Japonsko - zákaz vstupu cizinců do konce ledna.  .

ZPŘÍSŇOVÁNÍ restrikcí a cesta z normálu

Založil(a) ve fóru Co se nevešlo

MIGUELAS napsal(a):

@Mikir, každopádně v jeho případě to byl podvod jak Brno, za týden jsem ho potkal na jiném letišti zas....

Tak to je pak jina , stejne jak ja videl na te benzince  ( tankoval jsem tam kamionem casto a stavoval se pro kafe ) toho chlapka zase jak somruje ,  okamzite zdrhnul kdyz me videl 

On uz byl taky proflaknuty a na te benzince  se stavovala v noci dost i garda ...ale jen jsem tak premyslel ,ze si muze vydelat  takovym stylem  i vic ,nez ja  za tu  nocni  a odrizenych  500 km ,,,.ale nic zase je to ponekud OT 

0 Citovat

Koho do prdele si myslíš, že zajímá, jak si potkal někoho na benzince?? Pište si s tím druhým SZ a nezasírejte to tady.

0 Citovat

@tramin A ty o čem by sis tady rád přečetl k věci. Čekáš na levné letenky nebo co. To i ten David Eiselt dostal rozum a přestal tady tyto akce publikovat, a klidně mohl a i by vydělal na těch exotikach, co SA a Pelikos vali ve velkém. Ale asi mu to zjevně nestalo za to, aby toto prodával a lidi, co po návratu, když tam měsíc uvízli, by mu dali banu a druhu na nu.

0 Citovat

Tady zas melete o picovinach :D aneb od benzínky přes dva příspěvky k Eiseltovi. S vama je desna sranda. Proč radši nejdete ven sankovat? Dneska je to trendy. Třeba na Petřín. A budete v televizi.

0 Citovat

@MIGUELAS : přečti si název vlákna a budeš vědět, co bych si chtěl přečíst. Myslím, že jsi dostatečně inteligentní a chápeš význam psaného slova.

Jestli ne, tak se zachovej jako tebou zmíněný David Eiselt a přestaň tady publikovat kokotiny, které zajímají akorát Mikira.

0 Citovat

bohužel každá reakce na výše zmíněné senilní pány je toliko fuelem pro jejich další výlevy. Prosím ty 2 totálně ignorovat. Proč mi zde stále chybí funkce zablokování přispěvatele - myslím pro svou osobní potřebu? Již dříve zde bylo hledání nějaké přínosné informace rovno hledání pověsné jehly v kupce sena, teď jako bych hledal lentilku v plné nádrži maxifekálního vozu.

0 Citovat

Ano, Jarda má bohužel pravdu, jak koukám, už to delší dobu přesahuje míru únosnosti. Příspěvky, které budou zjevně a dlouhodobě zcela mimo téma vlákna, budou mazány a pokud se bude opakovaně vyskytovat u konkrétního profilu stejný problém, bude smazán celý.

Zejména Mikira poprosím, aby buď dodržoval téma vláken, anebo se výrazně omezil v psaní, velmi dlouhé nesouvisející příspěvky jsou pro všechny kontraproduktivní. 

@Miguelas: Zrovna v tomto vlákně bychom si všichni rádi přečetli aktuální informace ohledně zpřísňování restrikcí, pomůžou všem, kteří chtějí cestovat, orientovat se v podmínkách. Nám pak pomáhají aspoň trochu aktualizovat informace v mapě a blogu.

0 Citovat

Zrovna jsem založil nové téma k funkci blokování konkrétního uživatele a koukám, že Kryštof se k tomu teď vyjádřil tady, takže jsem ho smazal a počkáme, jestli si dají říct...

0 Citovat

@Kryštof: díky, jediná správná cesta se to tady pokusit zachránit. S několika harcovníky z CL jsme se přesunuli do Whatsapp skupiny, ve které jsem za krátkou dobu jejího trvání našel víc zajímavých a přínosných informací než na CL, na jehož obsahu se podílí tisíce přispěvatelů. Je opravdu velmi smutné vidět CL odcházet do věčných lovišť. A nijak to nesouvisí se současnými omezeními. Jen a pouze s nemoderovanou diskuzí, která nemá nejmenší šanci dlouhodobě udržet "normální" cestovatele, kteří se sem občas podívají, aby opět zjistili, že vše jde poměrně předpokládatelným směrem. Aniž by z toho měl někdo radost. Abych nebyl negativistický, velmi ocěňuji sisyfovskou práci na aktualizacích cestovatelsko mapy, sekce cestopisy byla také krokem správným směrem. Ale ta diskuze, to je fakt peklo. 

