Zatím se o očkovacích průkazkách jako o způsobu, jak se vyhnout testům či karanténě, moc nemluví. Respektive pouze teoreticky. Budu rád, když sem budeme shromažďovat aktuality.  .

OČKOVACÍ průkaz jako propustka k cestování

Založil ve fóru Obecně o cestování letadlem

@Zdíša - chtěli bychom Francii nebo Švýcarsko, snad FR bude za 14 dnů reálná...protože autem je to cca 5tis. Kč, možnost letecky Ženeva a pronájem auta sice časově i ekonomicky dobrá, ale z Prahy se to dá zvládnout...

0 Citovat

Začínám mít pocit, že jediný normální diskutující je tady Mikir. Má pořád stejný názor, na nikoho neútočí, nikoho neuraží.

Ostatní se snad už ze všeho posrali a leze jim to na mozek, asi ta čínská rýma.

Přijeďte do Krkonoš na čerstvý vzduch okysličit mozek, hotely jedou, akorát musíte zaškrtnout políčko business.

 

 

 

 

 

0 Citovat

@Pete: zkus to tady

https://www.cestujlevne.com/disk...-bulharsko

anebo na snow.cz 

0 Citovat

@Krakonoš souhlas

0 Citovat

😂 se po.eru...

0 Citovat

Ja si jdu asi taky založit 10 účtů, co budou souhlasit s eremim, Prokym a obecne s tou druhou stranou barigády, a hlavně samozřejmě se mnou 😄

0 Citovat

@Pete ,tak pokud uvaha o letu do Zenevy a  dve v jednom tak stredisko Portes du Soleleil ,kde se da lyzovat jak ve Francii tak i ve Svycarsku  Z Zenevy je to asi 2 hodiny  (90 km ) 
Rozlohove co se tyce sjezdovek je ten areal jeste o 50 km vetsi   nez zname Tri udoli s 600 km sjezdovek ,samozrejme pri otevreni celeho arealu ,tedy sjezdovek jak ve Francii tak ve Svycarsku ,Byl jsem tam sice jen jednou ,protoze jsem radeji jezdili do Tignes  na  Espace Killy  ale neni to spatne 

edit : snowboard jde ale uplne mimo me  ,za me byli jeste dost nezadouci na sjezdovkach hlavne ,kdyz nekde necekane vyskocili z lesa na kraj sjezdovky , nebo si lehli jak lachtani pod muldu a clovek je zvrchu nevidel .tak asi bude i lepsi stredisko  na snowboard ,ale dneska uz se to bere jinak  kdyz mame obojzivelnika Ledeckou : -))

0 Citovat

Tolik spekulacím je už moc i na mě. Chtělo by to nějaká fakta. Asi se kouknu na Aeronet, Parlamentním listy a Sputnik News.

0 Citovat

nádhera, co na to @Pete?

0 Citovat

Jenom teda ve Švýcarsku pro Čechy už zase platí karanténa.

0 Citovat

Tak podle vseho zatim to propojeni  francouzske a svycarske strany  stejne nefunguje a kdyz zacne , tak me bude nekdo na vleku ci lanovce kontrolovat obcanstvi ?

0 Citovat

Sojka napsal(a):

@Krakonoš souhlas

 

Konečně se taky ozveš, ty vypelichaná bonzačko!

 

 

 

 

0 Citovat

cali napsal(a):

😂 se po.eru...

 

Na to pozor! To může být klidně i první příznak Covidu, doporučuju se rychle naočkovat!!

Buď opatrný!

0 Citovat

Надежда Константиновна Крупская napsal(a):

Tolik spekulacím je už moc i na mě. Chtělo by to nějaká fakta. Asi se kouknu na Aeronet, Parlamentním listy a Sputnik News.

 

Souhlasím, dobrá připomínka, kvalitní zdroje je důležité nepodceňovat.

Ještě bych doporučil Krakonošovy pohádky.

0 Citovat

Krakonoš napsal(a):

Na to pozor! To může být klidně i první příznak Covidu, doporučuju se rychle naočkovat!!

