Průvodce aerolinkou

Letecká společnost SpiceJet

Hledáš rozměry zavazadel, možnosti odbavení nebo služby za letu?
Projdi si průvodce, který tě na cestu připraví
1 osoba
Dospělý věk 25+
- +
Junior věk 12-24
- +
Dítě věk 2-11
- +
Kojenec 1-23 měsíců
- +
Preferovaný dopravce
0 vybraných zrušit výběr Potvrdit

O aerolince SpiceJet

Třetí největší indická aerolinka nabídne velmi frekventovanou a hustou síť vnitrostátních spojení doplněnou o pár mezinárodních linek do okolních zemí. SpiceJet provozuje moderní flotilu letadel Boeing 737 a také vrtulových Bombardierů Dash 400. Společnost létá na všechna velká indická letiště se základnami v Bangalore, Dillí, Bombaji a Hyderabadu.

Letenky

Letenky koupíte nejvýhodněji na webu aerolinky, ideálně alespoň s měsíčním předstihem. SpiceJet využijete hlavně v oblasti Indického subkontinentu a jeho blízkého okolí, žádné trasy mimo Asii neprovozuje. 

Na indickém nebi vládne čilá konkurence, a tak SpiceJet nemůže jít s cenami příliš vysoko. Běžná cena jednosměrné vnitrostátní letenky se pohybuje okolo 1.000 Kč.

Najdi nejlevnější letenky

Zavazadla

SpiceJet obvykle bývá nejlevnější indickou aerolinkou, pokud cestujete s odbaveným zavazadlem. Na většině tras se totiž nabízí jen tarify "Spicesaver", které automaticky odbavený kufr do 15 kg (na mezinárodních trasách do 20 kg).

Do letadla si můžeme vzít striktně jeden kus příručního zavazdla, jehož součet rozměrů nepřesáhne 115 cm a váhu 7 kg. Není povoleno žádné druhé zavazadlo typu notebooku či kabelky.

Odbavení

Letištní odbavení je zdarma a začíná 2 hodiny před odletem.

Online check-in je dostupný 48 hodin před odletem na všech linkách, s výjimkou tras do měst Jammu a Srinagar. Odbavit se můžete i přes mobil, palubní vstupenku pak vůbec nemusíte tisknout.

Služby během letu

Veškeré služby na palubě jsou zpoplatněny.

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)