Tak je třeba začít myslet na další rok ..3/20 Vídeň - Lisabon (TAP)3/20 Lisabon - Porto (Portugalia Airlines)3/20 Madrid - Praha (ČSA) .

Vaše lety 2020

Založil ve fóru Co se nevešlo

Sytý hladovému nevěří aneb házení perel sviním... Bič boží je vyžene:-)

0 Citovat

Bič boží bez PP. Elektronicky by mel staxit na vetsine letist. Ale i Royal Mail kolabuje, jak se do roho tady vlozil Křéťa a zavedl ty ceske dorucovaci standardy, stoji to za vylizprdel. Vlastne je to sumak. Lounge jsou k nicemu kdyz stejne nelitam, ze

0 Citovat

Twe pošta západ-západ funguje hůř než u nás na dalekém Východě... Možná Brexit. V poho, když tak objednáme repete.

0 Citovat

Ahoj, letěl teď někdo z vás na Zanzibar z Vídně? Jakou aerolinkou a s jakým přestupem? Děkuji

0 Citovat

Tak můžu uzavřít letošní rok ve vzduchu, nakonec byl vcelku úspěšný, hlavně díky desetieurovkám po Evropě  v druhé polovině roku. Celkem 17 letů, což je takový můj průměr:

leden 
Berlin - Paris - Cancun - Mexico City - Paris - Berlin (Air France/Aeromexico)

červenec
Vídeň - Alicante - Vídeň (Ryanair)

srpen
Vídeň - Faro - Vídeň (Wizzair)

září
Vídeň - Neapol - Vídeň (Wizzair)
Vídeň - Bari - Vídeň (Wizzair)

listopad
Vídeň - Tenerife - Vídeň (Wizzair)

prosinec
Vídeň - Lisabon - Vídeň (Lauda)

0 Citovat

I já uzavírám letošní covidový rok stylově s Covidem. Moje statistiky:

  • 0 letů
  • 2 cesty do zahraničí (Vídeň, Innsbruck)

Fuj, ať už je to pryč.

0 Citovat

tak uz dolietali Tu-134 aj Tu-154 .. sa necudujem ze 0 letov :)

Skore uzdravenie prajem!

0 Citovat

Trocha spamu... Nevíte jestli nějaká aerolinka v Evropě ještě má ve flotile Fokker ? :D Chtěli jsme s kamarádem do Bosny a Srbska na Montenegro Airlines, ale ti krachli a mě už nic nenapadá... ještě UA i RU by se dalo eventuálně.. 

0 Citovat

Já letošek uzavírám se 7 lety (viz níže), vše v rámci jedné cesty do Afriky, kterou jsem v únoru stihl, než se rozjela korona. Plus jsme v létě vzali malou dcerku autem do Chorvatska, za což jsem rád, protože jsme jí v tomhle skvělém věku (2 roky), kdy všechno poznává a objevuje, mohli poprvé vzít k moři. Nicméně od doby, co se narodila, jsem toho až tak moc nenalítal. V roce 2018 dva lety, v roce 2019 jedenáct, takže ten letošní rok vlastně není až tak velkým výkyvem. Na druhou stranu mi korona letos zrušila let na Velikonoční ostrov s denními či dvoudenními stopovery v Buenos Aires, Santiagu a Riu, což hodně mrzelo, protože to měla být moje první ochutnávka Jižní Ameriky.

2/2020:

2/2  Vídeň – Addis Abeba (Ethiopian)
3/2  Addis Abeba – Nairobi (Ethiopian)
17/2  Kilimandžáro – Zanzibar (Fly Tanzania)
20/2  Zanzibar – Arusha (Flightlink)
20/2  Kilimandžáro – Addis Abeba (Ethiopian)
24/2  Addis Abeba – Frankfurt (Ethiopian)
25/2  Frankfurt – Vídeň (Lufthansa)

0 Citovat

I já uzavírám letecký rok 2020, ať už je to pryč a hlavně ať je zpátky létání bez hadru na držce...


leden

Nantes - Praha (Volotea)

únor

Praha - Lyon (Volotea)

Ženeva-Curych-Praha (Swiss)

březen

Praha - Bristol - Praha (Easyjet)

červenec

Praha - Ženeva (Swiss)

srpen

Lyon - Mnichov - Praha (Lufthansa)

Berlín Tegel - Fuerteventura - Berlín Tegel (Easyjet)

Listopad

Ostrava - Praha (LOT)

Prosinec

Praha - Curych (Swiss)

Ženeva - Curych - Praha (Swiss)

0 Citovat

Marek Sourak napsal(a):

I já uzavírám letecký rok 2020, ať už je to pryč a hlavně ať je zpátky létání bez hadru na držce...


