Průvodce aerolinkou

Letecká společnost Delta Air Lines

Hledáš rozměry zavazadel, možnosti odbavení nebo služby za letu?
Projdi si průvodce, který tě na cestu připraví
1 osoba
Dospělý věk 25+
- +
Junior věk 12-24
- +
Dítě věk 2-11
- +
Kojenec 1-23 měsíců
- +
Preferovaný dopravce
0 vybraných zrušit výběr Potvrdit

O aerolince Delta Air Lines

Společnost Delta Air Lines má hned několik „nej“. Jedná se největší aerolinku na světě (podle počtu pasažérů, hlavní sídlo má na největším letišti světa v Atlantě, je nejstarší aerolinkou v USA a šestou nejstarší na světě, obsluhuje třetí největší počet destinací a je jednou ze šesti aerolinek, které létají na všechny kontinenty.

Jako většina velkých amerických aerolinek je známá relativně vysokým věkem svých palubních průvodčích.

Delta je jedním ze zakladatelů aliance Sky Team.

Průvodce pro tebe napsal Kryštof Hájek

Letenky

S Deltou se setkáte především na linkách z Evropy do USA, jejím největším působištěm jsou pochopitelně vnitrostátní lety po Spojených státech. Společnost mívá poměrně výhodné akce na lety z Evropy do Ameriky, většinou ve spolupráci se svými aliančními partnery Air France a KLM nebo s ČSA.

Vnitrostátní letenky po USA bývají docela drahé a většinou neklesají pod 200 USD za zpáteční letenku.

Najdi nejlevnější letenky

Zavazadla

Zdarma si můžete na palubu všech letů Delty vzít jedno kabinové zavazadlo 56 x 35 x 23 cm bez omezení váhy a jeden předmět typu kabelky nebo tašky na laptop.

Na vybraných dálkových linkách z Evropy, Jižní Ameriky, Asie, Austrálie a Afriky máte zdarma jedno odbavené zavazadlo o váze do 23 kg.

Od konce roku 2017 však na většině tras z Evropy do Severní Ameriky odbavené zavazadlo není v ceně nejnižšího tarifu "Basic". Pokud vyberete cca o 1.500 až 2.000 Kč dražší tarif "Main Cabin", pak za odbavené zavazadlo do 23 kg připlácet již nemusíte (pouze na trasách mezi Evropou a Severní Amerikou, u ostatní je zavazadlo za poplatek i v "Main Cabin"), viz detailní informace.

Krátké linky po USA, do Kanady, Mexika a některých blízkých karibských destinací odbavené zavazadlo zpoplatňují ve výši 25 USD za jeden let, dlouhé lety z Evropy pak 60 USD za směr (nikoli za let).

Odbavení

Letištní odbavení je zdarma a při odletech z destinací mimo USA většinou otevírá 3 hodiny před odletem. Na hlavních letištích v Americe bývají přepážky Delty otevřené celý den, na mnoha letištích je však odbavení plně automatizované. Sami si v kiosku vytisknete palubní vstupenku a přívěsek na zavazadlo a sami následně zavazadlo vložíte na pás.

Online se na všechny lety odbavíte nejdříve 24 hodin před odletem. Při této možnosti si můžete vybrat možnost zaslání e-boardingpassu do mobilu bez nutnosti tisknutí. Na letišti jen ukážete čárový kód.

Nainstalováním Delta aplikace do svého chytrého telefonu celý proces odbavení ještě urychlíte.

Služby během letu

Jídlo zdarma je podáváno pouze na dálkových linkách, u vnitrostátních letů využijete možnost zakoupení občerstvení na palubě.

V letadlech určených pro dálkové trasy můžete zdarma využívat systém palubní zábavy prostřednictvím obrazovek zabudovaných v každé sedačce.

Wifi na palubě vyžijete v modernějších letadlech za poplatek 16 USD na 24 hodin. Objednat lze dopředu online.

Výběr sedačky zdarma: ano, kdykoliv po zakoupení letenky přes web Delty v případě dálkových letů; při online check-inu v případě vnitrostátních linek.

74 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Daniel Reichel

"Jídlo zdarma je podáváno pouze na dálkových linkách, u vnitrostátních letů využijete možnost zakoupení občerstvení na palubě."

Ahojte, kluci, já teď letěl Boston - Buffalo - Boston a na obou letech bylo podáváno občerstvení zdarma. Jednalo se o nápoj a sušenku nebo slané keksíky.