0 Citovat

Takze uz je to tady ,otervrna vyhruzka ,ze se budou prispevky mazat, ze dostanu ban  a ze mi dokonce bude smazan profil  Takze to vypada ,ze po 5 letech na CL bohuzel nedobrovolne skoncim 

Stejne jak dneska ti zasrani hejtmani co pozadaji vladu o obnoveni  nouzoveho stavu,,,,,

Nemam vic co bych napsal  Cenzura jako za komancu ,nepohodlni se odstranuji  !

0 Citovat

Kryštofe, +1. PS můžete se kouknout do logů na IP adresy dua M+M? Ta korelace jejich příspěvků (reakce během pár minut) je podezřelá. RSS diskusí tady nemáte, že?

0 Citovat

mikir napsal(a):

Takze uz je to tady ,otervrna vyhruzka ,ze se budou prispevky mazat, ze dostanu ban  a ze mi dokonce bude smazan profil  Takze to vypada ,ze po 5 letech na CL bohuzel nedobrovolne skoncim 

Stejne jak dneska ti zasrani hejtmani co pozadaji vladu o obnoveni  nouzoveho stavu,,,,,

Nemam vic co bych napsal  Cenzura jako za komancu ,nepohodlni se odstranuji  !

Možná by stačilo používat autocenzuru.

0 Citovat

I za komunistu se zbavovalo debilu. Proste se preradili jinam. Nijak to nesouviselo s politickym ci nabozenskym vyznanim, jen s normalni lidskou touhou se zbavit debila co ti otravuje zivot. Srovnavat ban za svou debilitu s komunistickou perzekuci je jen dalsi nadhernou ukazkou tve omezenosti. Tahni uz prosim do prdele, fakt se to neda.

Nb: omlouvam se vsem za pouziti ostrejsich slov, pokusil jsem se co nejjasneji formulovat sva sliva tak, aby i s.Mikir pochopil. Uplne muj posledni prispevek na tema M. Mejte se. Covidu smrt a cestovani zdar!

0 Citovat

mikir napsal(a): Stejne jak dneska ti zasrani hejtmani co pozadaji vladu o obnoveni  nouzoveho stavu,,,,

Kde bereš tu drzost brát si do své primitivní huby hejtmany, ty drbane!!! Lumpenproletariat jak z učebnice.

0 Citovat

S těmi hejtmany má naprostou pravdu !

0 Citovat

lma napsal(a):

S těmi hejtmany má naprostou pravdu !

Poslechni si, co teď říkal Martin Kuba u Moravce. V tomto jsi stejně mimo jako Mikir.

0 Citovat

Kryštofe, díky! Bez nějakého zásahu to tu opravdu půjde úplně do kytek. 

Mikire, můžete si ty své bláboly psát v rámci soukromých zpráv 🙂

0 Citovat

A ke "kauze" mikir a MIGUELAS :

Už to tu bylo řečeno několikrát ,tak proč to čtete a reagujete na to ,když vám to tak vadí ?

Souhlasím s tím ,že některá témata se uberou úplně jiným směrem a prodírat se tím spamem je obtížné a určitou moderaci (pokud má na to někdo s adminů čas) tj. mazání příspěvků mimo téma si představit dokážu ,ale zároveň bych nekompromisně mazal vulgární příspěvky (viz. Premiumletenkář).

Jako pokud se tu začnou mazat profily ,tak to je cesta do pekel! Samozřejmě s vyjimkou vyložených provokatéru a trolů jako DimikUK.

0 Citovat

Díky, Kryštofe! 

Komentář mikira o komunismu jsem čekal. Možná by bylo fajn si uvědomit a to směřuju na všechny, že David a Kryštof si tady můžou teoreticky mazat co chtějí, můžou smazat mě, vás, je to jejich soukromá stránka, žádná veřejná nástěnka. Pokud by tohle nezarazili, tak je čeká neskutečný odliv lidí.

Opravdu na internetu nefunguje žádné fórum bez moderace, protože prostě existují lidé, kterým když nenastavíte pravidla, tak se absolutně utrhnou ze řetězu, což tak nějak dokresluje mikirovu osobnost.

0 Citovat

Proč to čteme? Ono když si člověk otevře vlákno, kde je 20 nových příspěvků a z toho je 18 jen spam mimo téma, tak to jde ignorovat nějaký čas. Bohužel tady na fóru se tento problém táhne dlouhé měsíce a časem je to čím dál více otravné. 

