Formulář pro vstup do Španělska na vytvoření QR kódu: https://www.spth.gob.es/create  .

Vstup do Španělska pro turisty od 1.7., QR kod

Založil ve fóru Obecně o cestování letadlem

Mikire, je sice pěkné, že vycházíš z cen letenek, ale ty jsou momentálně vysoké proto, že kapacita těchto letů je nedostačující. A pokud je kapacita ledadel proti loňsku s bídou poloviční, tak se ti lidé prostě na Kanáry nemají jak dostat, mohou být zvyklí jak chtějí i situace jaká chce. Když se třeba dívám na náš zpáteční let po Silvestru, je tam posledních 5 míst za 490 EUR (!!!) 

Byl jsem o vánocích 3x na Tenerife a rozhodně to nebyl žádný masakr a La Palma byla z tohoto pohledu pohodově pustoprázdná. A že booking hlásí obsazenost 80-90%? To je možné ... ale samozřejmě z toho, co je otevřené. Spousta velkých hotelů a komplexů je zavřených. A když se podíváš na výběr ubytování i jeho ceny, tak proti normálním rokům je rozdíl naprosto zásadní. A když vydržíš pár týdnů, tak ti sem nahážu fotky, jak to tam vypadá, rozhodně nečekám, že tam bude aspoň tolik lidí jako když jsme na GC byli v "normálním" mimosezonním říjnu.

0 Citovat

Tak Easyjet dobrý, hurá! 


screenshot-20201212-193246.png

0 Citovat

Od 10.-31.12.mají Spadia lab testy PCR za 1500 včetně certifikátu.

0 Citovat

Mandarinka napsal(a):

Od 10.-31.12.mají Spadia lab testy PCR za 1500 včetně certifikátu.

Taky jsem na to koukala, ale rezence maj teda dost hrozný, lidi neměli vysledky třeba i po 5dnech, takže je to teda risk :-(

0 Citovat

@ Tesna ,uznavam s temi letadly je to asi problem ,a po Silvestru se chce  vetsina vracet  ,byli jsme jak uz jsem psal v tom terminu 6x a vzdycky jsem vnimal jak lidi vyrazne toho 2.-3. ledna ubylo ,nebo podle toho jak vychazel vikend  .Letos to asi ale bude podle meho trosku vsechno jine Letos asi stravime  Silvestra v Irsku a pak se uvidi  podle situace  S tem cenama se  porad neco meni ,.treba ted koukam 31.12,  Dublin  -Lanzarote  19 euro OW ,ale zpatky pak bida nic aspon pod 100 euro do pulky ledna   Fuerteventura  29.12  69 euro  zpatky zase vse pres 100 do pulky ledna   Gran Canaria  vsechno vysoke ,Tenerife  vsechno vysoke  Leda zpatky UK  treba  z Dublinu  Lanzarote  31. 12 za 19 euro a zpatky pak Stansted za 60 euro  Takze  nevim s kym letite ale 490 euro je silenost  i kdyz samozrejme  si musim zapocist jeste bud let do Dublinu  nebo naopak s Londyna do CR  

0 Citovat

Kurzové sportovní sázky - Tenis - Stolní tenis - 100% spolehlivé informace
www.nivexe.blogspot.cz

0 Citovat

Šílenost to je, ale dnes realita. Když jsem na jaře kupoval za kredity vánoční letenky z Vídně, dal se dlouho jeden směr koupit od 100é (Ryan). Teď je to v těch nejexponovanějších termínech 300-500 za směr. Fuerta v létě podobně - přímá zpátečka Polska začínala asi na 600 zl., poslední místa se vyprodávala i za naprosto šílených 4.000 zl. Prostě převis poptávky ...

0 Citovat

Riesite niekto cestu na Kanarske ostrovy na sviatky (v terminoch cca. 20.12. do 10.1.) aj s prestupoch na letiskach v UK, Spanielsku, Nemecku, Taliansku...? 