PS: Džus měli vynikající :D

před 13 dny
Avatar uživatele Petr76
Petr76

To je minimální standard všech amerických aerolinek s výjimkou ULCC jako Allegiant, Spirit nebo Frontier.

Přidat odpověď
před 13 dny

Dobrý den, mohu se zeptat, jak je to u společnosti Delta se zavazadlem? Nikde nevidím možnost dokoupení, ani u zvolení "main cabin" žádné info o zavazadle není.

před 27 dny
Kryštof Hájek
 • Právě online
 • Přidal se před 3 lety
 • Napsal 2864 komentářů
 • Poslat zprávu

U Main Cabin je zavazadlo v ceně na trasách z Evropy do Severní Ameriky. Domestiky a linky po Severní Americe zavazadlo neobsahují ani v Main Cabin: https://www.delta.com/content/ww...ecked.html

před 27 dny

Dá se tedy zavazadlo nějak dokoupit? Nebo se kupuje až na letišti před odletem?

před 27 dny

Dobrý den, zjistil jste prosím, jak je to s dokoupením zavazadla?

Avatar uživatele Honza
Honza

Ahoj všem, letíme z Vídně přes Amsterdam do LA s Deltou. Tam nás čekají 2 lety a nazpět stejná trasa, avšak let přímou s Deltou máme fakticky jen 1 (z AM do LA), ostatní 3 lety jim operuje KLM. Co jsem si pročítal, tak se trochu liší zavazadlová politka u příručáků (Delta bez omezení hmotnosti, KLM myslím asi 12kg max.). Řídí se tedy zavazdla dle Delty, když jsou letenky přes ně? Dále prosím, jak hledat čísla letů na letišti, protože máme čísla letů pod Deltou, ale předpokládám, že když jim to opreuje KLM, tak na letišti zřejmě bude jejich kód. A při odletu z LA když to operuje KLM, ale my máme Deltu, tak máme jít na odbavení a pro přikoupení odbaveného zavazadla k Deltě?

Díky za rady :)

před měs
Kryštof Hájek
 • Právě online
 • Přidal se před 3 lety
 • Napsal 2864 komentářů
 • Poslat zprávu

Ahoj, příruční zavazadla se řídí vždy politikou konkrétní společnosti, jejíž letadlem letíte. Nicméně obvykle se kontrolují jen rozměry.

Na letišti jsou vždy vypsané všechny kódy, pod kterými daná linka operuje. K odbavení půjdete k té přepážce, která u vašeho konkrétního letu bude svítit na odletové tabuli :)

Dobrý den, plánuji let z Prahy do Orlanda, při hledání nejvýhodnějšího letu je mi nabídnuta cesta zpět touto společností. V ceně letenky je pouze kabinové zavazadlo. Potřebuji vědět, zda je možné přikoupit přepravu 3 živých koček z Orlanda do Prahy a kolik by to stálo peněz. Děkuji

před měs
cali
 • Právě online
 • Přidal se před 7 lety
 • Napsal 725 komentářů
 • Poslat zprávu

Když nevím, tak si najdu... https://www.delta.com/us/en/pet-...l/overview Se 3 si troufám tvrdit už bude problém.

před měs
Kačenka Konečníková

Pošlete je Fedexem - vyjde to levněji, je to pohodlnější a kočky to vydrží.

Dobrý den,

mám dotaz:

můžu mít u Delta Air Lines příruční zavazadlo do 10 kg o rozměrech 55 x 40 x 20?

Nebude problém při odbavení když na stránkách mají 56 x 36 x 23?

Děkuji za odpověď.

před 2 měs
David Eiselt

Dobrý den Hanko,

Na tohle nedostanete odpověď. Rozměry jsou jasně dané a pokud někdo bude chtít prudit, tak logicky neprojdete bez újmy.

Přidat odpověď
před 2 měs

Dobrý den,

chápu správně, že když zakoupím my cabin je odbavené zavazadlo 23kg v ceně? Protože potom téměř výhodu oproti light volbě.

Děkuji moc.

L.

před 3 měs
Kryštof Hájek
 • Právě online
 • Přidal se před 3 lety
 • Napsal 2864 komentářů
 • Poslat zprávu

Dobrý den, pokud myslíte "main cabin", pak je odbavené zavazadlo do 23 kg opravdu v ceně, narozdíl od "Basic".

