Ahoj, mam prosbu kupovala jsem letenky na raynairu pro sebe a svou maminku jelikož mě to nepustilo dál protože máme stejné jména založila jsem i mamince účet na Raynairu proto bych se chtěla zeptat nebude s tím nějaký problém že jdou do letadla dvě osoby se stejným jménem??Dekuji .

Letenky Raynair

Založil(a) ve fóru Obecně o cestování letadlem

6 reakcí

Ahoj, mam prosbu kupovala jsem letenky na raynairu pro sebe a svou maminku jelikož mě to nepustilo dál protože máme stejné jména založila jsem i mamince účet na Raynairu proto bych se chtěla zeptat nebude s tím nějaký problém že jdou do letadla dvě osoby se stejným jménem??

Dekuji

0

Ne. Bezna situace.

0 Citovat

Ahoj, netřeba zakládat účet, stačí k jednomu jménu dopsat "jr" jako junior nebo "sr" jako senior, viz náš článek: https://www.cestujlevne.com/blog...na-letence

Tedy vyplňování jmen bude vypadat například takto:

  • Bozena Blinova
  • Bozena BlinovaJr

0 Citovat

Dekuju

Kryštof Hájek napsal(a):


Ahoj, netřeba zakládat účet, stačí k jednomu jménu dopsat "jr" jako junior nebo "sr" jako senior, viz náš článek: https://www.cestujlevne.com/blog...na-letence

Tedy vyplňování jmen bude vypadat například takto:

  • Bozena Blinova
  • Bozena BlinovaJr

0 Citovat

potvrdzujem, takto cestujem s otcom SR :)

0 Citovat

Ahoj,

Zaplatila jsem letenky do Benátek přes pelikan.com společnost Ryanair, avšak mi došel e-mail, že jsem to kupovala pouze prostřednictvím společnosti a né přes oficiální Ryanair. Chtějí po mě ověřit rezervaci a identifikaci, ale nejde to ani za pomocí čísla rezervace a ani e-mailové adresy. Stále mi to píše, že rezervace není nalezena, ale vše je zaplacené, mám i čísla letu.

Nevím si rady, co s tím.

Máte někdo zkušenost?

Předem moc děkuji.

0 Citovat

Verifikaci provedes přímo na stránkách Ryanairu. Buď bezplatně ale do rezervace se dostaneš bůh ví kdy, což nedoporučuji nebo lépe si připlatis 60 centů, přes jejich software vyfotíš přední a zadní stranu dokladu a několikrát obličej v různých polohách a do pár minut ti rezervaci odblokuji a budeš s ní moci nakládat a provést případný check in.

A proč jsi to kupovala přes Pelikána? Toto se vyplatí podstoupit pouze v případě, že agentura má cenu letenky nižší než Ryanair.

 

0
6 reakcí