Možná to bude pro někoho zajímavé, Flixbus prodává jízdenky po Itálii pro cesty od 18.8 do 16.9. za 1 EURO. Možná pro někoho tip  .

Flixbus

Založil ve fóru Autobusová doprava

Zdravím, ode dneška až do 6. ledna jsou v aplikaci Flixbusu dostupné jízdenky na některých mezinárodních linkách za 249 Kč, například z Prahy do Berlína, Mnichova, Frankfurtu, Kolína nad Rýnem, Hamburku, Vídně nebo Curychu. Platí pro cesty do 10. dubna.

0 Citovat

To by mě zajímalo, kolik by sis tak asi představoval, když to na Slevomatu stálo 9 Kč... 

0 Citovat

Tak tohle je hodně smutné :-D

Pošlu 0,01 Kč (ironie)

0 Citovat

Petr napsal(a):

Tak 3,50,- ať nežeru...

Tolik od tebe snad nemůžu přijmout...

0 Citovat

bohachonzik napsal(a):

Zdravím, ode dneška až do 6. ledna jsou v aplikaci Flixbusu dostupné jízdenky na některých mezinárodních linkách za 249 Kč, například z Prahy do Berlína, Mnichova, Frankfurtu, Kolína nad Rýnem, Hamburku, Vídně nebo Curychu. Platí pro cesty do 10. dubna.

 


Velké díky! 

0 Citovat

Dá se u flixu zobrazit seznam zastávek na konkrétní lince?  Dívám se na Brno(Praha) - Maribor (Lublaň) a vždy zobrazí jen počáteční a koncovou zastávku. 


Přemýšlím, že bychom se po cestě do Slovinska ještě někam podívali, ale nedaří se mi nikde najít, kde všude tyhle linky zastavují. 

0 Citovat

Tom napsal(a):

Dá se u flixu zobrazit seznam zastávek na konkrétní lince?  Dívám se na Brno(Praha) - Maribor (Lublaň) a vždy zobrazí jen počáteční a koncovou zastávku. 


Přemýšlím, že bychom se po cestě do Slovinska ještě někam podívali, ale nedaří se mi nikde najít, kde všude tyhle linky zastavují. 

Užitečnost publikování jízdních řádů ještě ve Flixbusu nepochopili. A to si myslím, že jsem nebyl jediný, kdo si na to stěžoval.

Jízdní řád se dá přečíst na zastávce. Něco jsem našel i na webu nějakého německého nádraží, ale o aktuálnosti jsem měl mírné pochyby. Napiš jim na FB, třeba budou mít nějakou vtipnou výmluvu.

0 Citovat

Nebo použít idos :) Tam se seznam všech zastávek ukáže. 

0 Citovat

Idos jsem zkoušel, bohužel ale ukazuje jen vlaky (při zvolení všech jízdních řádů). Při zvolení autobusů nenajde nic. 

0 Citovat

Tom napsal(a):

Dá se u flixu zobrazit seznam zastávek na konkrétní lince?  Dívám se na Brno(Praha) - Maribor (Lublaň) a vždy zobrazí jen počáteční a koncovou zastávku. 


Přemýšlím, že bychom se po cestě do Slovinska ještě někam podívali, ale nedaří se mi nikde najít, kde všude tyhle linky zastavují. 

skús na flixi otvorit mapu spojou a vyznačit ten Maribor ,Lublan,...a ukaže ti kam z tých miest jazdia (a to opakuj z vybranich miest,....) podla toho si naplanuj cestu ( a v mape uvidiš aj směr liniek ,teda orijentačne) Vždy bude třeba 2 jízdenky (pripadne prestupne nie su moc nepoužitelne )

čiže zaujimave Viden,Bratislava,Budapešt,Mnichov,Graz

0 Citovat

google maps to zvlada



0e7sfmw-1.png

0 Citovat

Tom napsal(a):

Idos jsem zkoušel, bohužel ale ukazuje jen vlaky (při zvolení všech jízdních řádů). Při zvolení autobusů nenajde nic. 

No jo, pravda. Koukám, že idos už Flixbus nezná, to musí být ale každopádně nějaká novinka, dřív jsem na to dost spoléhal. Ale tedy google maps je řešení no.

0 Citovat

Skvělý, díky za rady. 

0 Citovat

Jízdní řády se dají najít i na webu Flixbusu - na horní liště Naplánujte si svou cestu, pod tím je Řády a zastávky autobusů. Když to otevřete, zobrazí se seznam měst, kde kliknete na vaše nástupní místo, a po načtení stránky sjedete kousek dolů, kde je Vyhledat jízdní řád mezi. Podobným způsobem to lze zjistit i v aplikaci, přes možnost Zastávky, ale tam se zobrazují pouze odjezdy v následujících 24 hodinách. A Googlu bych osobně úplně nevěřil, už se mi stalo, že jejich jízdní řády s těmi oficiálními neseděly.

0 Citovat

No, to to mají teda pěkně schovaný :) Díky

0 Citovat

Aneb proč to dělat jednoduše, když to jde složitě...

0 Citovat

Před chvílí mi bliklo v mobilu upozornění na velký výprodej u Flixbusu od 5 eur, ale aplikace samozřejmě žádné info neukázala a na webu ani na FB žádné novinky nevidím. Nevíte někdo, co se děje a kde? :)

0 Citovat

Mám 3 kódy na 20% zľavu tak kto chcete, využite:

CGE888M9N7N

CGE88XH3BR7

CGE88MM9L2A

Platnosť do 30.6.2019.

0 Citovat

Ahoj všem, na polském Grouponu se prodávají zpáteční jízdenky Flixbusu kdekoliv po Evropě ze 70 zlotých - něco okolo 450 Kč. Platí pro jízdy v květnu. Přes následující odkaz byste se tam měli dostat.

https://www.groupon.pl/deals/zrk...s-polska-1
0 Citovat

20% sleva do 30. 4.


20190413-170707-600x800.jpg

0 Citovat

Dobry den, muzete mi prosim Vas poradit,kde je nastupni zastávka flixbusu v Ceskych Budejovicich? 

0 Citovat

Vejedete po eskalátorech až na střechu obchodního domu Mercury :) Www.docmercury.cz Je to hned u vlakového nádraží

0 Citovat

Kupón na zľavu 20% SKH748X88UU, treba použiť do 30.04., ale cesty môžu byť aj neskôr.

0 Citovat

Flix prodává jízdenky Bratislava-Vídeň a obráceně za 1 EUR. Poslední termín jsem zkoušel 25.5.

0 Citovat

Jedna 15% sleva s platností do dneška (30.4.2019):

CDL22GREP7T

0