Přidat odpověď
před 3 měs

Dobry den, muzete mi prosim poradit, jak u Delty ziskat pisemne potvrzeni o zpozdeni zavazadel? Dekuji

Odpovědět
před 4 měs

Ahoj vsem, v lednu letim Viden- Amsterdam- Los Angeles s Deltou. Zavazadla tam nemam. Kazodadne se chci zeptat, jestli se daji zavazadla dokoupit az na letisti bez priplatku? A jestli je mozne je tam zaplatit i na cestu zpet? Dekuji moc za odpoved.

před 4 měs
Kryštof Hájek
 • Právě online
 • Přidal se před 3 lety
 • Napsal 2864 komentářů
 • Poslat zprávu

Ahoj, zavazadla na letišti přikoupíte za 50 € v jednom směru. Tuším, že na letišti není možné přikoupit zavazadlo i pro cestu zpět, ale to už je ten nejmenší problém, nezabere to o moc času víc, než standardní odbavení.

Přidat odpověď
před 4 měs

Ahoj všem,

hezký článek, jen bych řekl informaci, k této větě -->Výběr sedačky zdarma: ano, kdykoliv po zakoupení letenky přes web Delty.

To však neplatí, pokud si zakoupíte Basic Economy např. v rámci domestikovaného letu (NY - Fl). Umožněno to je až při spuštění checkinu, protože Vám dají automaticky při nákupu Basic Economy (E) --> Seat Assigned after Check In. Na letišti si pak dokoupíte za jeden směr 30 $.

před 5 měs

30$ bylo myšleno za odbavené zavazadlo/směr...

Přidat odpověď
před 5 měs

Zdravím, snažím se vyznat v checked baggage policy u Delty a pořád si nejsem úplně jistá, zda to chápu správně. Zdá se mi, že na letu PRG-NYC se vyplatí koupit tarif Main Cabin, protože ten odbavené zavazadlo v ceně asi má. Ale na vnitrostátním letu NYC-ECP nebude v ceně žádného (krom first class) a vždycky se musí dokoupit, ať už vezmu basic nebo main cabin. Je to tak, máte prosím někdo čerstvou zkušenost? Děkuju, Lenka

před 6 měs
cali
 • Právě online
 • Přidal se před 7 lety
 • Napsal 725 komentářů
 • Poslat zprávu

Je to tak...

Kdy letíš? Mohu ti bezplatně věnovat drink vouchery, třeba by se hodily:-)

před 6 měs

Moc díky za odpověď i za nabídku. Letíme v květnu 2019, takže pokud vouchery nevyužiješ, moc ráda si je vezmu. Pošlu ti do soukromé zprávy svůj e-mail, ať se případně můžeme domluvit :)

před 6 měs

Aha, ono to nejde, když nejsem registrovaná :) lenka.bourova.lb@gmail.com

Přidat odpověď
před 6 měs

Dobrý den! Při rezervaci letenky přes Delta.co web nenabizí možnost dokoupit zavazadla. Jak mohu zavazadla dokopit ? Až po zaplacení je nutné se znovu přihlásit do rezervace a tam je dokopení možné? Děkuji za odpověď lukáš

před 7 měs
Kryštof Hájek
 • Právě online
 • Přidal se před 3 lety
 • Napsal 2864 komentářů
 • Poslat zprávu

Dobrý den, ano, mělo by to jít po přihlášení do rezervace. Případně vybrat rovnou dražší tarif, který zavazadla obsahuje, je otázkou, o kolik víc stojí a na jaké trase plánujete letět.

před 7 měs

Děkuji za odpověď. Na vnitrostátních letech po USA je zavazadlo v ceně jen v třídě First class. Je divné že zavazadlo nejde dokoupit hned při rezervaci.

před 6 měs
Jan Čermák

Dobrý den, u vnitrostátních letů je situace u všech dopravců skoro stejná - nákup den předem, není nijak zvýhodněn nákup online, nechal bych to a platil za kufr až na letišti.

před 6 měs

dík za odpověď. Pokud je cena na letišti stejná jak on line tak to vyřeším až na letišti. Ještě jednou dík

Přidat odpověď
před 6 měs

Dobry den,prosim informaci,jake rozmery ma mit kocarek pro dite pokud jej chci vzit na palubu letadla.Kocarek by mel cestovat s nami zadarmo.Je to tak?Mame 2 letou dceru a ma tedy vlastni sedacku..Je mozne si rezervovat predem misto v letadle?Na infolince bylo manželi receno,ze to nelze.

