pripravili. Díky. M

Leto pri slovenskom mori
tonic 2020-08-06T12:13:55+02:00 0 komentářů
Slovensko 2020

Letná dovolenka premiérovo pri slovenskom mori - týždeň na Zemplínskej šírave a v širokom okolí + 1500 kilometrov po celom Slovensku.. Príchod najmenšieho člena rodiny a globálnej pandémie prevrátil náš cestovateľský život naruby. Dovolenku na Slovensku za “plnohodnotnú” nepovažuje mnoho ľudí a patril som medzi nich aj ja. No toto…

Západ USA 09/2019
Barbora 2020-08-06T11:17:31+02:00 4 komentáře
Spojené státy americké 2019

Prakické rady na roadtrip po západě USA od San Franciska přes Yosemite NP, Las Vegas, Death Valley, Joshua Tree NP až k pobřeží LA a Santa Barbary za 20 dní. Ahoj, vše začalo v březnu pípnutím "nevyžádaného e-mailu" od Cestujlevne.com s nabídkou letenek za výhodnou cenu. Tímto děkuji lidem, co za portálem stojí :) Do Ameriky jsme se chtěli původně podívat…

BARI a APULIE za KAČKU
Kateřina Ostrá 2020-08-05T10:22:22+02:00 43 komentářů
Itálie 2020

První italský region,kde se začal vyrábět olivový olej! Taky 200 typů těstovin! Kraj pohádkových kulatých domečků trulli,písečných pláží, přístavů, kostelů,katedrál a vína za 1,5 euro! Prostě APULIE ♥. TERMÍN:29.7 - 3.8.2020PROČ‌ ‌BARI?‌ ‌Letos jsem se rozhodla, že se v tom cestování trochu posunu. Tím posunem měla být poprvé v životě cesta, kterou zrealizuji naprosto sama. Bez svých kamarádek,…

Fuerteventura - prázdná a ještě prázdnější - díl 2.
Tesna 2020-08-04T22:32:39+02:00 1 komentář

Pokračivání našich cest po tomto ostrově, tentokrát po jeho severní části.. A pokračujeme v cestě …V pozdním odpoledni přijíždíme do velkého turistického střediska Caleta de Fuste, kde máme mít po další čtyři dny základnu pro cesty po severní části ostrova. Ubytování…