Ahoj, dnes (21.3.2017) jsme rozeběhli nový web. Mimo akčních letenek a fóra přinášíme:průvodce destinacemiprůvodce letištiprůvodce aerolinkamiPozději pak pár dalších nápadů, viz administrace ;)Uvítám vaše podněty i  nápady na vylepšení. Pojďme prostě diskutovat nad novým webem. Dost jsme toho díky vám na beta verzi odladili, najdeme další věci i na ostré verzi? .

Nové Cestujlevne.com – vaše připomínky k diskuzi :)

Založil ve fóru Cestujlevne.com

Děje si tak i teď opakovaně? Zkouším si avatar měnit všemi způsoby a bez problémů.

0 Citovat

Hm... už ne, tak jsem měla asi fakt smůlu.

0 Citovat

Ale náhodou, moc Vám to na něm sluší.

0 Citovat

Když dám ve fóru do příspěvku odkaz, nacpe se mi do něj středník. Dělá to jen u některých, momentálně se mi vložil za znak &. Nešlo by s tím prosím něco dělat?

0 Citovat

Určitě, už mě to taky provokuje. Nevěděl jsem, že to odkaz rozdělí u nás vložením středníku navíc.

0 Citovat

David Eiselt napsal(a):

Určitě, už mě to taky provokuje. Nevěděl jsem, že to odkaz rozdělí u nás vložením středníku navíc.

On to nejenom rozdělí, ale když to opravím, dá ho tam zase. :)

0 Citovat

Kacirska myslenka - neslo by vratit starsi CL ? Me porad prijde ze tohle byl strasnej krok zpatky a UX se neskutecne zhorsilo.. A to pominu fakt, ze se tu neda nic najit - z poslednich pikosek - zmizelo mi strankovani ve foru (na strance se seznamem prispevku) a pokud vyhledam prispevek, o kterem vim ze tu byl (klicova slova v nadpisu + v textu) tak mi to vraci akorat bordel..


Uprimne nevim o kolik ta posledni verze zdvihla traffic, nicmene pro stale uzivatele to rozhodne dlouhodobe nic neprineslo - a to jsem tomu dal docela dost casu abych si zvykl, stejne jako u predchozich verzi webu.. :(
0 Citovat

Co je dotazem hledání a jaký by měl být výsledek?

0 Citovat

Zkus si napr do searche hodit nazev tohohle threadu - "nové  cestuj" a koukni co ti to vyhleda.. :)

0 Citovat

Mně to teda vyhledá tenhle thread :D

0 Citovat

Kryštof Hájek napsal(a):

Mně to teda vyhledá tenhle thread :D

Při vyhledávání ze stránky fóra ano, ale jakmile nově otevřu CL a použiji search z titulní stránky, tak to vyhledá všechno možné... jestli teda kickass1 myslel tuto variantu?

0 Citovat

mirjur napsal(a):

Při vyhledávání ze stránky fóra ano, ale jakmile nově otevřu CL a použiji search z titulní stránky, tak to vyhledá všechno možné... jestli teda kickass1 myslel tuto variantu?


Yes sir..
0 Citovat

Nefunguje mi (Chrome, Firefox) strankovani diskuzi. Tzn. kdyz si vezmu tema treba Cestopisy vidim prvni stranku a dalsi stranky (2,3,4...) uz nevidim a musim vyuzivat fci vyhledat.

0 Citovat

L_K napsal(a):

Nefunguje mi (Chrome, Firefox) strankovani diskuzi. Tzn. kdyz si vezmu tema treba Cestopisy vidim prvni stranku a dalsi stranky (2,3,4...) uz nevidim a musim vyuzivat fci vyhledat.


ani mne

0 Citovat

Ahá, vidím :) tak tohle tam nebylo od počátku...

0 Citovat

Prosím o úpravu SQL dotazu, který hledá nejnovější diskuse na úvodní stránce, aby vynechal diskusi Slevy na booking. Je to triviální úprava. Trochu klesne motivace tapetářů a nás nebude otravovat.

0 Citovat

OK, něco s tím vyvedeme.

0 Citovat

Hlavně aby se pak vůbec ještě dala najít... využívám ji docela často.

0 Citovat

Klidně ať je ve svém fóru, plus hledání. Ale nezaslouží si být na hlavní stránce.

0 Citovat

Hledám letenky do nějaké konkrétní destinace a na konkrétní datum, viz. např.:

https://imgup.cz/images/2018/07/15/cl.png


Chci prověřit víc míst odletu a musím pokaždé všechno zadávat znovu. Dělám někde chybu ? Díky. 


Mimochodem, nechápu ceny British Airways:


MXP - LHR - SEZ - 15200 Kč, vč. odbavenýho zavazadla

LHR - SEZ - 16500 Kč, v ceně pouze příruční


Asi ten přímej spoj obsluhuje nějaký hezčí letadlo ? :-) Tak do detailu jsem to neprověřoval.

0 Citovat

kajamarik723 napsal(a):

Mimochodem, nechápu ceny British Airways:


MXP - LHR - SEZ - 15200 Kč, vč. odbavenýho zavazadla

LHR - SEZ - 16500 Kč, v ceně pouze příruční

Přímý let si mohou dovolit prodávat dráž než let s přestupem.

0 Citovat

Spoj LHR-SEZ operuje identické letadlo jako při trasování MXP-LHR-SEZ ;) Cenotvorba letenek je alchymie a opravdu nezáleží jen na délce trasy, ale na spoustě dalších faktorů. Obecně přímé lety bývají dražší než lety s přestupem, protože jsou prostě pohodlnější. Ceny se navíc tvoří pro páry měst nehledě na přestupy. Pokud je na trase Londýn - Seychely větší poptávka než na trase Milán - Seychely, je logické, že lety budou dražší, i když z Milána ve finále poletíte stejným letadlem.

Prověřit můžete maximálně dvě místa odletů najednou - čím větší počet, tím nepřesnější výsledky, proto jen takhle, viz odkaz: https://bit.ly/2mkvfri

0 Citovat

Nešlo by něco udělat s filtrováním letů ve "vašem" vyhledávači??? 

Když do filtru zadám 1 PŘESTUP  tak to ukáže lety s jedním přestupem pouze na cestě tam, ale zpátky ta filtrace z nějakého důvodu nefunguje a jsou tam lety s 2 i více přestupy.

0 Citovat

kajamarik723 napsal(a):

Hledám letenky do nějaké konkrétní destinace a na konkrétní datum, viz. např.:

https://imgup.cz/images/2018/07/15/cl.png

Prosím o info na kterém počítači s operačním systémem a co je to za prohlížeč. Takhle se to chovat nemá, něco je špatně. Díky.

0 Citovat

David Eiselt napsal(a):

Prosím o info na kterém počítači s operačním systémem a co je to za prohlížeč. Takhle se to chovat nemá, něco je špatně. Díky.


Chyba byla u mně, nevšiml jsem si aktivního dolňku Ghostery v anonymním režimu - po jeho deaktivaci vše ok.  Omlouvám se za planej poplach.


Ad cena letenek s BA, díky za vysvětlení, ten přímej let mně taky napadl, je pravda, že kdyby něco lítalo třeba z Brna rovnou na Seychelly :-D Tak bych si taky připlatil :-)

0