Dekuji za informace.

před 7 měs
Kryštof Hájek
 • Právě online
 • Přidal se před 3 lety
 • Napsal 2864 komentářů
 • Poslat zprávu
 • (upraveno 2018-09-16T14:41:20+02:00)

Dobrý den, je zvláštní, sedadlo v letadle by mělo jít rezervovat zdarma klasicky přes web Delty https://www.delta.com/, sekce "My Trips", ovšem pouze tehdy, je-li skutečně let operován letadlem Delta Air Lines. Je možné, že se jedná o code-share a ve skutečnosti neletíte s Deltou, což ale poznáte z letenky (v takovém případě by měla být vyznačena poznámka "Operetaed by...."). I kdyby vám ale místo vybrat nešlo, v každém případě budete sedět pohromadě, systém vás nerozesadí.

Pevně dané rozměry kočárku nejsou, nicméně na palubě ho určitě přepravovat nemůžete (u žádné letecké společnosti). Odbaví vám ho zdarma při nástupu do letadla.

před 7 měs

Ani v pripade,ze by byl kocarek po slozeni v rozmerech prirucniho zavazadla?Dekuji za informace podivam se detailneji na letenky.

před 7 měs
Kryštof Hájek
 • Právě online
 • Přidal se před 3 lety
 • Napsal 2864 komentářů
 • Poslat zprávu

V takovém případě by to asi šlo, ale nemohla byste už mít žádné další příruční zavazadlo, stejně tak byste kočárek za letu nemohla nijak používat.

před 7 měs

Pokud se nepletu,kdyz cestujeme 2 dospely s ditetem tak bychom meli mit narok vsichni 3 na prirucni zavazadlo plus kocarek tedy zdarma pokud to budou skadaci typu golfek, ze ano?Vim,ze jej nemohu v letadle využívat,jde mi pouze o urychlení vylezu z letadla,abychom se u vychodu nezdrzovaly.Kdyz jej odevzdam pred nastupem,kde ho potom najdu?A jeste jedna otázka,jak to je s detskou sedackou?Ta se odevzdava tez pred letadlem,nebo je davana pri odbaveni?Jde mi o to,aby dorazila v poradku do mista,kde ji budeme pouzivat.Je nutne ji nejak specificky oznacit v pripade odbaveni?

před 7 měs
Kryštof Hájek
 • Právě online
 • Přidal se před 3 lety
 • Napsal 2864 komentářů
 • Poslat zprávu

Ano, to platí, příruční zavazadlo + skládací kočárek do podpalubí zdarma. Pokud kočárek složíte do rozměrů příručního zavazadla, pak už si zkrátka další příručák daná osoba vzít nemůže.

Obvyklá praxe je taková, že kočárek si vyzvednete opět při výstupu z letadla, občas se ale stane, že to z nějakého důvodu není možné a vyjede až na pásu se zavazadly - záleží na konkrétním letišti. Co koukám do podmínek Delty, sedačku můžete rovněž odevzdat až při nástupu (https://www.delta.com/us/en/chil...nt-baggage).

Přidat odpověď
před 7 měs
cali
 • Právě online
 • Přidal se před 7 lety
 • Napsal 725 komentářů
 • Poslat zprávu

Pokud se někdo chystá letět s DL do konce 01/2019, věnuji mu nějaké drink vouchery. Ideální zvláště na vnitrostátní hladolety:-)

před 7 měs

My letíme s DA do NY v lednu 2019. Tak jestli jsou ještě volné drink vouchery, tak je bereme. Díky. SabrinaSpell@seznam.cz

před 6 měs
cali
 • Právě online
 • Přidal se před 7 lety
 • Napsal 725 komentářů
 • Poslat zprávu

Posláno. Na moje zdraví!

Přidat odpověď
před 6 měs

Dobrý den,

letíme z Mnichova do Miami, přes Paříž. Jak se postupuje na letišti (zavazadla atd.), pokud si vyřídím check-in online. A jak je to s občerstvením na palubě ve třídě Economy? Při letu do Thajska jsme měli s Economy letenkou kávu, vodu atd. free...

před 8 měs
Kryštof Hájek
 • Právě online
 • Přidal se před 3 lety
 • Napsal 2864 komentářů
 • Poslat zprávu

Dobrý den, o zavazadla se v Paříži nestaráte, vyzvednete až v Miami. Během letu Mnichov - Paříž dostanete sušenky a pití, z Paříže do Miami pak normální teplé jídlo, nápoje zdarma a před přistáním bagetu/kousek pizzy nebo něco podobného.

