Ahoj, dnes (21.3.2017) jsme rozeběhli nový web. Mimo akčních letenek a fóra přinášíme:průvodce destinacemiprůvodce letištiprůvodce aerolinkamiPozději pak pár dalších nápadů, viz administrace ;)Uvítám vaše podněty i  nápady na vylepšení. Pojďme prostě diskutovat nad novým webem. Dost jsme toho díky vám na beta verzi odladili, najdeme další věci i na ostré verzi? .

Nové Cestujlevne.com – vaše připomínky k diskuzi :)

Založil ve fóru Cestujlevne.com

Mám stejný problém jako guessWho. Kromě toho je taktéž na mobilu nepoužitelné i fórum. Každý příspěvek je překrytý velkým Avatarem autora po celé šířce a tudíž nečitelný. V podstatě použitelnost stránek na mobilu zcela nulová... Mám iPhone 5s iOS 8.3

0 Citovat

Já mám to samé, o překrytí textu avatary už jsem psala (dělají to ovšem jen avataři vyměnění za fotky). Tedy nelze číst. Taky android 4.4.4

0 Citovat

od nové verze fora se mi prostě nedá připojit přes tapatalk...

0 Citovat
Unown napsal(a):

od nové verze fora se mi prostě nedá připojit přes tapatalk...

Tapatalk bol napojený na staré phpBB fórum. Teda na novom custom fóre logicky nefunguje a už nikdy ani fungovať nebude.

0 Citovat

tak to je velká škoda, jinak než přes tapatalk jsem na toto fórum nechodil...

0 Citovat

Já taky ne, ale jsme tu ve významné menšině. Od teď už nemám pod kontrolou nové příspěvky v zajímavých diskuzích a zatím na ně nefunguje ani e-mailová notifikace.

0 Citovat

Vyděržaj pioněr. :-) Už už se to tam sype. Nejdřív jen musíme podchytit bugy ze starších operačních systémů, ty jsou krizové.

0 Citovat

Tak jsem si na zhodnocení nového CL nechal dostatečný prostor,nechtěl jsem reagovat unáhleně a:
nová podoba je OK proti tomu nemám vůbec nic,kvituji info o letištích i destinacích(i když tady sem tam čtu s prominutím blbosti,jako např. u N. Zélandu věta:"Ve stručnosti lze říct, že bez auta se prakticky neobejdete."
fórum: noo spíše smíšené pocity za mě tedy to původní bylo lepší,takové přehlednější navrch mi tu chybí vkládání příloh(fotky)

0 Citovat

Já se musím také přidat k tomu, že mi výrazně chybí Tapatalk, na kterém bylo prohlížení fóra velice pohodlné. Momentálně tedy víceméně sleduji pouze toto vlákno.

0 Citovat

toto nove forum nie je moja salka kavy - je moderne, ale vizualny dojem ide na ukor funkcionality. no snad si zvyknem :)

na co si nezvyknem urcite, je vyhladavanie. je uplne tragicke - niekedy mi po zadani stringu vyplulo zoznam tem, ktore ho obsahovali, ja som si ich pootvaral a nasiel to, co som hladal. teraz vyskakuje dropdown s menom temy, ale uz nie s informaciou, kedy bol pisany posl. prispevok, kolko prispevkov obsahuje atd takze clovek ide nablind a otvara stare zbytocne temy, kym nieco najde. + ten string treba pisat furt znova a znova. toto treba zlepsit.

0 Citovat
mato napsal(a):

toto nove forum nie je moja salka kavy - je moderne, ale vizualny dojem ide na ukor funkcionality. no snad si zvyknem :)

na co si nezvyknem urcite, je vyhladavanie. je uplne tragicke - niekedy mi po zadani stringu vyplulo zoznam tem, ktore ho obsahovali, ja som si ich pootvaral a nasiel to, co som hladal. teraz vyskakuje dropdown s menom temy, ale uz nie s informaciou, kedy bol pisany posl. prispevok, kolko prispevkov obsahuje atd takze clovek ide nablind a otvara stare zbytocne temy, kym nieco najde. + ten string treba pisat furt znova a znova. toto treba zlepsit.

@mato: Ahoj, na vyhledávání zrovna teď pracujeme, co nejdřív vyndáme ven lepší verzi :)
@lma: Díky za zpětnou vazbu! :) Když narazíš v průvodci na něco, o čem víš, že by se mělo opravit nebo zlepšit, tak můžeš použít tlačítko dole (pošli návrh na úpravu). Jinak vkládání příloh ve fóru přibude, stejně tak posílání zpráv a další věci, které vám ještě dlužíme.
@ostatni: Díky moc za hlášení těch bugů jako napr. překrývání textu avatarem. Postupně to opravujeme, snad už brzy budeme mít většinu kombinací os/prohlížeč odladěné.

