Průvodce aerolinkou

Letecká společnost Ural Airlines

Hledáš rozměry zavazadel, možnosti odbavení nebo služby za letu?
Projdi si průvodce, který tě na cestu připraví
1 osoba
Dospělý věk 25+
- +
Junior věk 12-24
- +
Dítě věk 2-11
- +
Kojenec 1-23 měsíců
- +
Preferovaný dopravce
0 vybraných zrušit výběr Potvrdit

O aerolince Ural Airlines

Ural Airlines je významná ruská aerolinka s hlavními základnami na letištích v Jekatěrinburku a na moskevském Domodědovu. Pro Ural Airlines létá moderní flotila Airbusů A320/A321, celkem kolem 50 letadel. Společnost je významným hráčem na vnitrostátním ruském trhu, ale provozuje i několik mezinárodních spojů. 

Letenky

Letenky Ural Airlines pořídíte jak na webu aerolinky, tak v našem vyhledávači. Letadla v barvách společnosti se pravidelně objevují i v Praze na lince do ruského Jekatěrinburku. Zpáteční letenky na tomto přímém spojení obvykle seženete mezi 7.500 a 10.000 Kč.

Výhodné ceny mívá Ural Airlines i na trase z Prahy do Pekingu s přestupem právě v Jekatěrinburku (kolem 9.500 Kč). 

Vnitrostátní letenky na ruských trasách jsou většinou konkurenceschopné vůči ostatním aerolinkám a málokdy přesáhnou částku 2.500 Kč za jeden směr.

Najdi nejlevnější letenky

Zavazadla

Příruční zavazadlo do 5 kg a velikosti 55 x 40 x 20 cm můžete přepravovat vždy zdarma. Dle oficiálních pravidel společnosti není povolena kabelka nebo brašna na laptop navíc jako druhý předmět.

Odbavené zavazadlo v tarifu "Promo" můžete vždy přepravovat zdarma pouze do 10 kg. Chcete-li větší kufr do 23 kg, zakupte si přímo na webu aerolinky o něco málo dražší letenku v tarifu "Economy".

Odbavení

Odbavení na letišti je zdarma, přepážky se otevírají 2 hodiny před odletem.

Online se můžete odbavit 24 hodin před odletem na webu Ural Airlines. Sedačku si můžete zdarma vybrat ihned po zakoupení letenky.

Služby během letu

Během letu dostanete vždy teplé občerstvení v podobě menšího jídla zdarma, stejně jako nealkoholické nápoje, pivo a víno.

Výběr sedačky zdarma můžete provést ihned po koupi letenky nebo při online odbavení.

2 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Zdravím, letíme s Ural Airlines Peking a zpět, jen jsem si chtěl ověřit - tranzitní vízum v RU není potřeba, když neopustíme v Jekaterinburgu tranzitní prostor, je to tak?

před 2 měs
Jan Čermák

Máš-li vše na jedné letence, je to v pořádku.

Přidat odpověď
před 2 měs
Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)