Pomalu se nám začíná enormě rozjíždět nová vlákna (témata) ve fóru. Je to určitě dobře, jen si říkám, zda není na čase trochu začít přemýšlet nad ucelenější strukturou. Jak vůbec fungujete na fóru? je to pro vás forma chatu na aktuální téma nebo studna informací, které musíte zdlouhavě dolovat? .

Fórum - nechat v chaosu nebo..?

Založil ve fóru Cestujlevne.com

Mě osobně to nevadí. Vím, koho schovávám. A nepotřebuju vědět, čí ten příspěvek je. Spíše by mě to lákalo se kouknout, co za žvásty zase píše.

0 Citovat

Leoš Literák napsal(a):

V desktopu ve fóru je vpravo sekce o uživateli, jméno, online, kdy se přidal atd. Poslední volba je Ignorovat.

Aha diky uz to vidim , ja se na ty ikony moc nedivam , tak jsem to prehlid 

Mozna by bylo fajn pridat funkci  kdo me ignoruje , klidne i do SZ aby to bylo anonymni a vedel jsem  to jen ja .zatim jsem nepostrehl , ze by nejake komentare byly skryte  a ze by nekdo nekoho ignoroval , ono to mozna ani videt nejde kdyz si to voli  kazdy sam 

Ja osobne jsem tuto funkci jeste nepouzil  a bude hodne zalezet na zpusobu vulgarniho urazeni jestli ji  vubec pouziju ,pro nazory  nikoho blokovat nebudu 

V blokaci smysl nevidim , naopak to povazuju za  ochuzeni fora ,ale vporadku at si kazdy zvoli sam co mu vyhovuje 

Tu informaci vedet  kdo me blokuje  nemyslim nijak zle ,jen cista zvedavost 

0 Citovat

Jinak diky ,ze uz jde nahlednout do vlaken bez nutnosti se prihlasovat , mozna to souviselo nejak ze zavadenim tech novych funkci , nebo to taky  mohl byt muj technicky problem , nikdo na to nereagoval  tak nevim 

Docela mi to vadilo ,protoze nekdy nemam chut nic psat ,jen zkouknout vlakna  a na to se prihlasovat nemusim takze fajn ,ze je to tak jak to bylo 

0 Citovat

Zobrazovat, kdo koho schovává, by mohlo vést ke zlé krvi. Ke zvážení by mohla být statistika, kolik lidí někoho blokuje.

Mimochodem, u svého příspěvku nepotřebuji tlačítko na nahlášení sebe sama.

0 Citovat

Mikire ty si davas za cil okomentovat každý prispevek na techto strankach? Znackujes si to tu jako Ostravsko-Irsky kocour 🙂

ja jsem se na tebe ohradil uz kdysi, tve nazory a neutuchajici potreba je tu sazet je pro me naprsto antikoncepcni .. dle me nevedomky shazujes tohle forum o level niz. Uz se tu neresi nic jineho nez ty ... pisu to jen jako nazor, zadne urazky. To ty mas rad...projevit nazor.

jo a tvuj oblibeny argument na tebe pouziju taky: jsem tady dele nez ty, ale aktivne jsem se zapojoval v ere PREDMikirem.

ale dnes mi ta ranni kava tak chutna, ze jsem i zareagoval, protoze tva hysterie ohledne trojuhelniku me fakt pobavila 😂

0 Citovat

Dík za možnost ignorovat uživatele. Bez Mikira. Aleny Svobodové a Ima to tady bude lepší...

0 Citovat

Leoš Literák napsal(a):

Zobrazovat, kdo koho schovává, by mohlo vést ke zlé krvi. Ke zvážení by mohla být statistika, kolik lidí někoho blokuje.

Mimochodem, u svého příspěvku nepotřebuji tlačítko na nahlášení sebe sama.

Ano to je celkem dobry napad  s obojim se da souhlasit  , neuvadet u sebe  tlacitko  je spis asi technicka vec a slozitejsi nez to proste nechat u kazdeho nicku  ,no a statistika bez konkretniho uzivatele by spatna nemusela byt ,ale mozna ji mnozi budou povazovat za zbytecnost 

0 Citovat

Aby se to moc nepřekombinovalo - vždyť to tady až na pár výstřelků fungovalo v normě i bez těchto "vymožeností".