Tak to se obávám, že několik dalších let nehrozí a je možné, že už se to nevrátí nikdy:-(

Zde je to vysvětleno, roušky i po očkování:                                        https://cnn.iprima.cz/otazky-a-o....sznhp.box

 

0 Citovat

Jeden z nejslabších roků, ale přesto lepší než nic. 
https://my.flightradar24.com/Zimbali/2020

Tento rok jsem přišel o let do Indie s Emirates, s Qatar Airways do Nepálu, let do Bhutánu s Druk Air. S Turkish Airlines do Uzbekistánu, Turkmenistánu, Tádžikistánu. Ale nejvíce mě mrzí říjnová měsíční cesta do mini státečků v Oceánii.

0 Citovat

Na to, jaký to byl z pohledu cestování rok, tak s ním nakonec musím být spokojen. I díky tomu, že Rusko proběhlo v únoru tedy před koronou a L410 v Chorvatsku :) Mrzí mě Kurdistán, který jsme měli v plánu na listopad, ale není všem dnům konec.

https://my.flightradar24.com/eremi/2020

0 Citovat

Něco uberu, něco přidám a budu to mít taky (a podobné):-)))

0 Citovat

Letošní souhrn:

Leden: Vídeň - Marsa Alam - Vídeň (Austrian)

Březen : Vídeň - Istanbul - Vídeň (Pegasus)

Srpen : Vídeň - Valencie - Vídeň (Wizzair)

Září : Vídeň - Korfu - Vídeň (Wizzair)

Prosinec : Praha - Malaga - Vídeň (Ryanair)

pozemní cestou : víkend na SK + 5x Rakousko

Zrušené lety : Duben - Sicílie, Květen - Bejrút, Červenec-Makedonie, Září-Petrohrad, Kanáry

0 Citovat

Tento rok strasna bieda.

Zachranili to az Vianoce.

12/2020 Qatar Airways VIE-DOH-MLE, MLE-DOH-VIE.

0 Citovat

I ve 2020 to bylo celkem zajimavy. Od "znovuotevreni hranic" se ovsem jednalo vicemene jen o rychlovylety na max. 5 dni. Tedy nechronologicky dle leteckych spolecnosti:

Lufthansa:    MAD-FRA (biz), FRA-DRS (biz)
TAP:                VIE-LIS, LIS-CRY (Conakry), OXB (Bissau)-LIS, LIS-VIE
LOT:                WAW-OSR, OSR-PRG
Smartwings:  ARN-PRG

Pegasus:       VIE-SAW, SAW-SXF
Wizzair:        SXF-BUD, VIE-ATH, ATH-VIE
Ryanair:        SXF-CTA, CTA-KTW, BUD-GOT, GOT-VIE, BRQ-SXF, VIE-ZAD, ZAD-VIE, VIE-MAD, PRG-KSC, VIE-PMI, PMI-VIE, VIE-WMI, VIE-NYO.

0 Citovat

Hezke rychlovylety  a dostatecna podpora FR -))

0 Citovat

Letos vůbec nic, všechno mi zrušili, parchanti.

0 Citovat

Tak 2020 u mna tiez nic moc. Preletene len 4 lety este pred tym ako to vypuklo v Europe:
02/2020 
BTS - AGP - BJL
BJL - AGP - BTS

Zrusenych bolo mnozstvo...

0 Citovat

A hledme, z Malagy do Banjulu ... The Gambia, pobrezi usmevu!

To mi pripomelo vlastni vylet z Barcelony rovnez do Banjulu s Vuelingem v roce 2015. Z Malagy to tam loni letalo naprimo a s jakou spolecnosti?

0 Citovat

Jakub Langer napsal(a):

A hledme, z Malagy do Banjulu ... The Gambia, pobrezi usmevu!

To mi pripomelo vlastni vylet z Barcelony rovnez do Banjulu s Vuelingem v roce 2015. Z Malagy to tam loni letalo naprimo a s jakou spolecnosti?

Tam sme vyuzili charterovy let, bolo to pre nas casovo aj financne najvyhodnejsie, Smartwings to letelo...

0 Citovat

Zadny cestovatelsky denicek si nevedu, ale sleduje me velke oko Googlu a prave mi dosel rocni prehled mist, kde jsem zapnul jejich navigaci. A uvedomil jsem si, navzdory desitkam mych zrusenych letu, ze ten rok cestovatelsky za vylizprdel uplne nestal. Zruseno: ukrajina,ekvador, martinique&guadeloupe, sicilie, krakow, dominikanska. A mnozstvi dalsich eurovikendu,dovolenych a prac.cest. Diky covidu jsem doma v cr po 10ti letech stravil vic casu jak na cestach(pocitam samozrejme i praci v zahranici)


20210109-065019.jpg

0 Citovat

Když ty tak, tak já tak... Jasně stálo to za vyliž (_|_), něco zrušeného mě hodně mrzelo, kreditů mám hafo, že to ani letos snad nepůjde rozumně prolétat. Na druhou stranu cestovatelská bída mě naučila mnohem lépe poznat mé nejbližší okolí a čuba se stala mým nejlepším cestovatelským parťákem:-) Něco je na letošek připravené, tak snad většina vyjde...


trips2021.jpg

0 Citovat

Kdo loni nebyl na Kanarech?

0