Nízkonákladová společnost Wizzair v letošním roce zahájí spojení mezi Kyjevem a Dubají (DWC). Dle polských serverů lze rezervovat za 3.600 czk, ale systém zatím moc nereaguje  .

Nové destinace - Wizzair

Založil ve fóru Letecké společnosti

Achjo, my už máme naplánované rozšiřování rodiny. Kdo to ma vsechno furt stihat, nejdriv Kisinev z Prahy, ted toto. At radsi daji Londyn, Charleroi nebo Bergamo, jinak si ty deti nikdy neudelame :) 

0 Citovat

Ukrajina jede! Wizz Air překvapuje a od listopadu spouští novou linku z Bratislavy do Oděsy. 

Letenky už lze rezervovat klasicky přes web Wizz Airu (https://wizzair.com/en-gb/flight...2019-11-06).

Létat se bude 2x týdně ve středu a neděli a aktuální ceny s WDC se dají pořídit kolem 40-50 €, asi na 2 termíny i levněji.

EDIT: Wizz Air bude do Oděsy létat i z Katowic, Wroclawi, Berlína a Budapešti (a Gdaňsku).

0 Citovat

"Dobry den, neviete aka je teplota mora v maji v Odesse? Staci nam OP? Neviem po rusky. dakujem"

0 Citovat

tonic napsal(a):

"Dobry den, neviete aka je teplota mora v maji v Odesse? Staci nam OP? Neviem po rusky. dakujem"

Slova proroka...

0 Citovat

Myslím, že většina těchto lidí má o Ukrajině představu, jako o zemi kde vládne svrab a neštovice, kde na půlce území nic není a na druhý je válka. Otázky bych tedy čekal ve stylu: "Jsou v Oděse nějaký hotely nebo se tam bydlí v zemljance?" případně jestli je potřeba všechno jídlo brát sebou už z domova nebo jsou tam také obchody (s prázdnými regály).

0 Citovat

Tohle bych čekal spíš od starších ročníků, mládež myslím moc neřeši (někdy i míň, než je zdrávo), jak to kde vypadá...

0 Citovat

ale tak ako super linka, v kombinacii s Kisinevom to otvara paradne moznosti na prieskum regionu. Tiraspol bude plny hackerov :D

0 Citovat

Tak už se dokonce objevily OW lety v neděli Oděsa -> Bratislava za 10€ s WDC (např. 23.2.20). Tomu se těžko odolává.

0 Citovat

vo februari sa da tom odolat celkom lahko :)

0 Citovat

Twe , co tam v únoru? ?

0 Citovat

Přesně tak. Respektive zimní měsíce jen na návštěvu měst, kde jsem už byl během teploučka. Klepat kosu v únorové UK se mi moc nechce.

0 Citovat

no jo, to su uz take zbytocne vylety, ked sa leti len pre to ze to je lacne :D chvalabohu, ze uz ma toto obdobie preslo, aj ked dnes ma tiez trosku lakalo si preletiet nieco na otocku. 

0 Citovat

cali napsal(a):

Twe , co tam v únoru? ?


Tak maj tam fajn bary. :D

0 Citovat

tonic napsal(a):

no jo, to su uz take zbytocne vylety, ked sa leti len pre to ze to je lacne :D 


Ted jsem podobnou věc četl na FB. Buchta koupila lacné letnky do Bologne. V srpnu. Chce stopovat a na pláž. S dětma. A pokoj za 1500Kč/noc je drahý. So good luck v srpnové Itálii. Hlavně že má levné letenky koupené.

0 Citovat

Být to z Prahy tak si tam klidně zaletim i v tom Únoru. Zásobu koňaku už je beztak potřeba doplnit a v tu dobu tam budou hotely úplně za pakatel. Za 4 hodinovou cestu do Berlína/Wroclawi/Bratislavy mi to ale nestojí. 

0 Citovat

Karel napsal(a):


Ted jsem podobnou věc četl na FB. Buchta koupila lacné letnky do Bologne. V srpnu. Chce stopovat a na pláž. S dětma. A pokoj za 1500Kč/noc je drahý. So good luck v srpnové Itálii. Hlavně že má levné letenky koupené.


Tak jej napis na rozum, lebo taliani nie su poliaci a babka to bude mat do Bologne (ehm Bari) sakra daleko.
0 Citovat

Kdo to má blízko do Budapešti, může od června létat do Bruselu, Lvova a Charkova.

0 Citovat

Dik za tuto info :) Ale podstatne slovo pre mna bolo "cervna" tj. letny letovy rozvrh je v predaji, a to znamena dobre first minute. Usiel sa mi Rhodos na polku juna za 32 € RT.

0 Citovat

Nové trasy od konce března 2020: 


Zaporizhia (OZH) – Vienna (VIE)

Zaporizhia (OZH) – Vilnius (VNO)

Zaporizhia (OZH) – Budapest (BUD)

Zaporizhia (OZH) – Gdansk (GDN)

Zaporizhia (OZH) – Wroclaw (WRO)

Zaporizhia (OZH) – Krakow (KRK)


map-70.png

0 Citovat

Taky jsem už na to díval, holt UA jede v popularitě nahoru.

0 Citovat

I když Záporoží je tak trochu díra po bombě, má skvělou pivní scénu:-) I s českou stopou...

0 Citovat

A ako sa dostat z letiska do mesta? Da sa platit kartou? Je tam bezpecno?



no oproti krivemu rohu je to este deluxe mesto :))
0 Citovat

Tak deluxe si představuju jinak, ale hospody jsou tam fajn :)

0 Citovat

cizy napsal(a):

no oproti krivemu rohu je to este deluxe mesto :))

Co je dobré pro mladého Andreje, to musí být dobré i pro ostatní. 😁 

0 Citovat

Tak Kisinev z Prahy uz je pod tisicovku. 29.1.-2.2. St-Ne za 890 Kč :) 

0