Prosím o radu zkušenějších,pokud mi cenově vychází levnější, když si koupím dvě jednosměrné letenky, než jednu zpáteční, mohu si je koupit bez nějakého omezení? Letím na Zakynthos a budu tam 9 dní. Děkuji moc rady. .

Dvě jednosměrné letenky

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

15 reakcí

Prosím o radu zkušenějších,pokud mi cenově vychází levnější, když si koupím dvě jednosměrné letenky, než jednu zpáteční, mohu si je koupit bez nějakého omezení? Letím na Zakynthos a budu tam 9 dní.
Děkuji moc rady.

0

ak mas vyhliadnute letenky a chces platit klasickou kartou, bude to bez problemov smiley napr. pri diner karte by tam problem mohol byt

0 Citovat

No koupím si jednosměrnou letenku Praha Zakynthos a druhou jednosměrnou Zakynthos-Praha. Levnější nabídku jednosměrných letenek mi nabídl tripsta.cz, dopravce je Smartwings. Někde jsem četla, že se musí prolítnout nějaký segment...ale to už jsem v koncích, neboť nevím, co si pod tím představit..Děkuji moc za reakce a odpovědi.

0 Citovat

Další věc co nechápu.....tripsta.cz mi nabízí levnější letenky od smartwings, ale kdyz se podivam na webovky smartu, tak to tam mají dražší? ...nerozumim....

0 Citovat

Termín je 12.-21.6.2015 smiley

0 Citovat

Zeptám se, co říkáte na agenturu prodávající letenky tripsta.cz, dopravce smartwings ? Máte nějaké recenze?

0 Citovat

Takze (tripsta.cz)

zpatecni 7 163 Kč

PRG - ZTH 3 866 Kč
ZTH - PRG 3 522 Kč

Tzn. celkem to vychazi 7388 Kč za 2x jednosmernou letenku - tzn. zpatecni se ti vyplati vic.

Na smartwings:

Zpatecni: 7,374 CZK
PRG - ZTH 3,964 CZK
ZTH - PRG 3,630 CZK

Opet to vychazi levneji za zpatecku.

Co se tyce dotazu ohledne serveru kde chces tu letenku koupit - tak treba tripsta.cz nema ceskou zakaznickou podporu (viz. citace z jejich stranek "Zákaznická podpora je dostupná v anglickém jazyce") - spousta lidi tady muze potvrdit, ze obcas domluvit se se zahranicni podporou (ktera sedi treba v Indickem Bangalore) neni uplne jednoduche - viz. nase slavna s $200 s expedii nebo letenky do Indie od ebookers.ie - nizsi cena je vykoupena rizikem, ze kdyz budes potrebovat neco resit se zprostredkovatelem (napr. letenku od SmartWings koupenou pres tripsta.cz muze vystornovat pouze tripsta - nikoliv podpora smartwings).

Ja mam treba od tripsty (nemecka mutace) koupene business class letenky do Sharmu, takze te nechci strasit (tripsta je solidni portal) - ale pokud to jde, tak (aspon ty komplexni letenky) kupuju radsi pres ceskeho zprostredkovatele - treba tu Floridu pristi tyden mam pres cestujlevne - a pred cca mesicem mi volala pani z letusky, ze mi musi z duvodu zmeny letu upravit trochu itinerar. Jednou se mi stalo to same (shodou okolnosti take letenky na Floridu) u letenek koupenych pres polsky server a bohuzel se mi nikdo ani neozval a zustal sem trcet 5h na JFK (nastesti me AA posadili automaticky na dalsi letadlo - ale sedel jsem pul den na letisti misto valeni se na plazi v Miami).

Chtel jsem tim naznacit, ze usetrenych par desitek Kc se vzdycky nemusi vyplatit - v pripade tripsty to asi neni treba resit (ale i tady se muze stat ze clovek v rezervaci neco splete a bude potrebovat s nekym mluvit), nicmene usetrenych par euro v podobe nejakeho pofiderniho italskeho nebo francouskeho portalu se muze snadno vymstit.. smiley

Jinak samozrejme idealni je koupit si letenky pres CL - clovek tim dostane CZ podporu od letusky (nebo kde ted ten affiliate je? smiley), podporu od kluku z CL (ktera samozrejme pokryva spoustu dalsich oblasti, ktere nemusi souviset s letenkou samotnou - viz. diskuse na foru) a taky prispeje par kc na chod serveru.. smiley

0 Citovat

Děkuji za ochotu, když jsem to cca před týdnem hledala já, tak tripsta mi to nabízela cca za 6500,-( ty dve jednosmerne), vzhledem k tomu, ze se anglicky domluvim spise ,,z oci do oci" (a pouzivam taky u toho ruce a nohy smiley) a po telefonu bych si netroufla, nakonec jsem objednala druhe cenove nejlepsi reseni z letenky.com. Děkuji ale mnohokrat smiley

0 Citovat

Muzu taky dotazek? Dnes sem si koupila letenky pres tripstu (Smartwings), prisel mi e-ticket, ale nedari se mi ho overit na checkmytrip... Je to jeste brzo, kdyz penize jeste blokuji? Diky za radu.

0 Citovat

No, ja jsem vcera odpoledne zaplatila (penize mely ihned) poté mi poslali elektronicke letenky, s tim rezervacnim cislem a pak vecer, kdyz jsem to cislo s prijmenim do checkmytrip zadala, tak vse mi to naslo smiley

0 Citovat

No ten muj rezervacni kod ma 6 cisel/pismen. Tak nevim....proto jsem to radsi objednavala z letenek.com, abych se mohla hned poptat,kdyby neco. Maji totiz i online chat. Tak at je vse tak, jak ma byt smiley

0 Citovat

Jednosměrný letenky jednoznačně doporučuji. Když jsem se slečny (nebo paní? kdoví...) ptal, proč oni nabízejí jenom zpáteční, které jsou méně výhodné, tak na mne jen valila oči. Nebo si to alespoň myslím, do tváře jsem jí neviděl :/ ale víte jak to myslím...

0 Citovat

co? tož su blbý já nebo kdo? naprosto netuším jak to myslíš. o čem se tady točí?

0 Citovat

První příspěvek na fóru do 3 roky starýho topicu :D

0 Citovat

hoši, horko vám v ČR moc nesvědčí

0 Citovat

Už len skyeurope vytiahnuť, či rozsadzaju :)

0
15 reakcí