Osobně nic z těchto novinek nebudu využívat.

0 Citovat

@Rob Foxx  nevycti mi  ,ze okomentuju kazdy prispevek ,urcite to neni pravda  i kdyz souhlasim ,ze komentuju  hodne a nekdy uznavam ze i moc , nazor je vporadku  , ovsem s tim levlem to tak nevidim , taky nazor ,,,, podlozeny i tim , co jsem dostal do SZ  ,ze bez toho abych obcas nezvedl ze zidle nektere mistry  sveta , by tu byla ted trochu nuda ,az bude cestovani jako driv  vrati se to k stejnemu zajmu  ,tedy k cestovani  

A to tve pobaveni  vzniklo jen tim ,ze jsem hned nepochopil ,ze je to jen v procesu a ze pak bude mit  ten trojuhelnik kazdy ,ale tomu se nemuzes divit kdyz se tu probiram nejcasteji .tak me napadlo jasne, ze i majitele webu me maji uz dost ,to by pochopitelne  podporovalo tu tvou uvahu o tom snizeni levelu, ale ono to je i o tom ze na kazde zvednuti ze zidle, bylo nespocet reakci , ktere vyvoly jaksi dalsi mou reakci ,takze rozhodne to nejde hodit jen na me ...bez kontaktu  neni Covid ,nebo prenos jak se to ted s oblibou rika ze ?

0 Citovat

lma napsal(a):

Aby se to moc nepřekombinovalo - vždyť to tady až na pár výstřelků fungovalo v normě i bez těchto "vymožeností".

Osobně nic z těchto novinek nebudu využívat.

Ale jak vidis vseobecne tu prevlada jiny nazor ,ja to taky neminim vyuzivat , dokonce ani Dimika UK bych si nebloknul ,uz jsem tu psal ze i vulgarni a sproste urazky  umim rozlisit  na to kdo je opravdu zly a nenavistny ...

0 Citovat

tramin napsal(a):

Dík za možnost ignorovat uživatele. Bez Mikira. Aleny Svobodové a Ima to tady bude lepší...

No jsem zvedavy jak dlouho to vydrzis , samozrejme to nikdo nezjisti  ze jsi si tajne  otevrel  ty nase nazory a zase to hodil do blokace ,,,,-))  

A vlastne s tim prekombinovanim ma Ima pravdu, nepotrebuju vedet kolik  lidi me ma v blokaci ani vseobecne tu statistiku , vim ze jsou tady lide co me ctou a cist budou  a jsem presvedcen ,ze i ti co me nectou  a daji treba do blokace si me  obcas tajne prectou 

0 Citovat

"Opravdu chceš nahlásit příspěvek jako nevhodný?"

 

 


dday.jpg

0 Citovat

Mikir si už dokáže povídat sám se sebou :-) Další level - bude si sám sobě odpovídat.

0 Citovat

Leoš Literák napsal(a):

Mikir si už dokáže povídat sám se sebou :-) Další level - bude si sám sobě odpovídat.

Nejak jsem nepochopil , zato koukam Petr76 uz dostal  trojuhelnik za nevhodny  prispevek , predpokladam ,ze to je kvuli te fotky a ne reakce  na to me ,ze stejne  i ti co si me blokli nevydzi  a obcas tajne  nahlednou 

0 Citovat

To je dobře, že už to nemusím číst...

0 Citovat

Jak se krásně ukazuje, že mikir prostě bohužel nerozumí internetu, nebo minimálně diskuzním fórům. Nemyslím to zle, prostě někteří členové starší generace to nemají v krvi a třeba bych na tom byl v jeho věku podobně. Petr76 žádný spešl vykřičník nemá, máme ho všichni u každého příspěvku, aby skrz něj šel nahlásit příspěvek.

0 Citovat

Nejde o vykricnik .ale o vetu vlevo , kde se pise: Opravdu chces nahlasit prispevek jako nevhodny  ? 

