Ahoj, dnes (21.3.2017) jsme rozeběhli nový web. Mimo akčních letenek a fóra přinášíme:průvodce destinacemiprůvodce letištiprůvodce aerolinkamiPozději pak pár dalších nápadů, viz administrace ;)Uvítám vaše podněty i  nápady na vylepšení. Pojďme prostě diskutovat nad novým webem. Dost jsme toho díky vám na beta verzi odladili, najdeme další věci i na ostré verzi? .

Nové Cestujlevne.com – vaše připomínky k diskuzi :)

Založil ve fóru Cestujlevne.com

Taky jsem byl ráno odhlášený.

0 Citovat

… protoze vy, co v noci spite a nelezete na CL, jste prosvihli udrzbu/odstaveni serveru 😉 Myslim, ze nas to odhlasilo vsechny. 

0 Citovat

Prosim Vás, naveďte mne kde mohu zadat nové téma? Ne příspěvek, ale diskusní téma. Díky moc!

0 Citovat

Z hlavní stránky fóra (https://www.cestujlevne.com/diskuze/) si vyberte tematicky příslušné vlákno a klikněte na "Založit nové téma".



bez-nazvu.png

0 Citovat

A hlavně vymyslet unikátní název, aby CML nenašlo podobné téma. Jinak je přidáte komentář do nabízeného tématu.

0 Citovat

Dotaz, jak jsou vyřešené v průvodcích ty měny ? Čtu si o FAE a nahoře mi to ukazuje kurz eura ikdyž místní měna je DKK, tak zdali se to dá nějak překlikat nebo je jen pár měn v "převodu" a u zbylých je neutrální měna € ? Dík.   

0 Citovat

Je to tak, že v adminu bylo chybně nastaveno euro  :) už je opraveno.

0 Citovat

U cestopisů mi chybí prolinkování mezi jednotlivými díly. Sice můžu zadat a vybrat výpravu, ale není to zatím nijak využito. Postrádám navigaci mezi jednotlivými díly.

0 Citovat

V cestopisu je možné promocí klávesové zkratky vytvořit odkaz, ale po uložení se ztratí. Prolinkoval jsem odkazy na jednotlivé traily a jsou pryč :-(

0 Citovat

Je mozne neako vymyslet aby mi zablikala nova sukromna sprava ked len prezeram forum?

Bo vzdy ked chcem skontrolovat spravy musim ist do moje cestujlevne, potom kliknut zvlast na spravy a az vtedy vidim nove spravy

0 Citovat

Prestali sa zobrazovať posledné témy vo fóre



bug.png

0 Citovat

baca12 napsal(a):

Je mozne neako vymyslet aby mi zablikala nova sukromna sprava ked len prezeram forum?

Bo vzdy ked chcem skontrolovat spravy musim ist do moje cestujlevne, potom kliknut zvlast na spravy a az vtedy vidim nove spravy

Přidán odkaz na menších rozlišeních (mobil).

0 Citovat

Nově lze nastavit defaultní volbu mezi CZK / EUR, která tak změní výpis akčních letenek. Volba v profilu.

Pokud by snad někdo potřeboval přidat jiné měny, není problém.

0 Citovat

Kilecko napsal(a):

ine meny ani nie, ale bolo by fajn keby sa volba v profile vztahovala aj na kurzove prepocty mien v destinaciach v "penize a ceny"

0 Citovat

Pravda, tam by neměl být problém.

0 Citovat

neviem co ste robili, ale dodrbali ste profilove fotky. kazda je zmenesena na cca 120px

0 Citovat

cizy napsal(a):

neviem co ste robili, ale dodrbali ste profilove fotky. kazda je zmenesena na cca 120px

Kde konkrétně máš na mysli?

0 Citovat

Keď už máme možnosť prepnúť menu(€, kč) v profile nebolo by možné posielať v emailových notifikáciách taktiež zvolenú možnosť?

0 Citovat

Něco se změnilo. Dřív když jsem přidal příspěvek do fóra nebo jinam a vrátil jsem se na úvodní přehled, automaticky se provedl refresh stránky, takže u daného vlákna jsem byl uveden jako poslední přispěvatel a vlákno se přesunulo na vrchol témat. Teď se po návratu s přehledem nic neděje - aby se aktualizoval, musím stránku znovu ručně načíst. Čím by to mohlo být? Pozoruju to asi tak 14 dní...

0 Citovat

Tomáš Brzek napsal(a):

Kde konkrétně máš na mysli?


vsade. mal som nahratu prof. fotku v rozliseni povedzme 600x600 a teraz pozeram, ze je cela rozrastrovana, a nie iba u mna ale komplet u vsetkych. tak ze teda asi bol nejaky update a sa to dodrbalo. uploadol som novu, ale opat to iste. fotka je resiznuta na 120x120px.


vid:

https://www.cestujlevne.com/obra...-26894.jpg


https://www.cestujlevne.com/obra...2-5311.jpg


a tak je ot u kazdeho. nie ze by to bol nejaky extra problem, ale ked clovek denne robi s grafikou, tak ho to sere :D
0 Citovat

Keďže sú tu ikonky 40x40 tak to práveže mali zmenšiť ešte viac :D 

0 Citovat

tu nie, ale v profile to je 110x110px. taky mirjur to ma resiznute na 72px a potom interpolovane na 110.

0 Citovat

mirjur napsal(a):

Něco se změnilo. Dřív když jsem přidal příspěvek do fóra nebo jinam a vrátil jsem se na úvodní přehled, automaticky se provedl refresh stránky, takže u daného vlákna jsem byl uveden jako poslední přispěvatel a vlákno se přesunulo na vrchol témat. Teď se po návratu s přehledem nic neděje - aby se aktualizoval, musím stránku znovu ručně načíst. Čím by to mohlo být? Pozoruju to asi tak 14 dní...

Mám to úplně stejně. A taky nespolupracují Android a Apple, ale to už dlouho době,  přečtené příspěvky třeba na telefonu Samsung  se ukazují na Ipadu jak nepřečtené.

0 Citovat

Tyhle problémy máte kontinuálně? To vypadá na cache.

edit: odešleš komentář a stiskneš „šipku zpět“? Takové chování je dané prohlížečem, tzn. normální. Pokud využiješ pro návrat odkaz zde „Zpět na fórum“, bude vše fungovat jak má.

0 Citovat

vyzkouším

No, je to trochu jinak, Davide. "Zpět na fórum" mě nehodí zpět na úvodní stránku s přehledem všech témat (všech typů), ale jen do fóra. Tam jsem se opravdu objevil jako poslední přispěvatel a vlákno se zařadilo nahoru. Ale já všechno edituji z hlavní stránky, ne z fóra, a chci se vracet na hlavní stránku. A ano, používám k tomu šipku zpět. A jestli to, že automatické neaktualizování je normální, pak je to normální asi jen posledních 14 dní, protože předtím se i ta hlavní stránka po návratu automaticky zaktualizovala.

0