0 Citovat

Jarda napsal(a):

Díky, Kryštofe! 

Komentář mikira o komunismu jsem čekal. Možná by bylo fajn si uvědomit a to směřuju na všechny, že David a Kryštof si tady můžou teoreticky mazat co chtějí, můžou smazat mě, vás, je to jejich soukromá stránka, žádná veřejná nástěnka. Pokud by tohle nezarazili, tak je čeká neskutečný odliv lidí.

Opravdu na internetu nefunguje žádné fórum bez moderace, protože prostě existují lidé, kterým když nenastavíte pravidla, tak se absolutně utrhnou ze řetězu, což tak nějak dokresluje mikirovu osobnost.

Aneb 100% práva, 0% povinností, což se krásně projevuje zrovna v této době, kolik lidí si takto vysvětluje "demokracii po česku".

0 Citovat

Já jsem zásadně proti tomu někoho mazat a banovat. To je cesta do pekel, byť prvotně dlážděná asi bohulibými úmysly. S železnou pravidelností se "moderování" chytnou titíž horliví ochotníci , kteří pak neznají míru.

Já s mikirem nesouhlasím prakticky v ničem, včetně interpunkce, ale beru to jako zdejší folklór, stejně jako schizo-padrina a jeho osm dalších profilů, které si navzájem odpovídají. Protože jestli smáznout mikira, tak v zájmu férovosti padrina taky... a když padrina tak... a kdy přestat?  

Co se stalo s právem neklikat a nečíst?

Jardo: Jsem skoro 15 let na airliners, což je klasická ukázka, jak tzv. "moderováním" zabít kdysi zábavné  fórum.

0 Citovat

Dobre ,mozna jeden z mych poslednich prispevku ,par lidem jsem uz napsal do SZ  i Krystofovi , jestli me nekdo povazuje za podvodnika a zlocince  ze je treba zjistovat IP adresu , jestli nekdo chce nechavat  vulgarni a sproste urazky bez povsimnuti a jestli chce nekdo mazat slusne  byt treba  dlouhe a obcas mimo tema prispevky  (o tom se da mozna polemizovat a diskutovat )  a jestli nekdo zacne otevrne  vyhrozovat smazanim profilu ,tak mozna v takove spolecnosti ani byt nemusim , ze retezu jsem se neutrhl

Zatim se neloucim ,pokud se David s Krystofem nerozhodnou ze me smazou ,ano je to jejich pravo ,s tim souhlasim, ,ovsem nezdilim nazor ze jinak nastane odliv lidi ,takova korekce  (mazanim profilu  ,myslim ted vseobecne , naopak odliv lidi zpusbi

zdravim vsechny  Mikir 

0 Citovat

Petr76 napsal(a):

Já jsem zásadně proti tomu někoho mazat a banovat. To je cesta do pekel, byť prvotně dlážděná asi bohulibými úmysly. S železnou pravidelností se "moderování" chytnou titíž horliví ochotníci , kteří pak neznají míru.

Já s mikirem nesouhlasím prakticky v ničem, včetně interpunkce, ale beru to jako zdejší folklór, stejně jako schizo-padrina a jeho osm dalších profilů, které si navzájem odpovídají. Protože jestli smáznout mikira, tak v zájmu férovosti padrina taky... a když padrina tak... a kdy přestat?  

Co se stalo s právem neklikat a nečíst?

Jardo: Jsem skoro 15 let na airliners, což je klasická ukázka, jak tzv. "moderováním" zabít kdysi zábavné  fórum.

Ač jsem tu výše napsal ,že si určitou moderaci představit dovedu,tak s tímto názorem souhlasím a plně podepisuji !

0 Citovat

Petr76 napsal(a):   

Co se stalo s právem neklikat a nečíst?

Já zase můžu dát příklad téměř vůbec nemoderované diskuze na Hedvábné stezce, která měla dříve mnoho aktivních účastníků s kvalitními příspěvky (kdysi asi nejvíce využívaný cestovní web na diskuze). Trollování postupně odradilo diskutující a když se někdo cca před 5 lety začal vydávat za ty zbývající a jejich jménem psal do diskuzí nesmysly (a k tomu věty zkopírované z jiné části diskuze, která tam nepatřily), diskuze prakticky skončila a jen občas se tam někdo nový na něco zeptá a často mu nikdo neodpoví.

0