Ahoj, dnes (21.3.2017) jsme rozeběhli nový web. Mimo akčních letenek a fóra přinášíme:průvodce destinacemiprůvodce letištiprůvodce aerolinkamiPozději pak pár dalších nápadů, viz administrace ;)Uvítám vaše podněty i  nápady na vylepšení. Pojďme prostě diskutovat nad novým webem. Dost jsme toho díky vám na beta verzi odladili, najdeme další věci i na ostré verzi? .

Nové Cestujlevne.com – vaše připomínky k diskuzi :)

Založil ve fóru Cestujlevne.com

Nevím, zda se to tu už probíralo, těch 36 stránek nemám chuť číst :) Nicméně viz screenshot - neodpovídá údaj o poslední reakci na homepage fóra a realita.


Vysvětlení 1: divná programátorská chyba

Vysvětlení 2: existuje tajné subfórum jen pro vyvolené, které ale programátoři vyzradili právě tím posledním příspěvkem :)

Vysvětlení 3: jsem debil a něco jsem nepochopil


V případě vysvětlení 2 bych rád za odměnu dovnitř :)


cestujlevne.jpg

0 Citovat

Ze bych byl v tajnem fore a ani o tom nevim? 😃 toto se mi stavalo pred updatem a stacilo refresh stranky a vse v poho bylo. 

0 Citovat

koukal jsem na to a nestihl, dřív založil nové vlákno Lukáš a vše naskočilo jak mělo. Čímž nic nezpochybňuji, je to bug a musíme ho odhalit.

0 Citovat

David Eiselt napsal(a):

Po kliknutí na Má témata – máš tam nějaké nepřečtené odpovědi? Pokud ano, tak je někde chyba... Pokud ne, je to v pořádku. Nemá to ukazovat počet tvých založených témat, ale počet nepřečtených odpovědí. Když se dívám, máš těch 5 témat založených https://www.cestujlevne.com/cest...477/temata


To je tiež trochu divná logika, žeby to tak malo fungovať :D Každopádne potom ok, ale evidentne do teraz to fungovalo tak, že sa zobrazoval ten počet tém (teda u mňa 5), viz. potvrdil to i Roiman4

0 Citovat

Zdravím,

asi jsem špatně hledal...nebo nenašel. Postrádám u cestovatelských průvodců informace k  mobilnímu internetu v zahraničí. V EU je to OK, ale mimo EU je to už problém. Já jsem bez netu v pasti.  Byla by to dobrá vychytávka. Nemusel bych složitě hledat jinde. díky Roman

0 Citovat

S mobilem, zásuvkami a wifi jsme začali trochu později. Takže půlka průvodce tohle potřebuje doplnit. Jinak je to v sekci Na co si dát pozor, přejmenujeme.

0 Citovat

Např. USA...informace, jak získat simku je pro mne úplně mimo. Postrádám cenu, návod atd. Tady je prostor pro zlepšení.

R.

0 Citovat

David Eiselt napsal(a):

koukal jsem na to a nestihl, dřív založil nové vlákno Lukáš a vše naskočilo jak mělo. Čímž nic nezpochybňuji, je to bug a musíme ho odhalit.

Teď zrovna ten bug zase je. Mám pocit, že se tam kopíruje informace z řádku podtím, tedy z "Hledám letenku"

0 Citovat

Nevím zda se to děje jen mně a jen na mobilu, ale nemůžu načíst starší komentáře u článků. Všiml jsem si toho u včerejší akce, ale pak jsem zjistil, že to mám takhle u všech článků, kde je více komentářů. Pokud se to tu už řešilo, tak se omlouvám, ale nečetl jsem to tu celé.

0 Citovat

Díky, nejede to ani na desktopu, sekne se to na 50. Opravíme.

0 Citovat

Hoši, ten spam už je sakra otravný. Nebude řešením všechny nově registrované členy schválit adminem po emailové verifikaci? Všechny podezřelé emailové adresy nepouštět do registrace. Nevím kolik je denně nových registrací, ale tipuji že asi tolik jako spam příspěvků, se kterými je také dosti práce

0 Citovat

Řešení to nebude, viz poslední varunkumarji0087@gmail.com prostě nemáme šanci odhalit. Jasně, pokud jde do fronty dgdfgdfgdgdg@yopmail.com, tak ok... Ale ten se nám odchytí a smaže.

Tohle nejsou už klasičtí zbloudilí roboti co spamují kde je volno, ty spráskáme hned.

Situace se ale celkem uklidnila po Korei, tak uvidíme co se bude díl dál. Fakt se nechceme zase týdny zaseknout jen na úplné eliminaci spamu.

0 Citovat

Porad mi nejdou nacitat osobni zpravy , je to zrejme sice nove upraveno , ale bohuzel mi to pise , ze osobni zpravy nejsou na tomto zarizeni podporovany , takze se dopredu omlouvam , ze neodepisuju

0 Citovat

Další z řady programátorských hloupostí. Možná, že je to má profesní deformace, ale vážně testujete na produkci? Protože po tom, co jsem tu už viděl, mi to tak připadá. Takovéhle chyby přeci nemohou projít testy.

