Sichuan Airlines

Letecká společnost
z
do
od
do
z
do
od
do
1 osoba
Dospělý věk 25+
- +
Junior věk 12-24
- +
Dítě věk 2-11
- +
Kojenec 1-23 měsíců
- +

O aerolince

3U (IATA)
CSC (ICAO)
Čína
Od 14. 07. 1988

Zatím nepříliš známá čínská aerolinie sídlí ve městě Čcheng-tu s hlavní základnou na místním letišti a další doplňkovou ve městě Čchung-čching. Sichuan Airlines je velká společnost provozující flotilu více než 100 moderních letadel typu Airbus A320 a A330.


Letenky

Největší podíl letů mají vnitrostátní linky po celé Číně, v poslední době společnost výrazně expanduje na mezinárodní trh s lety do okolních zemí, Austrálie, Kanady, Ruska, Dubaje a od roku 2016 také na přímé lince Praha Čcheng-tu.

Cenotvorba společnost je poměrně nevyzpytatelná, je tedy jedno, jak dlouho před odletem letenku rezervujete. Nejlepší možností bude sledování cestujlevne.com, kde o případných výhodných letenkách zcela jistě budeme informovat. Průměrná cena letenky z Prahy do Čcheng-tu se pohybuje okolo 15.000 Kč.

Sichuan Airlines jsou aktuálně nejrychlejší spojnicí Prahy a Tibetu.

Vyhledat letenky


Zavazadla

Příruční zavazadlo je zdarma a součet rozměrů nesmí přesáhnout 55 x 40 x 20 cm a 10 kg.

Na cestě z Prahy a návazných linkách jsou zdarma povolena dvě příruční zavazadla, každé z nich maximálně do 23 kg. U čistě vnitrostátních spojů po Číně bez návazného mezinárodního letu si můžete vzít zdarma pouze jedno zavazadlo do 20 kg.


Odbavení

Jediný dostupný způsob odbavení je na letištní přepážce. Obvykle otevírá 2–3 hodiny a zavírá 60 minut před odletem. Za odbavení se nedoplácí.


Služby během letu

Občerstvení, na delších letech pak teplé jídlo, je vždy zdarma.

V letadlech typu Airbus A330 můžete zdarma využívat systém palubní zábavy prostřednictvím individuálních obrazovek zabudovaných v každé sedačce.


Logo Sichuan Airlines

 

Hledáš levné letenky? Nastav si hlídače