Ahoj, dnes (21.3.2017) jsme rozeběhli nový web. Mimo akčních letenek a fóra přinášíme:průvodce destinacemiprůvodce letištiprůvodce aerolinkamiPozději pak pár dalších nápadů, viz administrace ;)Uvítám vaše podněty i  nápady na vylepšení. Pojďme prostě diskutovat nad novým webem. Dost jsme toho díky vám na beta verzi odladili, najdeme další věci i na ostré verzi? .

Nové Cestujlevne.com – vaše připomínky k diskuzi :)

Založil ve fóru Cestujlevne.com

@mikir: Je to tak, na konkurenčních webech je těch vyloženě low cost nabídek poslední dobou mnohem víc.

0 Citovat

No hele, kdyby bylo co publikovat, tak publikujeme. Ale dávat jeden termin od utery pulnoc do ctvrtka 6:00 ráno s 3 místy za 500,- nam teda smysl vubec nedava.

 

sledujeme vse, konkurenci taky. Kdyby cokoliv stalo za to, tak to odpublikujeme a pomuzeme nasim pruvodcum. Ale proste neni nic logickeho poslednich par mesicu.

4 Citovat

Je to poslední dobou těžké, snažíme se hledat i low-cost nabídky, ale valná většina těch, které jsou na konkurenčních webech, nám přijdou reálně těžko uchopitelné. Většinou se jedná o pár míst, případně na zvláštní termíny typu pondělí večer-středa ráno.

Navíc je nás teď o jednoho méně, všechno leží na Davidovi, protože já si rajzuju po světě, aby mohly vznikat noví průvodci :D 

Po návratu zkusím trochu šlapat i do low-cost nabídek, ale trojciferných cen tak, aby dávaly smysl, bude s největší pravděpodobností jen minimum.

4 Citovat

Možná už se to řešilo, ale nešlo by fórum zablokovat proti spamům? Je to otravné, když tam místo nových příspěvků skáčou blbosti od robotů.

2 Citovat

Chapu to,diky za odpoved ,je pravdou ze v cervnu od te druhe poloviny toho asi moc nebude ani z Vidne ,ani  Polsko nebude mit moc extra nabidky  On ani  kveten neni vuci  Praze priznivy Sam jsem ted letel radeji z Dublinu pres Goteborg za 13 euro a druhy den do Prahy za 15 euro ,nez bych  kupoval primo Prahu Ve stejnem duchu  me ceka cesta  zpet, kdy  Krakow jsem ulovil za 260 Kc z  Prahy a Dublin pak z Krakowa za 30 euro  

Ryanair sleduju prakticky denne  Casto mrknu i na Wizzair i kdyz v posledni dobe maji problemy podobneho charakteru jako ma easyJet Kdo nema ale tolik casu to sledovat, tak by jiste uvital  upoutavky techto levnejsich letu 

1 Citovat

Souhlas s Davidem a Kryštofem, ty nabídky opravdu většinou nejsou žádné terno, zejména co se termínů týká. Už jsem taky dlouho nic nekoupil... je to bída.

2 Citovat

Já bych třeba byla ráda i za nabídky pondělí-středa. Ne každej pracuje pondělí-pátek a má volný jenom víkendy :)

 

3 Citovat

Ja bych zase chtela vic nabidek z Nemecka Berlin, to je sama Viden. Kazdy ma specificke pozadavky, co by pro nej bylo lepsi…

0 Citovat

Berlin je realny az se Nemci vzpamatuji a prestanou pozadovat  po neockovanych testy To same je Italie,pochopitelne i Spanelsko nebo Portugalsko 

Z CR bych to az tak neresil kdyz staci antigen za 200 Kc i kdyz je to otrava,ovsem  treba z Irska je antigen za 35 euro a myslim,ze i jinde ze zahranici je treba za 20-25 euro a nevim,proc bych mel davat za zbytecnost castku za kterou si koupim letenku

2 Citovat

@mikir od 1.6. bude Nemecko bez testu na vstupu👍

0 Citovat

@Mandre je to nekde uz ofiko? Vcetne vlaku ? Jo uz to vidim ,skoda ze to nerekli driv ..tak ted jeste Taliani  a Spanele a Portugalci

0 Citovat

Zajimave,ze kdyz chci nahlasit posledni prispevek jako nevhodny ,tak ano ne skoci k prispevku vyse a do ignoru taky nejde uzivatele dat aby se ty nesmysly nezobrazovaly

2 Citovat

Konecne i Italie od zitrka bez omezeni

0 Citovat

Jeste to Portugalsko sakra🤷

0 Citovat

A Spanelsko taky ,myslim ze na prazdniny to vzdaji

0 Citovat

@mikir tak Španělsko ode dneska👍

0 Citovat

@mikir, Mandre: nespletli jste si vlákno? Pište to třeba do https://www.cestujlevne.com/mapa-covid19.

2 Citovat

:)

0 Citovat

Ono to vzniklo tim cemu by se CL melo venovat vic nez jen CK a all inclusive, tak se tam pripletlo to Nemecko atd 

0 Citovat

To fakt nový uživatel může poslat do jednoho topicu čtyři stejné spamy za sebou a pak jít do jiného topicu a udělat to samé?

0 Citovat

Někdy se mi na mobilu stane, že se jakoby formulář neodešle, tak jej písku znovu a je tu duplicita. API to nekontroluje.

0 Citovat

Úplně nový uživatel by se za tohle měl smazat. Ale máme to myslím nasazené jen pro zakládání témat.

0 Citovat

Je "vtipné", že je toto vlákno, kde se řeší mj. i to že by bylo dobré nasadit nějaké nástroje na omezení spamu, zasypané spamem.

4 Citovat

no nevím jestli je to vtipné. 

0 Citovat

@bugr: však to taky schválně píšu v uvozovkách, aby každému došlo, že to myslím ironicky a za vtipné to nepovažuju...

0