Vaše lety v roce 2016

Založil Lukáš Horák před rokem ve fóru Co se nevešlo

Téma po vzoru diskuzního fóra na webu airways.cz aneb pochlubte se, jaké vás čekají v roce 2016 lety smiley

Úvodem se chceme jako tým CL podělit o plán na krátký česko-anglicko-polský lednový trip zahrnující lety na exotické lince ČSA z Radomi přes Ostravu do Prahy.

Tak tedy:
27/01 BRQ-LTN W6
27/01 LTN-LUZ W6
29/01 RDO-OSR-PRG OK

Nás čeká v březnu CAN/USA trip s trajektorií LUX-LHR-YYZ-YUL, po 10 dnech cest přelet DCA-ATL-ORD a pak zpátky domů trasou ORD-LHR-TXL. Natěšenost velká smiley Zda se něco objeví v průběhu roku... může se stát smiley
Jinak, linka OK z Radomi je pro mě velkou záhadou, asi tam má někdo z managementu chatu, protože minimálně z PRG linka létala v začátcích se dvěma pěti pax... Spíš to bylo pro polské pax na přestup v PRG, kdo ví..
/edit - tak přibyly ještě prodloužené víkendy v GDN, BRI, FCO, CPH, VCE a ATH ve druhé půlce roku... Zatím pořád úspěšně nalézám sem a tam pár volných dní na menší výlet smiley

Zatial Budapest-Dubai-Manila-Cebu-Tagbilaran a naspet "domov", v juni Budapest-Lisabon a ked Boh da, tak v septembri Budapest-Teneriffe . Viem si toho predstavit ovela viac, ale 20 dni dovolenky je proste malo smiley

zatial mam naplanovanych 10 letov, dokopy za 369€

januar - po 10. rokoch Londyn
marec - Bishkek
oktober - Tokio + den v Istanbule

V únoru PRG-Kodan- JFK-LAX
na jaře PRG-Incheon
v létě určo nějaká dovolená u moře a na podzim opět USA smiley) no těšim se smiley

2/16 - Praha - Istanbul (Turkish)
2/16 - Istanbul - Kuala Lumpur (Turkish)
2/16 - Kuala Lumpur - Krabi (Air Asia)
3/16 - Krabi - Kuala Lumpur (Air Asia)
3/16 - Kuala Lumpur - Osaka (Air Asia X)
3/16 - Tokio - Istanbul (Turkish)
3/16 - Istanbul - Praha (Turkish)

Tokio mi proklouzlo mezi prsty, takže zatím jen Londýn s dětmi. Ale denně číhám na další pecku.

V januari na otocku do Londyna
Februar najviac na juh ako sa to da - Ushuaia
v maji otestujeme Albansko zo Skopje a odlet z Korfu
V lete Gdansk a opat Skopje (naspat asi zo Solunu, to treba este dokupit)
a v oktobri este Heraklion
---
Cena spolu cca 330 euro

Praha - Istanbul - Tokyo / prelom kvetna a cervna, dal se uvidi smiley

Cesta kolem světa za 15 dnů na přelomu ledna a února 2016

zatial vsetky tripy na rok2016 s OneWorld. miro | http://my.flightmemory.com/miro776

Január plný, Február prakticky tiež, potom Japonsko na konci Mája ... zvyšok ešte potrebujem doplniť.

(ale priznávam podvod, Švédsko/Lotyšsko sú pracovne smiley )

Zatím akorát trip na únor/březen akce s Qatarem z CL smiley + nějaké přelety:

BUD -> DOH -> KUL
KUL -> REP -> KUL
KUL -> LGK
LGK -> SZB
KUL -> SDK
SDK -> BKI
BKI -> KUL
KUL -> DOH -> BUD

Prozatim je jiste tohle...Jeste samozrejme pribude par letu v ramci Evropy a pak neco v Japonsku a okoli.Ale s 25 dny dovolene je to tezke smiley

Pak uz jen vikendovky po Evrope... smiley

Zatím jen na únor smiley Čekám ještě na nějakou pecku směr Asie na podzim

Připadám si tu trapně, protože mám zatím koupený jen jeden let smiley A to 26.1. Praha -> Dublin, na Erasmus smiley V plánu mám samozřejmě velké cestování v rámci britských ostrovů, takže mě čekají určitě lety do Glasgow/Edinburghu, Londýna a Cardiffu. Po státnících se chystám na trip Polskibusem, který budu končit ve Tallinnu, takže to mě čeká let Tallinn -> Praha. A na podzim bych ráda letěla Praha -> Milán, pak zase protestovala Itálii busem a zpět letem Bari -> Praha smiley