Buď opatrný!

Souhlasím a nalévám další sklenku Diemersfontain Pinotage...   To ten virus vypudí;-)

0 Citovat

taky už mi chybí lyžovačka

https://www.youtube.com/watch?v=aUjsD1fOGXs

0 Citovat

mikir napsal(a):

Tak podle vseho zatim to propojeni  francouzske a svycarske strany  stejne nefunguje a kdyz zacne , tak me bude nekdo na vleku ci lanovce kontrolovat obcanstvi ?

Spíš kdyby někdo chtěl přiletět do Ženevy a zůstat na švýcarské straně.

0 Citovat

cali napsal(a):

[citace="Krakonoš"]

Na to pozor! To může být klidně i první příznak Covidu, doporučuju se rychle naočkovat!!

Buď opatrný!

Souhlasím a nalévám další sklenku Diemersfontain Pinotage...   To ten virus vypudí;-)

[/citace]

 

Skvělá volba, i když to museli sklízet ti černí chudáci na jihoafrických plantážích.

Tady v Krkonoších jedině destilace borůvek.

0 Citovat

Krakonoš napsal(a):

Skvělá volba, i když to museli sklízet ti černí chudáci na jihoafrických plantážích.

Tady v Krkonoších jedině destilace borůvek.

Však to taky chutná jako čokoláda:-))

0 Citovat

Do Ruska jedině(asi) naočkovaní... 

ГРАНИЦЫ ОТКРОЮТ, НО НЕ ДЛЯ ВСЕХ: Будет активно внедряться паспорт для пассажиров международных рейсов. Те граждане, которые прошли вакцинацию, смогут летать в другие страны. И постепенно именно для таких пассажиров границы будут открываться.   http://balticplus.ru/ilya-zotov-...nye-rejsy/
0 Citovat

jen houšť!

0 Citovat

https://www.idnes.cz/zpravy/doma...domaci_kop

LOL, takže:

1. Ten slavný web jim skoro hned spadne a bude se to řešit celý další týden.

2. Až ten výkvět, co nám velí, zorganizuje očkovací centra ve velkém, tak už o očkování nebude zájem. Stane se to samé, co se stalo odběrovými místy, co zejí prázdnotou.

Jako jsem zvědavá, jak budou chtít mladší a zdravé lidi motivovat, aby na očkování vůbec šli. V létě to už bude dost pasé, zvlášť když druhá várka se dává až po třech týdnech. Praktický benefit to vlastně mít nebude, jenom další chemie v těle. Zatím to na mě působí, že spousta zemí stejně bude pořád chtít ten předražený šmějdský test. Pokud možno dva, jeden před odletem, jeden hned po příletu.

0 Citovat

To je furt dokolečka! Dyť už to je tak rozlezle všude, to nemáte v rodině někoho nebo známé (nikomu to nepřeju) že to nevidíte?! Zrovna nedávno se "vyléčil" mladý známý. Páté patro neudychá. Babičku vyhodili z nemocnice předčasně, protože se muselo udělat místo pro další. A vy furt budete mlít o nějaké chemii. A to patřím k těm, kteří to na začátku spíše zlehčovali a podporovali chod ekonomiky

0 Citovat

Při četbě prispevků Aleny Svobodové si vždycky vzpomenu na Černou kroniku z At ziji duchové. Vsechno je porad spatne,uz ted vi, ze web jim spadne, ockovani na houby, drahé testy diky konspiraci vlad s výrobci testu, nutí ji chodit do práce místo home office atd...

0 Citovat

eremi napsal(a):

Při četbě prispevků Aleny Svobodové si vždycky vzpomenu na Černou kroniku z At ziji duchové. Vsechno je porad spatne,uz ted vi, ze web jim spadne, ockovani na houby, drahé testy diky konspiraci vlad s výrobci testu, nutí ji chodit do práce místo home office atd...

Tak je nečti a nereaguj, případně řekni, co mám chválit, jinak nevykřikuj do tmy. Nazdar.

0