Ahojte... v lete (kveten) a na podzim(zari) potrebuji letet do a z New yorku. Myslela jsem ze se letenky budou pohybovat kolem 15tis, ale docela me prekvapilo, kdyz jsem je dnes hledala tak cena i 39 tis. Je to mozne? Muze to klesnout? Popr mate nejakou radu Dekuji .

letenka New York

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

Zdravim, my chceme (poprve) do NY na prelomu kvetna a cervna. Hledame letenky na přímý let od Delty. (Vime, ze napr. z Vídně muzeme letet levneji.)  Chci se tedy zeptat, za jakou nejnižší cenu se daji tyto letenky sehnat? Sleduji to denne, zatim se pohybuji okolo 13 tis. Diky

0 Citovat

Možná se pletu, ale pod deset to nebylo. Radši bych za deset letěl se singapůrcema přes FRA. Ta akce se už objevuje.

0 Citovat

Pocitam, ze timto primym letem se pod 10 nedostaneme, ale pod tech 13 by to jit mohlo ne? Se Singapore jsme chteli, ale pri zpatecni ceste je 20 hodinovy restup, takze si radsi priplatime za ten přímý. 😊

0 Citovat

Vzit, nebo cekat? 🤷‍♀️🤦‍♀️😅


screenshot-20190722-184545.jpg

0 Citovat

K těm 10,5 až 11 tisícům by to opravdu spadnout mohlo, ale počítám až kolem zimy. Listopad-únor, v minulosti se objevovaly výhodné ceny na přímých letech i relativně na poslední chvíli (měsíc a půl až dva před odletem).

0 Citovat

A u nás koukám ten samý let o víc než 200 Kč levnější než na Letušce, tak můžete hlídat tu: http://bit.ly/2Yapgpt :)

0 Citovat

Kryštof Hájek napsal(a):

A u nás koukám ten samý let o víc než 200 Kč levnější než na Letušce, tak můžete hlídat tu: http://bit.ly/2Yapgpt :)

Diky moc Kryštofe 😊 

0 Citovat

Letos byly nejnize za 9,5 tis. Staci sledovat od zacatku roku :)

0 Citovat

Letos v květnu jsme letěli z Vídně s Austrian přímý let. Kupoval jsem loni v půli srpna přímo u Austrian za 335€. Co jsem tak sledoval, do konce roku ta cena byla ještě několikrát. Jo samozřejmě jen s palubním zavazadlem. 

0 Citovat

My letěli taky ten přímý let s Deltou z Prahy v květnu a kupovali jsme ji v prosinci za 11 000,-. Takže bych ještě sledovala.

0 Citovat

monca.cz napsal(a):

My letěli taky ten přímý let s Deltou z Prahy v květnu a kupovali jsme ji v prosinci za 11 000,-. Takže bych ještě sledovala.

super, dekuji Monco, presne tohle je ma predstava. 😅 Tak snad je takto take chytnu. 👍👍

0 Citovat

Libor napsal(a):

Letos byly nejnize za 9,5 tis. Staci sledovat od zacatku roku :)

no ale to asi nebylo od Delty ne? Sleduji denne a vcera byla zatim nejnižší za tech 12 300. 🤷‍♀️

0 Citovat

Michaela AD napsal(a):

no ale to asi nebylo od Delty ne? Sleduji denne a vcera byla zatim nejnižší za tech 12 300. 🤷‍♀️

Byly primo od Delty z Prahy, ale jak jsem psal, koukate asi moc brzo, staci od noveho roku, i kdyz sledovat muzete prubezne uz ted. Samozrejme pristi rok muze byt situace jina.

0 Citovat

Libor napsal(a):

Byly primo od Delty z Prahy, ale jak jsem psal, koukate asi moc brzo, staci od noveho roku, i kdyz sledovat muzete prubezne uz ted. Samozrejme pristi rok muze byt situace jina.

😅 jejda, ja ten novy rom nejak prehledla 😅🤦‍♀️🤦‍♀️

0