Z Malagy do Gibraltaru

Napsal Ondřej Holubovský 2018-05-13T17:37:25+02:00 ve fóru Autobusová doprava
7 odpovědí

Ahoj v létě plánuji letět do Malagy a hledám nějaký spoj z Malagy do Gibraltaru na 1.7. ? předem díky za všechny rady a typy

Předpokládám, že nemyslíš letecký spoj??!! Je to cca 130 km..... jako bys chtěl letět z Prahy do Hradce králové...  

Gibraltar je území Velké Británie, takže autobusy z Malagy jezdí do hraničního města La Línea de la Concepción, přes hranici nejedou ....

viz: 

Malaga Gibraltar bus schedule (http://www.malagaweb.com)

6:45 am – 10:45 am - 12:00 noon - 12:45 pm - 1:45 pm - 3:15 pm - 3:30 pm - 5:30 pm - 8 pm - 10 pm 

Vlakové spojení není....

Nejlepší je auto 

ja jsem tento rok v lednu jel s touto spolecnosti. nezajizdi primo do Gibraltaru, ale do Linea de la Conception.  http://www.avanzabus.com/web/default.aspx

Je to prakticky hledna za hranici GIB. Jen prejdes runway, projdes celnici a autobusak je cca 500 m od toho. Odtud jezdi autobusy do Malagy. My jeli jen do Fuengirola, odkud jezdi takove to jejich eSko do Malagy. Nechtelo se nam jet celou cestu az do mesta busem a stat v zacpe.

hledám právě autobusový spoj do Gibraltaru, letecky by byla cena dražší než celý můj pobyt. Když se dívám na autobusové spojení na internetu, tak mi to všude píše, že na 1.7. není žádný spoj. Kde tedy koupit jizdenku a jakou má cenu ?

ide kupit len max mesiac dopredu

tqyqibn-1.png

Ahojte, planujem trip z Malagy do Gibraltaru a premyslam, ze co je lepsia kombinacia, nakolko tie autobusy su pri spiatocnej kombinacii a ich poplatkoch celkom palka...  Oplati sa to vobec takto nakombinovat vlak + bus, ci radsej priamo busom? Obsadenost busov v pohode?

Pozeral som vlacik do Fuengiroli, tak aspon podla rozpisov chodi celkom pravidelne, cena nieco nad 3€. Nasledne odtial potom klasicky Avanzabusom zo stanice Ter.Fuengirola? resp. ponuka to aj nejaka ina spolocnost? Rezervacia autobusom je potrebna takto predom, alebo v klude postacuje kupit priamo na mieste? Da sa nejakym sposobom zbavit ich nezmyselnych poplatkov webovych poplatkov 2,5€/os?

Velka vdaka

Ahoj, pokud je vas vice, tak vetsina zde ti doporuci auto, vyjde levneji. My jsme jeli busem a i za tech par stovek navic jsme byli spokojeni. Taky jsme hledali neco levnejsiho treba na prestup, ale nakonec jsme si priplatili za  pohodli nez se pak zbytecne stresovat. Rezervacni system maji opravdu naprd, nejde treba v jedne rezervaci nakombinovat  "expresni" bus tam a pomalejsi zpatky. Nicmene urcite doporucuji si rezervaci udelat alespon nejpozdeji den predem. Cesta tam bus plny, hlavne lidi pristupujici na letisti, cesta zpet to same. Na ceste zpet nebyla v jednom meste mista pro cca tak 10-15 lidi,  na stani se nebere. Takze tak :)

čeká mě to v úterý a pořád ještě nevím, jak to uděláme :) Původně jsem auto brát nechtěl, ale teď to vypadá na půjčovnu Budget. Nechci platit velké zálohy. Kdo je krom Goldcaru největší ojebávač?:)

Update: Přečetl jsem si recenze na Budget na Google a tak Budget teda ne .. :)

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!