Level

Letecká společnost
z
do
od
do
z
do
od
do
1 osoba
Dospělý věk 25+
- +
Junior věk 12-24
- +
Dítě věk 2-11
- +
Kojenec 1-23 měsíců
- +

O aerolince

(ICAO)
Španělsko
Od 01. 06. 2017

Nová virtuální lowcost aerolinka specializující se výhradně na dálkové lety vznikla v roce 2017 z impulzu společnosti Iberia, jejíž letadla také pro svůj business využívá. Level má aktuálně základnu na letišti v Barceloně, odkud nabídne přímé lety do Severní a Jižní Ameriky.

Společnost užívá kód (IB), letadla i palubní posádky mateřské Iberie, podmínky přepravy jsou však odlišné.


Letenky

Na rozdíl od ostatních lowcost aerolinek lze letenky nakupovat i přes běžné české vyhledávače, nejlépe s co největším časovým předstihem. V promo akcích lze narazit na zpáteční letenky z Barcelony do všech destinací za ceny od 8.000 Kč, což je v některých případech i méně než polovina běžné ceny.

Vyhledat letenky


Zavazadla

Na každý let, nehledě na tarif, si můžete vzít příruční zavazadlo o rozměru 56 x 25 x 45 cm zdarma. Laptop nebo kabelka navíc je samozřejmostí.

Odbavené zavazadlo není v ceně nejnižšího tarifu, za jeden směr zaplatíte 44 USD za 23 kg, alternativně kupte dražší tarif s již obsaženým zavazadlem v ceně, pokud bude cenový rozdíl nižší.


Odbavení

Odbavit zdarma se můžete na letišti 3 hodiny před odletem.

Online check-in se řídí podmínkami Iberie, tzn. startuje 24 hodin před odletem. Palubní vstupenku si vytisknete, nebo necháte uloženou v mobilním telefonu.


Služby během letu

Veškeré služby na palubě jsou během letu zpoplatněny.


Level

 

Hledáš levné letenky? Nastav si hlídače