Jenom tak čistě pro zajímavost - která společnost to tady programuje? :))


shot.png

0 Citovat

,O nová' znamená,  že je to sice nová věc, ale má nulový přínos, nic nového se nedozvíš. Už to chápeš? 😁😉

0 Citovat

Mandarinka napsal(a):

,O nová' znamená,  že je to sice nová věc, ale má nulový přínos, nic nového se nedozvíš. Už to chápeš? 😁😉


Neco jako kdyz Mikir napise do vlakna o Ryanairu :-D  (nutno brat s nadsazkou :-))

0 Citovat

Pro zmenu mi zmizela moznost se odhlasit ... zatim nemam moznost se treba mrknout jestli na windows 10 neco jde normalne jak ma ,.,ale na viste ani na xp mi to tady asi fungovat uz nebude ,,zalozit tema mi nejde , osobni zpravy cist nemuzu a ted uz se nemuzu ani odhlasit -)) to uz je skorto jako IT od Ryanairu ,, dneska to zase byla fuska ale to patri jinam

0 Citovat

Tak kdyz prepnu na firefox na stejnem pc tak nejsem prihlaseny ,muzu se prihlasit i odhlasit ovsem v Google Chrome jsem stale prihlaseny a listu na odhlaseni nemam , osobni zpravy nejsou prodporovany ani na firefoxu, nove tema mi ve firefoxu taky jde vytvorit  tak jen ty osobni zpravy  nejdou

0 Citovat

Odhlášení máš v levém dolním rohu v administraci. Je to textový link, není důvod aby se ti nenačetl.

0 Citovat

Tie mapy s precestovanými krajinami, co su v profiloch... nechcete to spravit nejak interaktivne, napr. ze pri prechode mysou sa zobrazi nazov krajiny (mozno aj s nejakym zakladnym info o nej, rozloha, obyvatelia, mena atd. alebo tak)? Lebo takto to je mozno pekne graficky, ale informacna hodnota je "polovicna" (v afrike fakt tak polku krajin z hlavy nedavam na slepej mape)

0 Citovat

Jo, to je dobry ulet nebot 4 nove prispevky znamena 5...

 jinak SZ jedou nebo ne? Porad se donich nemuzu dostat. A jinak pro jistotu mi to pise na iPhonu, ze nemam zadnou zpravu a na Win 10 mi to ukazuje 1 novou...

0 Citovat

Profil přinese update, je to provizorní záležitost. Sama mapa o sobě není moc cool a tak jen dočasně zabírá prázdné místo.

Odpovědi byly nezdařilý fix, kdy řešíme nové téma vs. počet odpovědí... (1 odpověď - 2 nové).

SZ fungují, jsou omezeny pouze šířkou displeje a na Mikirův počítač :) mobilní verze bude spuštěna cca do 2 týdnů.

0 Citovat

@ David Eiselt Bohuzel tam tu caru a text pro odhlaseni nemam , alespon ne kdyz se prihlasim pres Google Chrome pres nej zustavam stale prihlaseny , kdyz zmenim, na stejnem pc na Firefox tak prihlaseny nejsem a kdyz se prihlasim tak tam tu caru a text na odhlaseni mam , predtim to nedelalo ...

0 Citovat

Aha, ok beru na vědomí a předám dál.

Přihlášení se pamatuje v rámci prohlížeče, nikoliv počítače.

0 Citovat

@David Eisel uznavam, ze mam zastaralou techniku a ze jsem pocitacovy analfabet , ale skutecne se vase stranky v prohlizeci Gogle Chrome chovaji podivne, uz podruhe se mi stalo , ze se stranka otevrela pres cely monitror a neslo udelat nic jineho, nez vyrvat baterku , kdyby chyba byla na me strane ,tak se mi tohle bude dit i jinde , obcas nejake chybky registruju , mam antivir Kaspersky a ten je dost silny , ale to co se deje v posledni dobe tady ,nema obdoby , uprimne si myslim , ze nekdy mene je vice , stare cestuj levne fungovalo skvele , byla i lepsi orientace , uroven fora byla mnohem lepsi , , vsiml jsem si ,. ze stale vic se meni skladba prispivatelu , puvodni co sem chodili drive pisou cim dal mene , pravda asi jsou na cestach , ale neni to taky trosku tim ze cestujlevne ztraci pomalu ale jiste glanc ? Jak dlouho se uz pracuje na nove verzi ? Skutecne se to neda nejak zjednodusit ? Ja chapu, ze stranky musi nekdo zivit a ze samostatni zkuseni cestovatele to nebudou , kdo to zaplati, tak musi byt podpora tech co to plati , tim. to vede k modernimu trendu , jako maji jine podobne servry o cestovani a orientaci na jine slozeni klientely , budiz to se da i pochopit , ale proc nejsou plne funkcni stranky to uz je pochopitelne hure , omlouvam se za uprimnost chodim sem rad ,ale tyhle veci me zacinaji proste vadit a myslim , ze v tom nejsem jediny

0