Přidat odpověď
před 8 měs

Dobrý den,

letím z Prahy do NY v tarifu Main Cabin a chtěla bych se zeptat zda se vyplatí check- in online nebo až na letišti před odletem? Jelikož při výběru sedadel je většina zablokovaná či obsazená, jedno z toho. Díky za odpověd.

před 8 měs
Liborek

Vždy je lepší předem, pokud máš tu možnost. Varianta, že bys na letišti dostala (výrazně) lepší sedadlo než při výběru online je dost nízká. Navíc Delta z Prahy lítá většinou úplně plná, takže pokud přijdeš na checkin pozdě, už moc na výběr nebude.

před 8 měs
Jan Čermák
 • Přidal se před 2 lety
 • Napsal 239 komentářů
 • Poslat zprávu
 • (upraveno 2018-08-24T09:09:19+02:00)

Dobrý den,

výběr sedadel budete mít větší, když si odbavení vyřídite online co nejdříve jak to půjde. Na letišti pak můžete rovnou na security.

před 8 měs
Avatar uživatele kickass1
kickass1

Na letisti dostanete casto lepsi sedadla - protoze este behem checkinu jsou napr. exit rows zpoplatnene - ale na letisti uz jsou zadara - takze strategie je booknout si online to nejlepsi co jde a pri odhozeni kufru se jeste zeptat s usmevem na tvari jestli slecna nevykouzli cirou nahodou exit row..

před 8 měs
Liborek

S těmi exity si myslím, že to není vždy výhra. Mají sice víc místa na nohy, ale zase je to vykoupeno tím, že bývá stolek v opěrce, takže sedadlo je užší, opěrka se nedá zvednou a sedadlo samotné se často nedá sklopit. Někdy tam není okénko. Plus mám zkušenost, že u exitu je výrazně větší zima než v jiných částech letadla.

před 8 měs

Moc díky za rady a odpovědi, nakonec se mi online zobrazily dvě super místa na obě cesty, takže super.

Přidat odpověď
před 8 měs
Avatar uživatele Venedet
Venedet
 • Přidal se před 5 lety
 • Napsal 5 komentářů
 • Poslat zprávu
 • (upraveno 2018-08-26T10:27:59+02:00)

Ahoj, koupili jsme low cost Texas z Vídně na Vánoce 2018 (akce za 9K), vybrala jsem rozumné přestupy, zpátky operated by KLM. Kupováno na Deltě. Teď s námi milá Delta děla psí kusy, přehazuje nám lety, časy, přestupová letiště i letecké společnosti v rámci SkyTeam. Je to kvůli tomu low costu? S Deltou letíme USA poněkolikáté, ale tohle se mi ještě nestalo. Bránit se asi nelze? Díky!

Odpovědět
před 8 měs

Dobrý den, letím s Delta poprvé, a to z Prahy do Vancouveru (přestup v Amsterdamu a v Atlantě), zaplatila jsem si dražší tarif Main Cabin (než jen Economy), ale z ofiko stránek Delta.com mi nějak vyplývá, že se musí zaplatit zavazadlo i u dražšího tarifu...pochopila jsem, že se neplatí až od první třídy...?? tak nevím. Údaje o poplatku se různí i v ceně - jak nejsem zdatný angličtinář, tak si nejsem jistá :-) jestli mě čeká poplatek 25 § nebo 60 § za kufr do 23 kg....co myslíte?

před 9 měs
Kryštof Hájek
 • Právě online
 • Přidal se před 3 lety
 • Napsal 2864 komentářů
 • Poslat zprávu

Dobrý den, všechny tarify v ekonomické třídě z Evropy do USA a Kanady jsou u Delty (a většiny ostatních aerolinek) bez zavazadla. Platí se 60 USD za jeden směr.

před 9 měs

Dobrý den! Dle Delta.com je mezi USA a Evropou Main cabine včetně jednoho odbaveného zavazadla. Pouze Basic Economy nemá zavazadlo v ceně.

Přidat odpověď
před 6 měs

Při zpáteční cestě leteckou společností Delta Air Lines mi byl poškozen kufr. Můžete mi napsat na jakou adresu, nebo na koho se mám obrátit s reklamací zavazadla.

