Ahoj, dnes (21.3.2017) jsme rozeběhli nový web. Mimo akčních letenek a fóra přinášíme:průvodce destinacemiprůvodce letištiprůvodce aerolinkamiPozději pak pár dalších nápadů, viz administrace ;)Uvítám vaše podněty i  nápady na vylepšení. Pojďme prostě diskutovat nad novým webem. Dost jsme toho díky vám na beta verzi odladili, najdeme další věci i na ostré verzi? .

Nové Cestujlevne.com – vaše připomínky k diskuzi :)

Založil ve fóru Cestujlevne.com

Taky se mi to děje. Dnes celý den nic až teď. Teda celý den v Thajsku.

0 Citovat

dotaz, po načtení vyskočí "souhlas...GDPR..." a jsou tam pouze dvě možnosti, buď souhlas, nebo spravovat možnosti

nešlo by přidat jedno tlačítko - "odmítnout vše" , ať nemusí člověk rolovat a vypínat "oprávněný zájem" přes spravování možností?

1 Citovat

Upraveno, nyní lze zavřít křížkem a možná kliknutím vedle (?). Jen netuším, jestli ta zpráva nebude otravovat při každém příchodu na web.

Tohle je bohužel krok ze strany EU, který nedává logický smysl a Google nám od 16. ledna hrozí penalizací, takže už nastal čas.

0 Citovat

Dobré ráno, připadám si fakt jak extrémně hloupá blondýna, ale mohl byste mi někdo poradit, jak založit nové téma ve fóru? Prohledala jsem a nemám otázku kam umístit. Díky.

1 Citovat

Je nutné jít do konkrétní kategorie, např. FFP https://www.cestujlevne.com/disk...r-programy

Tam je pak akce k založení nového vlákna.


snimek-obrazovky-2024-01-04-v-9-22-09.png

1 Citovat

David, pred pár týždňami zmizli z tela príspevkov fotky, teraz sú zobrazené len ako miniatúry pod príspevkom a musíš si ich rozkliknúť. Vieš mi prosím povedať, či sa plánuje návrat do pôvodného stavu alebo do ostane takto po novom? Dík.

0 Citovat

Můžete se kouknout do databáze, co zdržuje načítání (nejen) úvodní stránky? Používám Chrome v mobilu i desktopu, děje se to na různých zařízeních. Musím čekat i deset sekund, než se začnou stahovat data. Díky

0 Citovat

Ani ukládání komentářů není zrovna rychlé. Nebo je to zase načtení diskuse po uložení?

0 Citovat

Mě v poslední době zamrzají stránky na mobilu. Dřív se to nestávalo. 

0 Citovat

vl k napsal(a):

David, pred pár týždňami zmizli z tela príspevkov fotky, teraz sú zobrazené len ako miniatúry pod príspevkom a musíš si ich rozkliknúť. Vieš mi prosím povedať, či sa plánuje návrat do pôvodného stavu alebo do ostane takto po novom? Dík.

Načítání fotek jsem opravil 🙏

1 Citovat

Leoš Literák napsal(a):

Ani ukládání komentářů není zrovna rychlé. Nebo je to zase načtení diskuse po uložení?

Nedávno jsme zjistili, že čím více máš nepřečtených příspěvků u témat, který sleduješ, tím pomalejší je načítání toho čísla z db. Zkus kliknout na tlačítko "Označit vše jako přečtené" ve fóru. Je to v plánu optimalizovat.

1 Citovat

Dík za rýchlu nápravu, Tomáš :)

1 Citovat

Díky, pomohlo 

1 Citovat

Proč nejdou nahlásit i komentáře jinde než ve fóru? Zase se tu rozmáhá spam.

 
2 Citovat

Stará se někdo o tento web? :-) Provize za prodej letenek je pro pana Eiselta asi OK, ale aktualizovat informace u konkrétních destinací, když Vám ty informace někdo pošle na zlatém podnose, tak nic. 

Co už, úroveň klesá. Škoda.

3 Citovat

O obsah, resp. aktualizaci konkrétních destinací se teď starám primárně já a přiznávám, že u méně čtených průvodců se moc nedaří držet obsah aktuální.

Nejsnáz se reaguje a upravuje podle komentářů rovnou pod destinacemi/letišti, ale ano. Úpravy těch méně žádaných často trvají i týdny. Nějaké přenastavení procesů úpravy je rozhodně na místě. 

0 Citovat

Asi nacase prehodnotit pristup a prejst na wiki model, kde ich aktualizuju registrovani uzivatelia sami

5 Citovat

Kryštof Hájek napsal(a):

O obsah, resp. aktualizaci konkrétních destinací se teď starám primárně já a přiznávám, že u méně čtených průvodců se moc nedaří držet obsah aktuální.

Nejsnáz se reaguje a upravuje podle komentářů rovnou pod destinacemi/letišti, ale ano. Úpravy těch méně žádaných často trvají i týdny. Nějaké přenastavení procesů úpravy je rozhodně na místě. 

Na https://www.cestujlevne.com/disk...ply=154064 napsal David mj.

Průvodci

  • dostanou větší prioritu, tu nejvyšší a celý web se jim trochu přizpůsobí. Už nechceme být web s akčními letenkami

Je to z roku 2022 a celkem dost si to odporuje s tím, co píšeš o úpravách destinací a potřebě přenastavení procesů... Pokud má něco nejvyšší prioritu , mělo by to vypadat jinak.

0 Citovat

Prioritu mají průvodci a letiště u mě už několik měsíců. Bez toho by žádní noví nebyli vůbec :)

Jen zkrátka v momentální situaci není možné stihnout promítnout všechny komentáře ihned.

O něčem na způsob "wiki-modelu" jsme už diskutovali a asi by to mohla v budoucnu být jedna z cest.

0 Citovat

Nejde mi upravit příspěvek. Kliknu v https://www.cestujlevne.com/disk.../strana-26 na Upravit u mého příspěvku a hodí mě to na stanu 1 vlákna.

1 Citovat

A kdybych chtěl upravit můj příspěvek výše, taky nejde, chová se to stejně.

 

EDIT: už je to spravené

0 Citovat

Nejdou v diskuzích citovat poslední napsané komentáře - je to jen u mě? :-)

0 Citovat

Není.

0 Citovat

@Míša K. to je snad dobře, ne? Poslední příspěvek se necituje, strašně to pak plevelí vlákno.

3 Citovat

Mně to přišlo nějak intuitivní, aby bylo jasné komu a na co odpovídám, když se třeba sejde víc odpovědí v jeden moment... ale asi mě to tolik netrápí, jen jsem měla dojem, že to dříve šlo - celé vlákno jsem zde ale nečetla, to přiznávám, takže jestli se to tu řešilo, tak se omlouvám... :-)

0