Cestopisy (novinka) – vaše připomínky a náměty

Napsal David Eiselt 2018-09-24T15:07:27+02:00 ve fóru Cestujlevne.com

mirjur napsal(a):

Bavíme se o průvodcích nebo cestopisech? Zatím to není totéž...

No jasně, že to zatím není totéž, však jak píše David výš. Průvodci tu jsou rok a čtvrt, cestopisy ani ne měsíc...


Jinak myslím, že bude prozatím bohatě stačit, když cestopisy půjdou na home page, notifikace nevím, jestli by byly tím pravým ořechovým, časem těch cestopisů opravdu může přibývat víc, až by to akorát otravovalo. Už teď byly dny, kdy někdo nahodil několik cestopisů naráz.

Z jiného soudku. Nevím, jak se postavit k cestopisu, kde v upoutávce čtu označení místních občanů za čmoudy. Totálně mě to odradilo číst cokoliv od toho jedince. Má takové rasistické výplody komunita tolerovat nebo ignorovat?

Leoš Literák napsal(a):

Z jiného soudku. Nevím, jak se postavit k cestopisu, kde v upoutávce čtu označení místních občanů za čmoudy. Totálně mě to odradilo číst cokoliv od toho jedince. Má takové rasistické výplody komunita tolerovat nebo ignorovat?

Á, Maroko. Trochu trapas. :)

Cestopisy se vypisují na HP plus jsme přidali reakce k hodnocení. Tak kdopak napíše nejvtipnější cestopis?

V dalším díle budu spát ve stanu a proklínat se, že jsem šetřil na váze spacáku ;-)

PS Díky za HP

K tomu posílat je jako newsletter, mohlo by to být volbou na základě možností, jako je to u slev. Tedy když mě např. zajímají jen cestopisy z Evropy, nebo Ameriky. Nebo chci jenom ty krátké 🆚 dlouhé, nebo populární (tzn. X zhlédnutí během třeba týdne). Rovněž by jste mohli např.  TOP3 nejčtenější cestopisy za uplynulých 14 dni hodit postupně na FB atd..

Já na tuhle stránku chodím rovnou na forum. Ani nevím, jak vypadá hlavní stránka. Věřím, že takových je nás více. Navrhuji propojit Cestopisy s forem ve smyslu, že jak někdo vloží cestopis, tak se automaticky vytvoří nový téma na fóru, kde bude jen název cestopisu a odkaz cl.com/konkrétnícestopis. Takže vlastně jak doteď jen automaticky. Pak se dá zvážit zamčení diskuze v tom tématu, aby se diskutovalo přímo pod cestopisem atd. 

U vícedílných výprav mi chybí navigace po jednotlivých dílech.

Budou budou, stejně tak jako samostatná stránka pro výpravu. Jen v prvních okamžicích tolik výprav není, proto spuštění bez toho.

Tak aspoň vytvořit RSS pro cestopisy :) Jsem rád, že už se dají hodnotit, ale líbilo by se mi, kdybych se podle toho mohl lépe orientovat. Např. možnost řazení cestopisů podle kvality hodnocení v těch hodnotících kategoriích. Filtrování podle světadílů/zemí by také nebylo na škodu, až jich bude víc. 

Přijde mi to, že se v cestopisech ztrácí odkazy.

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!