Tudiz jsem usoudil  ze nekomu se jeho komentar nelibil  a  podle  vseho ma byt  tech  nahlaseni vic a pak se text skryje ,a protoze tam neni komentar ale fotka  tak  by se asi mela po vice nahlasenich fotka schovat  ,,Muzu to zkusit ,myslim ,ze se Petr76 neurazi 

Ale nepopiram ,ze  nejake IT ukony jsou pro me spanelska vesnice ,coz mi ovsem nijak nevadi  a osobne povazuju za pridavani   takovych funkci za zbytecnost, ale kdyz jste vsichni po tom tak touzili , tak mi to je jedno 

tramin pise .ze uz je dobre ,ze to nemusi cist ,ovsem ja nevim ze to necte, predpokladam ze si me bloknul ,  tak  mu klidne odpovim  ,takze podle meho vznikne jeste vetsi zmatek nez byl 

0 Citovat

Díky za přidání nových funkcí! Konečně člověk nebude muset číst ty Mikirovo bláboly :)

0 Citovat

To uz mas tak slabou pamet .ze si nepamatujes  koho jsi si dal do ignorace  ?  A mam pocit ze to ma zasadni chybu ,,ty vis ze jsi si me dal do ignoru  tudiz me psani se ti nezobrazuje ,ale ja to nevim a klidne ti odpovidam  To same Patrik C, tramin  atd  Leos to mysli dobre s tou zlou krvi ,ale proc si vlastne nenalit ciste vino  ,takhle si mozna pisu sam sobe ,,,Jiste budu tu psat dal pro ty co me ctou , ale nemusel bych odepisovat mistrum sveta ,co si mysli ,ze to me jsou blaboly a ze jen jejich psani je to spravne,,,,

0 Citovat

Jelikož nemám tušení, jak přesně tyto novinky fungují (na předchozí dotaz mi nikdo neodpověděl), tak je raději nebudu používat. Ale nejsem si jistý, jestli nějak "nedoplatím" na to, že je použije někdo jiný...? To bych nerad.

0 Citovat

mikir: vsak nikdo tě nenutí odpovídat. A ze si mozna píšeš sam sobe je pouze důsledek toho, co jsi tu předváděl.

0 Citovat

mirjur napsal(a):

Jelikož nemám tušení, jak přesně tyto novinky fungují (na předchozí dotaz mi nikdo neodpověděl), tak je raději nebudu používat. Ale nejsem si jistý, jestli nějak "nedoplatím" na to, že je použije někdo jiný...? To bych nerad.

Můžeš ignorovat uživatele a jeho příspěvky se ti nebudou zobrazovat a pak tím trojuhelnikem s vykřičníkem nahlásit příspěvek s pokud to takto uděla více lidí, příspěvek se skryje a aby sis ho mohl přečíst, tak ho musíš rozkliknout. Takze konkrétně tebe se to nedotkne nijak, nemyslím si, ze by někdo hlásil tve příspěvky nebo si te daval do ignorlistu.

0 Citovat

Já jich ignoruji taký víc a vůbec mi to nevadí...

0 Citovat

eremi napsal(a):

mikir: vsak nikdo tě nenutí odpovídat. A ze si mozna píšeš sam sobe je pouze důsledek toho, co jsi tu předváděl.

Obávám se, že Mikir má vnitřní potřebuju všechno komentovat, bez ohledu zda mu lidi reagují či ne. Ale aspoň to nemusím sledovat.

Mimochodem, mám bug report. Když blokovaný napsal první nepřečtený příspěvek a za ním byly další od jiných lidí, diskuse se zobrazila na začátku a ne u prvního nepřečteného příspěvku. Či dalšího od někoho jiného.

0 Citovat

eremi napsal(a):

Můžeš ignorovat uživatele a jeho příspěvky se ti nebudou zobrazovat a pak tím trojuhelnikem s vykřičníkem nahlásit příspěvek s pokud to takto uděla více lidí, příspěvek se skryje a aby sis ho mohl přečíst, tak ho musíš rozkliknout. Takze konkrétně tebe se to nedotkne nijak, nemyslím si, ze by někdo hlásil tve příspěvky nebo si te daval do ignorlistu.

Takže se neskryje celý, zůstane viditelný autor, čas nebo něco takového a můžu si ho zobrazit... Tak to je ok. Já myslel, že ten post zmizí kompletně.

0