Rozmyslam, ci ma zmysel preplanovat cestu takto s prestupom, ci nie su tam nejake obmedzenia, co sa tyka tranzitu (potrebnost testu/karanteny, nocne uzavretie letiska, lokalne vianocne lockdowny, pripadna pravdepodobnost dalsieho rusenia letov, UK brexit od 1.1.,...), nakolko Wizzair dost zoskrtal priame januarove lety na/z TFS. 

0 Citovat

nevím odkud potřebuješ, ale z Vídně lítá 2-3x týdně v lednu, ryan jen soboty. Kupoval bych pouze zpátečku pod jedním rezervačním číslem, protože doba je turbulentní a skládačkám nepřeje.

0 Citovat

VIE mam daleko, do uvahy prichadzaju KTW, BUD, KRK, RZE s Wizz preferenciou. 

0 Citovat

indierock napsal(a):

Riesite niekto cestu na Kanarske ostrovy na sviatky (v terminoch cca. 20.12. do 10.1.) aj s prestupoch na letiskach v UK, Spanielsku, Nemecku, Taliansku...? 

Rozmyslam, ci ma zmysel preplanovat cestu takto s prestupom, ci nie su tam nejake obmedzenia, co sa tyka tranzitu (potrebnost testu/karanteny, nocne uzavretie letiska, lokalne vianocne lockdowny, pripadna pravdepodobnost dalsieho rusenia letov, UK brexit od 1.1.,...), nakolko Wizzair dost zoskrtal priame januarove lety na/z TFS. 

 

Skor  by som do toho nesiel. Spanielsko ma mat zakaz pohybu medzi regionmi, Taliansko na sviatky zavadza povinnu karantenu na vstupe, Nemecko sa tiez zatvara. Plus po prilete na Kanary potrebujes ukazat testy a nesmu mat viac nez 72hod. Takisto rataj s tym, ze do Vianoc sa to cele moze este viac sprisnovat.

0 Citovat

Toto mi je vsetko jasne, tiez preferujem priame lety, preto sa pytam, ci sa tu najde aj niekto, kto to planuje s prestupom.

0 Citovat

Ja planuji za dva tyzdny prestup ve Vidni a v Barcelone,letim z Aten a letiste v Barcelone mi prave odepsalo ze jestli je ten prestup kratsi nez 24 hodin tak test byt nemusi

0 Citovat

Tak povinné PCR testy na Kanary. Doufám, že let zruší aerolinky samy 

0 Citovat

Deny napsal(a):

Tak povinné PCR testy na Kanary. Doufám, že let zruší aerolinky samy 

Antigenni uz se zase neuznavaji?

0 Citovat

Tam je stejny bordel jako u nas 😀

0 Citovat

Pravdepodobne ano, ale este to nie je pravoplatne, takze v tomto momente este stale platia aj AG testy.

0 Citovat

Na druhou stranu s některými aerolinkami s AG testem neodletis

0 Citovat

Já fakt nechápu, že někdo zruší dovolenou na kanárech kvůli PCR testu za 1500 Kč :D

0 Citovat

Co na tom nechápeš?!! Je to kupa peněz a hrozí taky výtok moku ven na světlo boží. Já spíš nechápu, že si někdo myslí, že se bude okolo vánoc a nového roku  něco rušit.

0 Citovat

Třeba má letenky za 5éček, když letí třeba ve čtyřech lidech, tak už je to na testech sakra znát...to bych se na to taky mohla...

Navíc za 1500,- test včetně certifikátu, kterej asi musí bejt i na Kanáry, jsem nikde neviděla... jo vlastně jedna Brněnská laboratoř má vánoční akci,  jsou tam protivní jak prdel, garance výsledku žádná, lidi čekaj na výsledky i 5 dnů, takže asi tak.

 

0 Citovat

Kde se vzala informace ze antigenni už ne? Nemůžu k tomu nic najít. 

0 Citovat

Tady je dneska sranda :-))))

0 Citovat

Tak beru to tak, ze 2pcr testy stoji tolik co vlez do loro parque ci transfer na la gomeru. V cr jsou testy jeste levne

0 Citovat

Jan Vidim napsal(a):

Kde se vzala informace ze antigenni už ne? Nemůžu k tomu nic najít. 

https://www.canarianweekly.com/p...r-canaries

0