Nové Cestujlevne.com – vaše připomínky k diskuzi :)

Založil David Eiselt před 6 měs ve fóru Cestujlevne.com

uz to tu urcite bolo, ale dalo by sa na neaktivne akcie davat ten vodoznak ako to bolo v starej verzii ? (tipnem si reklama ale aj tak ;)

Možná se to už řešilo, ale mám dvě připomínky k vyhledávání letenek:

- přímo z homepage není možné zadat multicity, nebo jsem nepřišel na to jak... Musím něco vyhledat a pak to změnit na stránce výsledků.

- už dlouho mě prudí, že ani výpis ani filtr nereflektují počty přestupů na zpáteční cestě. Můžu mít let třeba PRG-AMS-SHA a zpáteční SHA-PEK-AMS-PRG ale pořád se to zobrazuje jako "1 přestup", filtr na 1 přestup to taky nevyfiltruje... a já musím jako blázen rozklikávat všechny varianty, protože je mezi nimi za velmi podobnou cenu možná zpátečka SHA-AMS-PRG.

Bug se smajlíkem opravíme, předložku „na“ nastavíme na obsah. Díky za tipy.

Vodoznak je složitější, většina akcí na webu neplatí a mít vodoznak u všech 2000+ akcí, tak sem snad ani nikdo nepřijde, protože tu už nic není. Tipy slouží jako inspirace, proto, pokud tě cena zaujala, není pro tebe stěžejní jen to, že jde nebo nejde nyní koupit, ale i to, jakým způsobem cena vznikla a zda bude pravděpodobnost další akce a kdy. Neaktuální verzi využíváme pak jen u „dnešních“ akcí. Pokud akce setrvá do druhého dne, neoznačujeme ji.

Vyhledání multi-city z homepage jde (2 cesty), víc přidáme. Co se týče filtru v samotném procesu hledání, to už ovlivňují Student Agency. Je tam chyb a nedodělků podstatně více, teď ale pracují na jednom zdokonalení v závislosti na vývoji trhu. Uvidíme, jak na tom budou – časově jsou dost pomalejší, jak my :)

V mobilní verzi bych uvítal, kdyby se u odkazu na nákup letenek odkud - kam a červeným tlačítkem "Vyhledej letenky" také zobrazovala informace typu "Zpáteční letenka Na Prosinec 0 přestupů 1 hodinu letu". Nyní tam není. Díky :)

Nedaří se mi editovat příspěvek. Vždy když ho chci editovat, tak se tlačítko změní na odesílám, ale nic se neděje. Po refreshi stránky příspěvek není změněný. Mac OS Sierra + Safari. Stejné chování jsem viděl na iPadu.

to můžu potvrdit i na iPhonu... podařilo se mi to včera asi až na pátej pokus

Poprosil bych přidat možnost zobrazit si pouze nepřečtené témata.

Jak přesně fungují ty soukromé zprávy? Jednu jsem tam ráno měl, odpovědel jsem, před chvílí jsem chtěl (z jiného počítače) něco doplnit a není tam ani ten dotaz ani moje odpovědi. Je možné, že to odstranil tazatel? Nebo to najdu jen na tom původním počítači?

Druhá věc - pokud jsem poslal odpověď na soukromou zprávu, tak se mi zobrazila, až když jsem nechal obnovit stránku (Win7+aktuální Firefox). Jinak to vypadalo, že tam nic není.

Tak ověřeno - konverzace v osobních zprávách je vidět jen na jednom počítači, na druhém ne...

Tohle je nějaký divný. Oba prohlížeče stejný, nebo na kterým nevidíš ty své zprávy?

Vidím to na W8.1 + FF55, na macOS a Safari vidím zprávové rozhraní, ale ne zprávy (včera jsem neviděl, dnes jsem to ještě nezkoušel, doma budu až večer). Na iphone to nefunguje vůbec.

Přihlášení a registrace