Odpovědět
před 10 měs

Dobrý den,

v srpnu letíme Vídeň-Amsterdam-San Francisco a zpět. Odbavené zavazadlo si dokupovat nechceme. Chci se tedy zeptat, jak to je. Mohu mít kabinové zavazadlo (kufřík) -rozměrů dle společnosti + například batoh? Mohu si navíc vzít do ruky na palubu deku a cestovní polštářek?

Díky :)

před 10 měs
Kryštof Hájek
 • Právě online
 • Přidal se před 3 lety
 • Napsal 2864 komentářů
 • Poslat zprávu
 • (upraveno 2018-06-27T14:31:21+02:00)

Dobrý den, můžete mít zavazadla rozměrů výše uvedených. To znamená pokud je ten batoh velikosti dámské kabelky nebo tašky na laptop, pak ano, pokud se jedná o standardní batoh na záda, pak samozřejmě ne. Cestovní polštářek by vadit neměl, deka je k dispozici v letadle.

Přidat odpověď
před 10 měs

Dobry den, chtěl bych se prosím Vás zeptat, zda je možné poplatek za Wi-Fi uhradit až v letadle. Popřípadě jestli mi nějak podrobněji vysvětlíte odbavení. Letime poprve do NY na JF. Děkuji.

před 10 měs
Kryštof Hájek
 • Právě online
 • Přidal se před 3 lety
 • Napsal 2864 komentářů
 • Poslat zprávu

Dobrý den, poplatek za Wi-Fi je možné uhradit pouze v letadle :) Odbavení probíhá jako u každé jiné aerolinky. Na webu Delty si můžete zadarmo vybrat místa k sezení, na letišti si u přepážky vyzvednete palubní vstupenku, odevzdáte zavazadlo a popovídáte si s personálem o tom, proč jedete do USA, kdo vám balil kufry, apod... Určitě doporučuju mít vytištěné potvrzení ESTY, po mě ho vždy chtěli.

před 10 měs
Avatar uživatele Nuny
Nuny
 • Přidal se před 4 lety
 • Napsal 26 komentářů
 • Poslat zprávu
 • (upraveno 2018-06-26T23:36:39+02:00)

S tou ESTOU je to zajímavý, nikdy jsem ji u sebe z cca 30 případů neměl a nikdy ji ajrolinky nechtěly. Zajímalo by mě, co by se stalo, kdyby na tom trvaly, když na ofiko stránkách U.S. Customs and Border Protection je jasně napsáno toto:

U.S. regulation does NOT require a Visa Waiver Program (VWP) traveler to present a printed copy of the ESTA authorization page in order to travel.

Pravda, je tam taky, že ji mohou některé letecké společnosti vyžadovat, ale jestli by to byl legitimní důvod k denied boarding...

před 10 měs
Kryštof Hájek
 • Právě online
 • Přidal se před 3 lety
 • Napsal 2864 komentářů
 • Poslat zprávu

No denied boarding určitě ne, v době internetu by asi k ověření, že ESTU fakt mám, došlo, jen to je zdržení. U mě se spíš jednalo o nějaký problém s pasem, ani jednou se jim to nenačetlo, proto si žádali papírovou.

před 10 měs
Avatar uživatele Petr76
Petr76
 • Přidal se před 6 lety
 • Napsal 514 komentářů
 • Poslat zprávu
 • (upraveno 2018-06-27T01:03:12+02:00)

Vyžadování vytištěné ESTA je libovůle nebo spíš zlovůle aerolinek. Ale asi je lepší mít s sebou pro jistotu o jedno lejstro víc, než se handrkovat s těmi sekuriťáky ze supermarketu (G4S), které si Delta najímá(la) např. v AMS. Cestování je po 11/9 oser sám o sobě dostatečně velký, že je lepší jít cestou nejmenšího odporu.

PS: těch $16 za mizernou wifi si ušetřete a raději si dejte v NY nějaký drink nebo neco dobrého na zub (např v Katz's Delicatessen)

před 10 měs
Lukáš Horák

Při odletu z Polska nebo třeba z Kuby se bez vytištěné ESTA neobejdete ;-)

Přidat odpověď
před 10 měs
Načíst všechny komentáře
Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Průvodce pro vás napsal
Poslední aktualizace před 27 dny
Navrhni úpravu