0 Citovat
David Eiselt napsal(a):

Vyděržaj pioněr. :-) Už už se to tam sype. Nejdřív jen musíme podchytit bugy ze starších operačních systémů, ty jsou krizové.

To je odpověď na koho?

0 Citovat

Možná jsem to tu už psal. Když dávám odpovědět s citací v dlouhém vláknu, chybí zascrollování na formulář s odpovědí. Teď jsem odpověděl v dlouhém vláknu o Islandu a neznalý návštěvník by si myslel, že je to tlačítko rozbité, protože na kliknutí nebyla žádná odezva. Stačilo by přidat [a name="form"] nad formulář.

0 Citovat

Teraz som si všimol, že popis "1 odpovědí" pri novovytvorenom vlákne je dosť mätúci. Vyzerá to, ako by na položenú otázku už niekto odpovedal, ale reálne je tá 1 odpoveď iba samotná otázka / prvý príspevok vlákna. Logickejšie by to bolo počítať od 0 - "Žiadna odpoveď, 1 odpoveď...".

0 Citovat

souhlas... Také jsem hledal ty odpovědi:-)

0 Citovat

ako som uz pisal skor, ono su to skor prispevky, a nie odpovede, ale zostava to nevyslysane. To by potom kazdy priespevok musela byt odpoved na nejaku otazku, co logicky nie je.

0 Citovat

ja by som to forum switchol naspat...ani SZ nejde...obrazky, linky

1 Citovat

Jsem asi blbej, ale jak muzu nastavit jinej nick, nez co mi system pridelil podle emailu? rad se podelim o zkusenosti s kdecim, ale obcas clovek nechce diskutovat pod svym jmenem :)

0 Citovat

Upravit můj profil --> a jak máš jméno a pod tím " popiš se jednou větou " tak na to klikni a zobrazí se ti formulář i s jménem a tam si to můžeš vymazat/přepsat apod...

0 Citovat

Nepovedlo se mi najít "připomínky" mimo diskuzi - tak zkusím sem: nebylo by zase možné, aby se neaktuální / neplatné akce označovali jako neplatné?
Např. ta Kuba... Zrovna jsem to chtěl jít koupit :/ a už to nefachá.

0 Citovat

tam by som mozno navrhol nejaky feedback/button na oznacenie akcie od uzivatelov ze je neaktualna, kedze chapem, ze sa neda zo strany autorov vsetko checkovat

0 Citovat

Mozno to uz bolo spominane, ale rss feed na forum Je? Bude? Pripadne nahlad posledneho prispevku

0 Citovat

Do redesignu jsem na forum chodil denně, četl jsem téměř všechny příspěvky. Po změně systému jsem tady byl tak 3x a nikdy jsem nepřečetl víc jak 3 vlákna. Co to je za hovadinu, že po kliknutí na název vlákna to skočí na poslední příspěvek (a já pak jako idiot listuju 3 stránky zpátky a nahoru). Co to je za hovadinu že neexistuje odkaz na "nepřečtené příspěvky", takže pokud do sem přijdu za 2 dny, tak jak idiot musím listovat každým vláknem nahoru a procházet, co jsem četl a co ne...
Pokud jsem přehlédl funkce, které toto řeší, tak se omlouvám. Na první pohled to tady ale nevidím.

0 Citovat

Když tady tak krásně ta daná osoba nám zaspamovala forum, bude to tlačítko na přečtení daného tématu, aníž bych do toho musel chodit a " přečíst si " to....

0 Citovat

Nejdůležitější novinky za posledních pár dní:
- možnost smazání/editace příspěvku (ještě ladíme),
- možnost „sledovat téma“ a kdykoliv se objeví nový komentář, objeví se info v panelu,
- stejná informace o nových komentářích se objeví u „mých témat“ (ještě ladíme),
- nové komentáře nyní svítí dokud je nepřečtete,
- možnost označit celé fórum za přečtené (doporučuji nyní použít všem, kdo jsou na fóru registrovaní více jak rok - máme limity, proto se u starých témat zobrazují někdy všechny komentáře jako nové),
- klikací první položka v menu, není nutné používat submenu,
- opravy na starších operačních systémech (mobil), které bránily v používání webu,
- oprava hlídače v Chromu (verze 1.0.9),
- vyladění funkcionality výběru zpátečního data u vyhledávače letenek (datum odletu + týden),
- a jiné drobnosti, kterých máme na seznamu stále dost.

Zpětné vazby z tohoto fóra i „žárovky“ stále sbíráme-monitorujeme-zpracováváme a celý web i nadále optimalizujeme. :-)

rsaf: pokud jsi na aktuálních tématech, je logický princip tě hodit přímo na konec (tedy aktuální komentáře) diskuze. Je pravda, že bychom tě měli hodit na „první nepřečtený komentář“, nikoliv poslední (to-do list).

0