Dneska 20% pro všechny (členy i nečleny Discount klubu) na všechny lety této společnosti. .

Wizzair: Promo a Slevy

Založil ve fóru Letecké společnosti

Tvoj prispevok je nejaky zmetocny :) Si si co prikupil??? Prirucnu? A to sa odkedy kupuje? Po starom si si mohol zaplatit za vecsiu velkost, ale to uz nie je tvoj pripad. Standartne sa batoh do podpalubia bere na gate, tj. na kontrole ti vyhadzu noznicky, opalovak a vsetko co na palubu nepatri ... jedina cesta vedie cez prepazku, ale neviem ci je to takto mozne do podpalubia podat ... to uz musia poradit skusenejsi

0 Citovat

Minulej rok mi to slo u WizzAir v pohode "upgradovat", kdyz jsem menil velkej prirucak na odbaveny zavazadlo...zaplatil jsem pouze rozdil v cenach, nebyl problem...najdes to, kdyz se prihlasis na svuj WA ucet a das spravu letenky...

0 Citovat

...jo aha, sorry, chces to bez poplatku...tak to nepujde ;)

0 Citovat

@voughne:jo,máš pravdu,napsal jsem to zmatečně.Koupil jsem wizz priority,čili jistotu malého kufru+např.batohu na palubu.S těma nůžkama je to rozporuplné.Na webu se píše,že do délky 6 cm od pohyblivého kloubu by měly projít,stejně tak opalovák do 100ml...

0 Citovat

@Jakub:při změně na odbavené zavazadlo bych doplácel skoro 1500 Kč a to se mi nechce...

0 Citovat

tie noznicky a opalovaci krem bol len priklad, neviem co vsetko bude manzelka brat, ale vyznelo to akoze si pevne rozhodnuty to dat do podpalubia :) Ryan to ma podla ich webu osetrene takto : ak mas podanu batozinu, tak za priplatok 5€ na let mozes podat aj prirucny batoh, a na palubu je ti dovolene zobrat uz len maly batoh. Dava to logiku, ved kto by si nechcel zobrat normalnu velkost opalovacieho ci ine zakazane veci zadarmo?

Wizz co sa tyka prepazky som nenasiel nic, ale sam som zvedavy ako budu reagovat na iste veci. Podla webu, ak ti bude batoh odobrany na gate do podpalubia, tak si mas povyberat cenne veci vratane notebooku, fotoaparatu, jedla atd. ... uvidime ci nebudu pizdat na to ked to dam do maleho batoha.

0 Citovat

Ahoj, nemate nekdo nahodou prehled, kdy bude mit Wizz k dispozici letenky na kveten? Chtel bych 10. - 12. kvetna do Kodane.

0 Citovat

to samé čekám i já na Londýn - Brno/Praha od Března nebo Dubna... Budapešť apod... mají už po Červen, ale toto nemají taktéž

0 Citovat

Honzy napsal(a):

Ahoj, nemate nekdo nahodou prehled, kdy bude mit Wizz k dispozici letenky na kveten? Chtel bych 10. - 12. kvetna do Kodane.

Ahoj, zveřejní během několika týdnů, max během měsíce a půl. Zrovna u Wizzu se ale většinou moc nevyplatí kupovat letenky s takhle velkým předstihem.

0 Citovat

No to zalezi na destinacii. Sledujem napr. ceny BTS - IEV a teraz su tam jednosmerky na august 2018 za 12,50€ na WDC, pod to to zatial nikdy neslo na tejto linke. Rovnako je je tam plna jar Kluzu, Sofie a Varsavy za 9,99, co byva tiez jedna z tych najnizsich cien vobec.

0 Citovat

Zdravím, mám menší problém... při rezervaci u wizzair jsem k platbě zvolil bankovní převod a při bankovním převodu jsem zapomněl zadat jak kód potvrzení tak i jméno prvního cestujícího... nevíte někdo co s tím jestli se peníze vráti do pár dnů nebo je tam lepší zavolat a zaplatit vydřidušskou sazbu 14kč/m ? díky moc za odpovědi.

0 Citovat

S účtom neporadím, ale na to telefónne číslo za 14 CZK minuta ťa nikto nenúti volať. Máš tam na výber kopec iných krajín s lokálnymi tarifami a cez taký Skype to je skoro zadarmo.

0 Citovat

dnes sleva 20 % na všechny lety a destinace :) WDC netřeba

0 Citovat

Dneska koukám, že z Bratislavy je za 19,98 € možné si udělat víkendový výlet do Sofie a zpátky. Asi na 10 termínů. Cena je stejná jak pro WDC, tak i pro lidi bez něj ;-)

Udělal jsem morální hazard a jednu letenku koupil. Z Prahy se po práci v pátek večer dopravit na BTS bude chuťovka. Ale snad to vyjde :-D Stejnak W6 třeba ještě změní časy.

EDIT: Přidán screenshot s termíny


sofia.png

0 Citovat

Zeby som to zobral namiesto Tirany? Pozeram ,ze spiatocny vlak do Burgasu stoji 15 € ...

Edit: a ono to nie je len 10 terminov, ale rovno cele leto :)


image-1.jpg
image-2.jpg
image-3.jpg

0 Citovat

Co spojit Sofii a Niš?


bts-sof-ini.png

0 Citovat

kombo akurat - sofia tak na 2 dni, nis na jeden ... porovnat sopske salaty a domov :D

0 Citovat

@kopecky diky, uz som sa inspiroval

mozno sme mali len statie ale minuly rok, prazdny vlak Nis - Sofia cca 6h+ , a buss Sofia - Nis casovo podobne, kus dlho na to, ze to je 160km, ale vyhlady paradne cestou :)

0 Citovat

autobus Niš-Sofia jede něco málo přes 3 hoďky a letos byl úplně prázdný, bylo nás tam 6 osob :)

0 Citovat

Dnes Wizz flex za 1 EUR. Idealni cas protocit kredit ci jen tak investovat do 10 eurovek..

0 Citovat

K tomu supersale - až 50% slevy, takže jen tak na zkoušku se i vyplatí něco koupit.

Jinak Wizz má na svých stránkách interaktivní "Travel planning map", pro mě novinka a velmi dobře zpracovaná - dá se hned zjistit jaká jsou cestovní omezení mezi destinacemi odkud a kam létají.

0 Citovat

Pro Ostravské by mohlo být fajn Katowice-Abu Dhabi na týden v září 2021 (20.-27.) za 380zl s WDC.

 

0 Citovat

Da este lacnejsie, len to treba kupovat ako dve OW letenky, lebo pri smere AUH-KTW system dava nizsie ceny za 164aed=173zl, teda o 87zl lacnejsie.

0 Citovat

Nice.Dobrý travelhack.

0 Citovat

eremi napsal(a):

K tomu supersale - až 50% slevy, takže jen tak na zkoušku se i vyplatí něco koupit.

Propagační akce 1: Sleva až 50 % se vztahuje na cenu letenky bez administrativního poplatku.Sleva až 50 % se vztahuje pouze na vybrané lety do Dortmundu a zpět dostupné na webových stránkách wizzair.com a v mobilní aplikaci WIZZ v průběhu období platnosti propagační akce. Propagační akce 1 se vztahuje pouze na rezervace provedené prostřednictvím stránek wizzair.com nebo pomocí mobilní aplikace WIZZ. 

0