Nové Cestujlevne.com – vaše připomínky k diskuzi :)

Napsal David Eiselt 2017-03-22T20:29:47+01:00 ve fóru Cestujlevne.com

Myslím toto, do teraz som tam mal číslo 5 - čo aj sedí s výpisom po kliknutí na to.

A ešte jedna vec v /cms/mapa nejak nerozumiem prečo je tam obrázok tvojej mapy. Je to trochu mätúce, skôr by tam mala byť moja. Chápem, že tam nie je na to veľa priestoru, ale nejak by sa to malo vyriešiť.

screenshot-1.png

Jo, tak toto mi sviti na nule od zacatku nove verze teze. 

Po kliknutí na Má témata – máš tam nějaké nepřečtené odpovědi? Pokud ano, tak je někde chyba... Pokud ne, je to v pořádku. Nemá to ukazovat počet tvých založených témat, ale počet nepřečtených odpovědí. Když se dívám, máš těch 5 témat založených https://www.cestujlevne.com/cest...477/temata

Defaultní obrázek je fakt divnej, nevěděl jsem, že zůstane :)

Mobilní verze cms a chatu vyřešena. Teď ji jen nakódovat a bude klid.

Nevím, zda se to tu už probíralo, těch 36 stránek nemám chuť číst :) Nicméně viz screenshot - neodpovídá údaj o poslední reakci na homepage fóra a realita.

Vysvětlení 1: divná programátorská chyba

Vysvětlení 2: existuje tajné subfórum jen pro vyvolené, které ale programátoři vyzradili právě tím posledním příspěvkem :)

Vysvětlení 3: jsem debil a něco jsem nepochopil

V případě vysvětlení 2 bych rád za odměnu dovnitř :)

cestujlevne.jpg

Ze bych byl v tajnem fore a ani o tom nevim? 😃 toto se mi stavalo pred updatem a stacilo refresh stranky a vse v poho bylo. 

koukal jsem na to a nestihl, dřív založil nové vlákno Lukáš a vše naskočilo jak mělo. Čímž nic nezpochybňuji, je to bug a musíme ho odhalit.

David Eiselt napsal(a):

Po kliknutí na Má témata – máš tam nějaké nepřečtené odpovědi? Pokud ano, tak je někde chyba... Pokud ne, je to v pořádku. Nemá to ukazovat počet tvých založených témat, ale počet nepřečtených odpovědí. Když se dívám, máš těch 5 témat založených https://www.cestujlevne.com/cest...477/temata

To je tiež trochu divná logika, žeby to tak malo fungovať :D Každopádne potom ok, ale evidentne do teraz to fungovalo tak, že sa zobrazoval ten počet tém (teda u mňa 5), viz. potvrdil to i Roiman4

Zdravím,

asi jsem špatně hledal...nebo nenašel. Postrádám u cestovatelských průvodců informace k  mobilnímu internetu v zahraničí. V EU je to OK, ale mimo EU je to už problém. Já jsem bez netu v pasti.  Byla by to dobrá vychytávka. Nemusel bych složitě hledat jinde. díky Roman

S mobilem, zásuvkami a wifi jsme začali trochu později. Takže půlka průvodce tohle potřebuje doplnit. Jinak je to v sekci Na co si dát pozor, přejmenujeme.

Např. USA...informace, jak získat simku je pro mne úplně mimo. Postrádám cenu, návod atd. Tady je prostor pro zlepšení.

R.

David Eiselt napsal(a):

koukal jsem na to a nestihl, dřív založil nové vlákno Lukáš a vše naskočilo jak mělo. Čímž nic nezpochybňuji, je to bug a musíme ho odhalit.

Teď zrovna ten bug zase je. Mám pocit, že se tam kopíruje informace z řádku podtím, tedy z "Hledám letenku"

Nevím zda se to děje jen mně a jen na mobilu, ale nemůžu načíst starší komentáře u článků. Všiml jsem si toho u včerejší akce, ale pak jsem zjistil, že to mám takhle u všech článků, kde je více komentářů. Pokud se to tu už řešilo, tak se omlouvám, ale nečetl jsem to tu celé.

Díky, nejede to ani na desktopu, sekne se to na 50. Opravíme.

Hoši, ten spam už je sakra otravný. Nebude řešením všechny nově registrované členy schválit adminem po emailové verifikaci? Všechny podezřelé emailové adresy nepouštět do registrace. Nevím kolik je denně nových registrací, ale tipuji že asi tolik jako spam příspěvků, se kterými je také dosti práce

Řešení to nebude, viz poslední varunkumarji0087@gmail.com prostě nemáme šanci odhalit. Jasně, pokud jde do fronty dgdfgdfgdgdg@yopmail.com, tak ok... Ale ten se nám odchytí a smaže.

Tohle nejsou už klasičtí zbloudilí roboti co spamují kde je volno, ty spráskáme hned.

Situace se ale celkem uklidnila po Korei, tak uvidíme co se bude díl dál. Fakt se nechceme zase týdny zaseknout jen na úplné eliminaci spamu.

Jak mohu pridat prispevek na spolucestovaele?

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!