Letiště v okolí Chicaga

near Chicago
z
do
od
do
z
do
od
do
1 osoba
Dospělý věk 25+
- +
Junior věk 12-24
- +
Dítě věk 2-11
- +
Kojenec 1-23 měsíců
- +

O letišti

CHI (IATA)
(ICAO)
Spojené státy americké

V okolí Chicaga se nachází tři letiště s pravidelnou dopravou, pro která slouží jednotný vyhledávací kód „CHI“. Pokud vám nezáleží, na jaké konkrétní letiště přistanete, pro vyhledávání můžete právě tento kód použít, systém vám najde kombinace letů na všechna letiště. Dejte pozor, přílet může být z jiného letiště než odlet.

 


O'Hare (ORD)

Největší chicagské a jedno z největších letišť na světě najdeme asi 30 km severozápadně od města. Na O’Hare míří všechny mezinárodní spoje a většina vnitrostátních, slouží rovněž jako významný přestupní bod pro lety do celých USA. I přes poměrně velkou vzdálenost se do centra dostanete pohodlně metrem.

Informace o letišti O'Hare >>


Midway (MDW)

Letiště Midway se nachází na jihu města asi 16 km od centra a prim zde hraje především společnost Southwest Airlines. Na Midway létají pouze vnitrostátní spoje, ale s přestupem se sem můžeme dostat na jedné letence i z Evropy. Obecně však lze říct, že pohodlnější pro cestu do Chicaga je letiště O’Hare.

Informace o letišti Midway >>


Rockford (RFD)

Trojici letišť s názvem „Chicago“ doplňuje Rockford, který slouží výhradně low-cost aerolince Allegiant Air, která odsud provozuje linky po USA. Chicago je vzdáleno 140 km, a tak se snažte tomuto letišti vyhnout, s městem má společný opravdu jen název.

Informace o letišti Rockford >>


Letiště v okolí

Odhalte naše tipy k dopravě, přestupům i letenkám na další nejbližší letiště v okolí:
Levné letenky do Spojených států amerických? Nastav si hlídače