Já ještě pevně stanovený destinace nemam, ale chtěl bych se podívat na Island, do Portugalska a USA. A pokud se objeví nějaká super letenka, tak teď už nezaváham jako s Japonskem a koupim jí smiley

Zatim mam plan udelany diky CL, diky vam smiley
Silvestr Dublin, v unoru japonsko, v kvetnu azory.
mezitim pracovne brezen a duben Jemen.
no a pak se uvidi smiley

diky moc tymu CL, hezke svatky

trip AMSterdam-LIMa sa dal kupit za 300eur pred par dnami, ale je este mozne ,ze to budu rusit, je to s BA,tak tam sa neda na nic spolahnut...
http://www.fly4free.com/deal/europe/error-fare-flights-from-amsterdam-to-peru-for-only-e285/

trip VCE-MEL-FRA ma stal 563eur s Qatar Airways, to mal zaciatkom listopadu promo akci, na webu aerolinky boli az 40% slevy
http://www.fly4free.com/deal/europe/up-to-40-discount-on-flights-with-qatar-airways-fly-to-asia-australia-and-africa-from-europe-from-only-e329/

trip do Chile (MXP-GRU-SCL) stal cca 10800kc, a Brazilie (MXP-GRU-SSA) cca 7500kc, oboje operovane LAN+TAM
http://cestujlevne.com/error-fare-letenky-z-milana-do-jizni-ameriky-7-244-kc/

a Japonsko ma inspirovalo toto:
http://cestujlevne.com/napric-japonskem-z-okinawy-pres-hirosimu-osaku-a-kjoto-az-do-tokia-z-prahy-11-250-kc/
ale tam som si priplatil,lebo som nechcel letiet cez LHR a uprednostnil som drahsiu variantu s JAL/Finnair (segment HEL-TYO s JAL/B787)

mile a body s OneWorld pripisujem na "qatar privilege club", s Platinovou kartou uz je to cestovanie prijemnejsie...

urcite nejake 1-2 tripy do JV asie na rok 2016 este dokupim,ale to ma este cas.
btw, pracujem v IT, ale nie ako zamestnanec, s max. 25dni dovolenky sa taketo vylety nedaju stihat....

m.

Pár míst v plánu je smiley

Ve zde zveřejněné akci jsem koupil s QS Malajsii (BUD-DOH-KUL) s návratem z Langkawi (LGK-KUL-DOH-BUD). Později jsem k tomu u MH přikoupil ještě let do Kambodže do Siem Reap (Angkor musím vidět...) - tam je to přímý KUL-REP, zpátky je to na Lakgkawi (KUL-REP-LGK).

Zatím březen 2016 spotterský výlet do LA cestou necestou MUC-TXL-ORD-LA-SFO-DTW-ORD-TXL-MUC smiley smiley

U mna to vyzera zatial takto:

Zakupene:
01/16 BTS - SXF Ryanair
01/16 SXF - BTS Ryanair
03/16 BUD - FRA Lufthansa
03/16 FRA - PEK Air China
03/16 PEK - REP Air China
03/16 SGN - PEK Air China
03/16 PEK - VIE Air China
03/16 BUD - TFS Wizzair
03/16 TFS - BUD Wizzair

Planovane:
03/16 REP - SGN Cambodia Angkor Air
03/16 SGN - HPH Vietnam Airlines
03/16 HAN - PQC VietJetAir
03/16 PQC - SGN Vietnam Airlines

Letos už asi vymalováno ..

2/16 - Praha - Istanbul (Turkish)
2/16 - Istanbul - Kuala Lumpur (Turkish)
2/16 - Kuala Lumpur - Krabi (Air Asia)
3/16 - Krabi - Kuala Lumpur (Air Asia)
3/16 - Kuala Lumpur - Osaka (Air Asia X)
3/16 - Tokio - Istanbul (Turkish)
3/16 - Istanbul - Praha (Turkish)
4/16 - Praha - Milán (ČSA)
4/16 - Řím - Praha (Vueling)

zbývá:
11/16 - Berlín - Tenerife (Norwegian)
11/16 - Tenerife - Berlín (Norwegian)

Přihlášení a registrace